Şimdi Ara

Fiat bravo önerir misiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 100binde bir bravo bulduk 1.6 multijet 105hp dynamic. Arabanın parça sıkıntısı olduğu ve 8 9 litre yaktığı söyleniyor. Kullanan varsa seri midir parça bakım konusunda sıkıntı çıkarır mı 8 9 mu yakıyor gerçekten bilgilendirirebilir mi kararsız kaldık

• 120'lik otomatik var bende. Normal insancıl şartlarda 9 litre yakmasının imkanı yok. Devamlı dağa çıkıp, aşağı çekici ile indirip tekrar çıkarsanız falan olabilir ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: elegantt

100binde bir bravo bulduk 1.6 multijet 105hp dynamic. Arabanın parça sıkıntısı olduğu ve 8 9 litre yaktığı söyleniyor. Kullanan varsa seri midir parça bakım konusunda sıkıntı çıkarır mı 8 9 mu yakıyor gerçekten bilgilendirirebilir mi kararsız kaldık

hiçbir parça sıkıntısı yok. zaten birçok parçası fiatın diğer araçlarıyla ortak.

benim 120 bglik otomatik bravom şehir içi değeri şu anda 5.3 lt/100km. 105 bg lik daha da az yakar. tabi bu kullanıma da bağlı...
  • 105 lik olanlar eski motor olduğu için acaba olabilir mi dedim ben de . Sizce kaç eder piyasası aracın.açıkçası çok beğendiğim bir araba içime sinerse alıcam bu hafta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker1041

quote:

100binde bir bravo bulduk 1.6 multijet 105hp dynamic. Arabanın parça sıkıntısı olduğu ve 8 9 litre yaktığı söyleniyor. Kullanan varsa seri midir parça bakım konusunda sıkıntı çıkarır mı 8 9 mu yakıyor gerçekten bilgilendirirebilir mi kararsız kaldık

hiçbir parça sıkıntısı yok. zaten birçok parçası fiatın diğer araçlarıyla ortak.

benim 120 bglik otomatik bravom şehir içi değeri şu anda 5.3 lt/100km. 105 bg lik daha da az yakar. tabi bu kullanıma da bağlı...
    1. vites dip gaz 9 litre yakar. Yoksa sıkışık trafikte bile yakmaz o araç 9 litre. 120hp olanını sürdüm. Sınıfının en iyi dizeli olabilir. Çok iyi gidiyor. Yakıtı da baya az.

Parça sıkıntısı da yok. Kim uyduruyor bunları yaa. Tr'nin en yaygın servis ağı Fiat'ta. Üretimden kalktığı için kaporta aksamı felan bulunmaz diye de endişelenmeyin bulunur. Lancia Delta alsanız belki onda böyle sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Legolas246

1. vites dip gaz 9 litre yakar. Yoksa sıkışık trafikte bile yakmaz o araç 9 litre. 120hp olanını sürdüm. Sınıfının en iyi dizeli olabilir. Çok iyi gidiyor. Yakıtı da baya az.

Parça sıkıntısı da yok. Kim uyduruyor bunları yaa. Tr'nin en yaygın servis ağı Fiat'ta. Üretimden kalktığı için kaporta aksamı felan bulunmaz diye de endişelenmeyin bulunur. Lancia Delta alsanız belki onda böyle sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    şu zamanlarda alabileceğiniz en güzel araba bence temizse kaçırmayın

• Bravo çok mantıklı bir araç içinize sinerse alın gitsin.
  • Araba için 35 bin isteniyor rengini de beğendik. 32 33 e punto ve ya 35 e fiesta almak yerine bu araç daha mantıklı geliyor. 105 lik motor için bir bilginiz var mı 120 lik almak daha mı mantıklı olur
  • quote:

Araba için 35 bin isteniyor rengini de beğendik. 32 33 e punto ve ya 35 e fiesta almak yerine bu araç daha mantıklı geliyor. 105 lik motor için bir bilginiz var mı 120 lik almak daha mı mantıklı olur
    temizse kaçırmayın. o motora 9 lt yaktıran adam acilen trafikten çekilmeli...
  • quote:

Araba için 35 bin isteniyor rengini de beğendik. 32 33 e punto ve ya 35 e fiesta almak yerine bu araç daha mantıklı geliyor. 105 lik motor için bir bilginiz var mı 120 lik almak daha mı mantıklı olur
    Araç temizse eğer istenen fiyat uygun kaçırmayın bencede. Seri bir arabadır, yakıt tüketimi kullanıma bağlı olarak değişir ama sıkışık trafikte bile 9 lt civarı yakmaz.
  • 120lik almaya bak usta. 9 litre 2000 motor yakmaz
  • Hocam merhaba bende 1.4 t-jet var. Dynamic ama espli olsa daha iyi olur.espli olanlarda hız sabitleme yokuş kalkış desteği 8hava yastığı var. 9litrr falan yakmaz ş.içi 5.5 6 lt yakarsınız. 500 lt bagaj hacmi var sınıfının. En geniş bagaj hacmine sahiptir.

Bravo ile ilgili bütün sorulatınızı cvplarım.
  • dkerem2 D kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler öncelikle bilgiler için. Aklıma takılan şey arabanın 120 lik değil de 105lik oluşu ancak sanırım 120 liklerden almak istediğimizde 38 39 gibi rakamları vermemiz gerekiyor çok fark eder mi 120 ve ya 105. Baktım şimdi dediğiniz gibi arabada yokuş kalkış desteği ve esp var. Yakıt olarak da 6,5 i geçmese yeterli olur zaten benim içim. günde 50 km yapar araba bunun 40 ı Ankara Bulvarında 90 100 le olur. Bunu almazsak 31 32 gibi punto ve ya trend fiesta alacağız 75lik B sınıfı araçtansa her ne kadar piyasası ağır dense de 105lik bir C sınıfı daha mantıklı geliyor . Ancak dediğim gibi motor konusunda şüphelerim var daha öncelerden hep 120 bakmıştım. Çok masraf açar mı araba bakımları nasıldır
  • elegantt E kullanıcısına yanıt
    hocam motor aynı motor sadece turbo farkı var. ve performans olarak da benzerler. 105 lik de gayet tatminkardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dkerem2

Hocam merhaba bende 1.4 t-jet var. Dynamic ama espli olsa daha iyi olur.espli olanlarda hız sabitleme yokuş kalkış desteği 8hava yastığı var. 9litrr falan yakmaz ş.içi 5.5 6 lt yakarsınız. 500 lt bagaj hacmi var sınıfının. En geniş bagaj hacmine sahiptir.

Bravo ile ilgili bütün sorulatınızı cvplarım.

bravo ile ilgili bütün sorularınızı cevaplarım yazmışsın ama zaten senin kendi verdiğin bilgilerin çoğu yanlış, dynamic ve espli olanlarda hız sabitleme olmayabilir çünkü hız sabitleme asist kit le gelirdi, ayrıca bagaj hacmi 400 litre(sınıfının en genişlerinden ) ,

konuya gelirsek bu paralara alınabilicek en iyi araba,
  • buldozer85 B kullanıcısına yanıt
    Kardeş benim araban dynamic+ safety kit var bu pakette hız sabitleyici,yokuş kalkış destegi , asr ve esp var. Asr ve esp varsa hız sabitlemede vardır. Verdiğim bilgilerdrien kesinlikle eminim yani.
  • Teşekkür ederim ikinize de. 34 35 civarı iyi mi bu araba için sizce
  • buldozer85 B kullanıcısına yanıt
    Kardeş benim araban dynamic+ safety kit var bu pakette hız sabitleyici,yokuş kalkış destegi , asr ve esp var. Asr ve esp varsa hız sabitlemede vardır. Verdiğim bilgilerdrien kesinlikle eminim yani.

Ben 2010 ve öncesi makyajsız kasa için konuşuyorum. 2011 ve sonrasında paketler değişti. İstersen sana donanım tablosunu atarım. Bagaj hacmide 400 lt zaten aksini iddaa etmedim.
  • 500 yanlışlıkla yazmışım elim kaymış.
  • elegantt E kullanıcısına yanıt
    Dizel kullanmadım bilmiyorum.Yalnız 220likler piyasada pek yok. Çok fark olacağını sanmam. Birde ben olsam dynamic değil emotion alırım almışken.

Emotionda olup dynamicte olmayanlar

Arka kol dayama
    Yağmur far ve park sensörü
    3. Koltuk başlığı
    Krom kapı kolları ve yan çıtalar
    Koltuk arkası cep
    Hız sabitleyici
    Asr,esp hıldholder(safety kit yoksa)
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.