Şimdi Ara

FEYYAZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • şu konfigurasyonda bir makina toplamak istiyorum ama makinada problem çıkarmı diye endişeliyim.YANİ UYUM!!!mesela ısnma problemi,sistemde kitlenme gibi endişelerim var.birde bu makinada overlock yapılabilirmi?YADA YİNE AMD ATHLON 64 OLAN OVERLOCK YAPABİLECEGİM BİR İŞLEMCİ TAVSİYE EDERMİSİNİZ.TABİKİ BENİM İÇİN FİYATDA ONEMLİ!!!yardımcı olursanız çok memnun olurum

AMD ATHLON 64 3000(512 K,1800 MHZ,S939)BOX
    KINGSTON DDR 400 512 MB
    MSI MS-7093 RS480 M2 (ATI XPRESS200,VGA,LAN,SATA)
    SAMSUNG 80 GB 7200 RPM

• amd sistem kullanıyorum ama ne amd'den anlıyorum nede fazla bi o/c tecrübem var.fakat bildiğim kadar ile kingston yerine twinmos cl 2.5 ram ve anakart olarak epox yada dfi türü bi anakart tavsiye ederim çünkü bahsettiğin anakartın o/c potansiyeli sıfır seviyede şuan imzamdaki anakart gibi
  • o/c dan bede çok anlamam ama o/c için dfi lan party diy ebir kart var onu al derim ama ekonomik dediğin için biraz düşün derim.. :) ramlerde o/c için ise ocz veya corsair in özel kodlu ramleri varmış onları araştırman lazım. bende mtec çipli twinmos war 2.5 cl değerli bunu 2 ye düşürüyorum ama diğer ramlerde bu değer 1.5 cl ye kadar düşüyor. ekran kartını da sli bi ekran kartı derim ati x800 yada nvidia nın 7800 dü sanırım bir bak forumda karşılaştırmaları muhakkak yapılmıştır. kolaylıklar..
  • hocam ramler twinmos işlemcide amd 64 3000+ venice bide en azından nforce 3 anakart ohh deymeyi tadına
  • amd64 venice 3000+ 159usd+kdv
    msi neo2 platinium 109usd+kdv
    512*2 twinmos twister 150usd+kdv

o/c sistemi budur
  • başlık süpermiş :)
  • COK TEŞEKKÜRLER.
  • o anakartta vitesta ramlerle problem yaşayan duymuştum.

mümkünse alırken çalıştırıp deneyerek almanı tavsiye ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: meke

o anakartta vitesta ramlerle problem yaşayan duymuştum.

mümkünse alırken çalıştırıp deneyerek almanı tavsiye ederim

evet sorun yaşayan benim kesinlikle Oc için alınmıcak bi anakart

ama defaultta güzel oluyo oyunlarda da sorunsuz bi Ob ekran kartı var , en azından bildiğim kadarıyla dünyanın DX9 destekli tek OB ekran kartı bu anakartta

Oc için alıcaksan NEO2 güzel bi alternatif , NF3 ultra epox lar da pek tavsiye etmem , ramlerde problemliler (9NDA3J)

• ya arkadslar ben win98 formatını ögrenmek istiyorum daha tazeyim bu işte lütfen yardım edin fazla burdan takip edemiyorum eger zahmet oluycaksa e-mailime yolarmısınız ögrenim bende teknoloji harikasından faydalanayım dogus.yazar@hotmail.com yolarsanız sevinirim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.