Şimdi Ara

FİAT BRAVA 1.6 SX ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM NE DERSİNİZ (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
312
Cevap
3
Favori
240.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: adlaykut

selam bende acemıyım arkadaslar bugun 2001 model brava sx denedım arac 220000 de otomatık tı tamam acemıyım ama benım anladıgım araba cok ıyı kacıyordu serı atak...dıreksıyonu cok tur cevırıyosun o bıraz tuhafıma gıttı ) neyse sorum su arkadaslar sız ne yaparsınız acemelıgı atana kadar bu mu yoksa 20000 e opel twınport alıp yola devam mı?

ACEMIYSEN COK SERI VE ATAK BIR ARAC ALMA EN AZINDAN ACEMILIGINI ATANA KADAR.. YAVAS VE SAKIN KULLANACAGIN BIR ARABA AL..BASKALARININ GAZINA GELIP GAZA FELAN BASARSINIZ BASKALARININDA YOLUNU EN AZINDAN KESMEYIN YADA ZARARA UGRATMAYIN..

BRAVA COK SERI VE ATIK BIR ARACTIR... GAZA BASTINMI ALTINDAN UCUVERIR...KONTROLU KAYBEDERSEN YAZIK OLUR ARKADASIM..
  • yorumlarınız için teşekkürederim arkadaşlar bi miktar daha ekledim ve 2004 otomatik mitsubishi lancer 1.6 comfort için anlaştık sayılır acemi sayılırım bravayı denedim hakikaten uçak gibi fazla atik bir araçtı
  • brava güzel araç seri atik bi araba konforuda gayet yeterli ama mitsubishi parçası pahalı üstelik otomatik daha çok yakar brava ya göre masrafı daha pahalıdır ama gayet güzel araç mitsubihhi lancerlar tipini çolk beyeniyorum parça sıkıntısı çekmiyeceksen fiyatıda uygunsa manuel al derim otomatikten uzak dur araba sürdüğünü anlamazsın otomatik arabada hem daha çok yakar
  • s.a.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-otomatik-vites-brava-1.6-sx-110082047/detay
    bu ilandaki brava arkadasımda almayı dusunuyorum ama emin degilim yakısından ve parca pahalılıgından kullanan akradaslar bir degerlendirme yapabilirmisiniz simdiden herkese tesekkurler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murattopcu

s.a.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-otomatik-vites-brava-1.6-sx-110082047/detay
    bu ilandaki brava arkadasımda almayı dusunuyorum ama emin degilim yakısından ve parca pahalılıgından kullanan akradaslar bir degerlendirme yapabilirmisiniz simdiden herkese tesekkurler.

parçaları diğer avrupa araçlarla aynı netten bakabilirsiniz kıyaslamayı yapın. otomatik vites kullanmadım ama manuelden fazla yakabilir. şahsi fikrim o paraya abs abd li çift hava yastıklı değişensiz bir brava alabilirsiniz. abs ebd günümüzde gerçekten şart.

• Selam Arkadaşlar,

Yorumlardan anladığım kadar 11-14000 aralığında alınabilecek uygun bi araç fiat brava. Fakat Otomatikler sıkıntı çıkartır mı acaba. Bildiğim kadarıyla manuel bi arızayı max 500 tl ye hallederken otomatiklerde bu 3000 tl ye kadar çıkıyor. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.
  • Selam,

Araba hala duruyormu, görme şansımız varmı, fiyatı nedir acaba...

İyi günler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: megapiksel

Selam Arkadaşlar,

Yorumlardan anladığım kadar 11-14000 aralığında alınabilecek uygun bi araç fiat brava. Fakat Otomatikler sıkıntı çıkartır mı acaba. Bildiğim kadarıyla manuel bi arızayı max 500 tl ye hallederken otomatiklerde bu 3000 tl ye kadar çıkıyor. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

Alırken ucuzunu değil temizini arayın gerekirse bir iki model düşük olsun temiz ve titiz kullancının aracını alın.Manuel vites alın.
  • Arkadaşlar yeni Takılacak olan Brava 1.6 Düz vites araca hangi marka lpg tavsiye edersiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: özqür_34

Arkadaşlar yeni Takılacak olan Brava 1.6 Düz vites araca hangi marka lpg tavsiye edersiniz

Öncelikle markadan önce taktıracağınız yerin iyi montaj yapıp yapmadığını taktırıpta memnun olanların çoğunlukta olduğu yere taktırın.Marka olarak benim kişisel görüşüm italyan LPG dönüşümünden yana.BRC,Landirenzo,zavoli,Lovato,stefanelli vs.
  • bu arabada BRC kullananlar genelde memnun. ben de atiker sıralı var. 1 hafta LPG de kullanınca benzinde çekmiyor hatta ilk çalıştırmada stop ediyor. benzinde bi süre kullanınca düzeliyor.
  • ARKADAŞLAR LAR DAHA ÖNCE MAREA 2003 MODEL LİBERTY VARDI 49 500 KM DE ARACI 3 AY ÖNCE KOCAELİNDEN ALMIŞTIM ARAÇ ÇOK GÜZEL YAKIT ÇOK FAZLA BİRDE TEK SIKINTISI PARÇALARININ AŞIRI UÇUK PAHALI OLMASI VE PARÇALARININ OLMAMASI ..DIŞ KAPI KOLLARININ ORJİNALİ BİLE TANESİ 140 TL ONA GÖRE DÜŞÜNÜN TAŞININ BENDEN SÖYLEMESİ....AYRICA DİKKAT EDİN FRENLERİNE PEK GÜVENMEYİN...
  • Selam arkadaşlar uzun süredir brava kullanan arkadaşlar bu araçta almak istiyorum bilgi vermek için lütfen çaldırın çok ama çok acil 05412980331 lütfen beni ararım sadece çağrı yap

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kardeşim merhaba bende fiat brava 2001 elx var çok memmunum yol tutuşu pratikliği ile çok güzel ve rahat bir arabadır asla pişman olmassın sürdükçe zevk alırsın yakıt olarak ş.içi 25-30 arası yakar ş.dışı 20 kuruş felan yakıyor ben ev almaya karar verdim ilgilernirsen nu. 0539 5566860
  • megapiksel M kullanıcısına yanıt
    kardeşim paraça bulmak kolay istanbul atatürk sanayi sitesine gelirsen hem mekanik hemde dış aksam tonlaa
  • satılık full orjinal 2001 elx brava 2 sahibinden ilgilinen arkadaşlar varsa 05395566860 kaçırmayın
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi özer8376 -- 28 Haziran 2013; 12:28:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kocael58

satılık full orjinal 2001 elx brava 2 sahibinden ilgilinen arkadaşlar varsa 05395566860 kaçırmayın

hayırlısı olsun arkadaşım; araç hakkında bilgi verebilir misin? ilan linki varsa daha iyi olur.
  • marea yada brava nın çok yaktığını düşünen arkadaşlar sizce bu araçlar ne kadar yakmalı ki kullanıcısı memnu kalsın bir rakam yazarmısınız ben bu araçlarda normal yakıt nedir bilmiyorum sanırım öğrenmem gereken çok şey var bu araçlar hakkında
  • vay be bu konuyu ben açmıştım sene 2006 daha buralara bugünlere kadar konuşulmuş gelmiş
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.