Şimdi Ara

FİAT BRAVA yı nasıl biliriz ? (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
2
Favori
172.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: UFUK_ŞEN

Arkadaşlar brava almayı düşünüyorum bu aracın artı ve eksilerini yazarsanız sevinirim, teşekkürler.

kötü araba değil ama çok fazla satmadı sanırsam palio falan ondan daha az donanımlı ama daha çok var yani parça açısından önemli ben olsam almazdım sen bilirsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: ft_fatalrhymer

quote:

Arkadaşlar brava almayı düşünüyorum bu aracın artı ve eksilerini yazarsanız sevinirim, teşekkürler.

kötü araba değil ama çok fazla satmadı sanırsam palio falan ondan daha az donanımlı ama daha çok var yani parça açısından önemli ben olsam almazdım sen bilirsin

kESİNLİKLE PARÇA Konusunda haklısın ben olsam bir kere daha düşünürdüm...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Serbulent_2626

quote:

Orjinalden alıntı: ft_fatalrhymer

quote:

kESİNLİKLE PARÇA Konusunda haklısın ben olsam bir kere daha düşünürdüm...

ARKADASLAR YERLI URETIM OLAN BIR ARACTAN BAHSEDIYORUZ.NE PARCA SIKINTISI. BU ARABA FIAT, ROVER YADA JAPON ARABASI DEĞİL.BU KONUDA MERAKI OLANLAR SERVISLERE SORABILIRLER.FIAT BRAVA 97 YILINDA CIKMASINA RAĞMEN HALA YENI MODEL ARACLARA KAFA TUTACAK BIR TASARIM VE PERFORMANSA SAHIPTIR.TEMIZINI BULURSAN GOZUN KAPALI ALABILINECEK BIR ARABA

• arkadaşlar aynı fiyata paliomu bravamı? ve niye ? (görünüm hariç )
  • quote:

Orjinalden alıntı: crdr

arkadaşlar aynı fiyata paliomu bravamı? ve niye ? (görünüm hariç )

gorunum harıc derken neyı kastettın
  • quote:

Orjinalden alıntı: brawa

quote:

çünkü görünüm olarak içim bana palio alma brava al brava al diyor
  • quote:

Yapma gözünü seviyin canım kardeşim. Palio mu tipomu kıyaslaması falan belki olabilir ama brava ile palio yu kıyaslamak bence çok abes. Bu soruyu 100 kişiye sor en az 90 kişi brava cevabını verecektir. Bu gayet de doğaldır.
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: brawa

quote:

çünkü görünüm olarak içim bana palio alma brava al brava al diyor

İçindeki sesi dinle Bizim bi tanıdıkta Bravo vardı çok seri araç

• quote:

Benzer bir konuşma burada yaşandı; http://forum.donanimhaber.com/m_9756304/mpage_243/key_/tm.htm

Kısaca oradaki yazdığım sanda uyuyor gibi kopyalıyorum;

quote:

Orjinalden alıntı: lemanyax

Arkadaşlar iyi forumlar şimdi burada bu sorulur mu diyeceksiniz ama

Bu aralar 8-10bin arası bir araç almayı düşünüyorum.
    Aynı modelde Palio Marea Brava düşünürsek ne tavsiye edersiniz.
    Artıları ve eksileri olarak yazarsanız çok sevinirim.
    Zaten marea ve brava aynı araç ancak nedense marea daha çok tutuluyor ama bravanın arka lambaları daha güzel gibi :) yakıt tüketimleri falan aynı sanırım.Özellikle marea ve brava da alım satım arabaları olmadığı yönündeki düşünceler var ki zaten alırken hesaplı olan bir araç satılırkende öyle olması normal.
    Palio da Marea da çok güzel modifiye götürüyor.
    Palionun en büyük avantajı daha modelli araçlarını mareanın daha yaşlı arabalarıyla (2004=2001) yaklaşık fiyatlarda olması mıdır?

Şimdilik sorularım bu kadar yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim

Burada da sorulur tabi bu soru. BRAVA ve MAREA kardeş. Bende bir BRAVA kullanıcısıyım şuana kadar MAREA kullanma fırsatım olmadı fakat BRAVA dan son derece memnunum dediğin gibi satarken pek bi pazarı yok ve fiyatlarıda donanım özelliklerine göre oldukça hesaplı araçlar. BRAVA almayı düşünüyorsan ELX araştırman senin için daha avantajlı olacaktır. SX ve ELX arasında zaman zaman satış fiyatları arasında çok fazla bir fark olmuyor ama araç daha avantajlı ve özellikli olmuş oluyor. PALIO mu BRAVA mı diyecek olursan kesinlikle ve kesinlikle BRAVA derim. PALIO nun hem SW hem VAN modellerini kullandım ve BRAVA ile kıyaslayacak olursak dünyalar kadar fark var. Aracı alıp yakın zamanda nakit paraya çeviririm diyorsan PALIO daha mantıklı olur fakat uzun süre kullanmak için alacak olursan BRAVA yada MAREA verdiğin paranın hakkını kat kat fazlasıyla verir emin ol. Şimdiden hayırlı olsun.

• quote:

performans & konfor
  • cevaplar için teşekkürler
  • brava yada bravo bunlara lpg taktırmanız ıcın benım bıldıgım once bı demırcıye gıdıp sızın aracınızdakı manıfoltun aynısından yaptırcaksınız cunku bunların orjınal manıfolt plastıktır ve lpg bu manıfoltu patlatıyor arkadasımın basına geldı
  • quote:

Orjinalden alıntı: deliyim_ben

brava yada bravo bunlara lpg taktırmanız ıcın benım bıldıgım once bı demırcıye gıdıp sızın aracınızdakı manıfoltun aynısından yaptırcaksınız cunku bunların orjınal manıfolt plastıktır ve lpg bu manıfoltu patlatıyor arkadasımın basına geldı

Full enjeksiyonlu arabaya normal mikserli tüp taktırırsan tabi patlatır. Patlatmasa bile motoru yer bitirir. Enjeksiyonlu arabaya sıralı sistem takmak gerekir. Sıralı sistem takılan arabaya hiç bir şey olmaz. Çekişten de düşmez Manifoltuda patlamaz.
  • full enjeksıyon nedır bı anlatırmısın benım bıldıgım ya tek noktadan enjeksıyon vardır yada cok noktalı enjeksıyon vardır tek noktalı enjeksıyonlara normal takılıyor ama cok noktalı olanlara normal lpg takılmıo o zmn sen gıt bı taktırrr kardesım lavoto marka sıralı sıstem taktırdılar manıfoltu patlattıı plastık oldugu ıcın hangı plastık manıfoltlu aracta var lpg benım bıldıgım yok senın bıldıgın var ıse bılmıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deliyim_ben -- 16 Şubat 2008; 19:57:05 >
  • Arkadaşlar ben yeni bir araç kullanıcısı olacağım. Yani ilk arabam olucak.
    Palio felan düşünüyrdum ama gönlüm bi anda brava,bravo ya doğru kaydı.

Gördüğüm kadarıyla bravolar daha ucuz.(Neden?)

Aslında 4 kapı bakıyorum ama 2 kapı olanları daha bi spor.
    Aşağıdaki araçlarla ilgileniyorum. Fikirlerinizi görüşlerinizi önerilerinizi alabilirmiiyim.
    http://www.sahibinden.com/tofas_bravo_1_6_sxWQQaXQQ6370421WQQpXQQdisplayitem
    http://www.sahibinden.com/114_850_km_de_2001_model_full_orjinal_fiat_bravoWQQaXQQ4290097WQQpXQQdisplayitem

Tşk.

• gwerty
    sen 4 kapı olanı al kardeşim.
    bravalarda hem aile hem spor bir araba. bende de brava var.
    üzerinde baby kıt te var. tam bir spor araba gibi duruyo.
    tavsiyem brava dır.
  • Bence Brava al, arkadaşında dediği gibi hem aile hem spor otomobil havası var. Bravo nun ucuz olması normal, çünkü tek kapı, hitap ettiği kesim belli. Bende aracımı dün sattım. Temiz bir barava bulursan kaçırma, çünkü çok sorunsuz ve sürüş keyfi iyi bir arac. Yalnız satarken biraz sıkıntı yaratır. Oda insanların fiat a olan önyargısından başka bir sey değil.
  • ben de 2005 yılından beri 2003 model brava elx kullanıyorum aldığımda 45000 di araba şimdi 65000. ben palio 1.4 satıp bunu almıştım bindiğimde seriliğine hızlanmasına çok şaşırmıştım inanılmazdı. daha önce palionun 1.6 sını kullanmıştım arasında dağlar kadar fark var hızlanma bakımından (ve diğer bakımlardan). normal periyodik bakımı dışında servise gitmedim. aldıktan sonra lpg taktırdım şimdi çook az yakıyor ve problemsiz. ilk alırken o kadar kötülediler arabayı yok vites kutusu çabuk dağılıyor vs vs. şimdi aldığım için o kadar memnunum ki hiç satmayı düşünmüyorum. clio palio vs hiçbir araçla değişmem. (Grande Punto ile değişebilirim ancak :) ) aracı 3 yıldır hiç sorunsuz kullanıyorum gözüm kapalı kesinlikle herkese tavsiye ederim.
  • 22.02.2000 çıkışlı orjinal sx var bende. ikinci aracım. ilk arabamız 92 şahindi oda sıfırdan bizdeydi. brava yı alınca arabaya biniyoruz dedik. ben arabamdan çok memnunum. burada arkadaşların yazdığı herşeye sonuna kadar katılıyorum.

zaten dizayn denince italyanların eline kimse su dökemez. almayı düşünen varsa kontrol ettirdikten sonra gönül rahatlığı ile alabilir. ben tavsiye ediyorum.
  • ALLAH RAHMET EYLESİN.İYİ BİLİRDİK MEHRUMU :-)))))))))))))))))

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.