Şimdi Ara

Fetullah Gülen & Siyaset

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu sahsı siyasette ne kadar samimi buluyosunuz ?
    Hoca diyorlar ama lanet okuyor beddua ediyor ..
    Kul hakkı diyor polislik sorularını dagıtıyor ..
    Ahir işleri diyor ama tüm müritlerine 10bin tl kredi cektirip teb den bank asyaya karsılıksız yatırtıyor ..
    İnsana yatırım deyip hayır yaptıgı icin senet alıp tekrar hayır alıyor hayırsız egitim yapmıyor ...
    Ve bu adam kiliseye yardım yapıp fillstine veya diger bölgelere yardımın y sini yapmıyor ..
    Veya bu adam ruyamda Allah (cc) konustum hz Muhammet (sav) icin dünyayı yarattım ama senin icinde sürdürüyorum demesi ne kadar dogru
    veya kendini hz İsa olarak görmesi (arayınız latif erdoğan kanal a acıklaması)
    bu adamı akp zamanında nasıl ortak yapmış akıl mantık almıyor suan chp/mhp nasıl bunla ortak akıl almıyor
    bu adam erbakan hocaya yapamıyosan bırak demesi hangi cesaretleydi sasıyorum
    ilk sefaat etcegi adam ecevitmiş , önce sen kendine gel diyesim geliyor tokatı basıp
    allaha şükür akp buna tekmeyi vurdu darısı digerlerine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Erdoğan'ın aynısı . Polislik sorularını dağıtırken ÖSYM nin haberi yoktu yani? Erdoğan'la beraber çalışırken sesiniz çıkmıyor, kavga çıkınca beddua ediyor, soruları çalıyor falan fistan. Bu Erdoğan'ı tebrik etmek lazım. Oyle bi algı verdi ki basın ile, cemaat soruları dağıtMIŞ, adamlarını yerleştirMİŞ... Bırakın bunları. Erdoğan neyse fetoda o. Ikiside ihalelerde kendi çıkarını düşünen insanlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: IgorStravinsky

Erdoğan'ın aynısı . Polislik sorularını dağıtırken ÖSYM nin haberi yoktu yani? Erdoğan'la beraber çalışırken sesiniz çıkmıyor, kavga çıkınca beddua ediyor, soruları çalıyor falan fistan. Bu Erdoğan'ı tebrik etmek lazım. Oyle bi algı verdi ki basın ile, cemaat soruları dağıtMIŞ, adamlarını yerleştirMİŞ... Bırakın bunları. Erdoğan neyse fetoda o. Ikiside ihalelerde kendi çıkarını düşünen insanlar.

Erdoganın soru verdigi kanıtlandımı?
    Polislik soruları cemaat evlerinde geziyordu bunu duymayan hatta görmeyen kalmamıştır
    ayrıca ben fetoyu hic sevmezdim ki para tuzagı oldugunu hep söylerdim cevremdekiler kızardı ama artık herkes billyor fetonun nasıl bişey ve şirkçi oldugunu suan chp/mhp yi destekliyo diye susuyosun sadece

ayrıca ben cogu zaman sunu derdim madem feto insana yatırım yapıyor neden kimsesiz sokakta kalmışlara kucak acmıyorda paralılara yöneliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yusuf Saracen -- 29 Temmuz 2014; 19:50:14 >

• yukarıda söylediklerinin doğruluğunu bilemeyeceğim ama dini bir cemaatin bu kadar siyasetle içli dışlı olması doğru değil ve sonunda elinde patladı. zaten bu saatten sonra Türkiye'ye kolay kolay giremez de.
  • Ona hürmet gösteren biriydim ama anladımki kendisi hoca falan değil bir holdin sirket patronudur sahtekardır İsrailin uşağı vatan hainidir görüldüğü yerde yakalanmalıdır ama oda zor arkası sağlam malesef ama gerçek bu bekle şimdi gelir maklubeciler şakirtler haşhaşiler ciddiye alma he de geç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rammo -- 29 Temmuz 2014; 20:05:20 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf Saracen

Bu sahsı siyasette ne kadar samimi buluyosunuz ?
    Ahir işleri diyor ama tüm müritlerine 10bin tl kredi cektirip teb den bank asyaya karsılıksız yatırtıyor ..
    İnsana yatırım deyip hayır yaptıgı icin senet alıp tekrar hayır alıyor hayırsız egitim yapmıyor ...
    Ve bu adam kiliseye yardım yapıp fillstine veya diger bölgelere yardımın y sini yapmıyor ..
    Veya bu adam ruyamda Allah (cc) konustum hz Muhammet (sav) icin dünyayı yarattım ama senin icinde sürdürüyorum demesi ne kadar dogru
    bu adamı akp zamanında nasıl ortak yapmış akıl mantık almıyor suan chp/mhp nasıl bunla ortak akıl almıyor
    ilk sefaat etcegi adam ecevitmiş , önce sen kendine gel diyesim geliyor tokatı basıp

1-Öncelikle o beddua değil, mülaane.Peygamberimiz de mülaane yapmıştır.(Yahudilere)

2-Polislik sorularını dağıtıyor diyen kişilerin bir kısmının bizimle hiç alakası yok,bir kısmıda kendilerine para verildiğini söyledi.6 ayda 160 haberi tekzip edilen bir gazeteye nasıl inanabiliyorsunuz?

3-Ben yaşadığım şehirde kredi çekip Bank Asya'ya yatıran birisini görmedim.Hocaefendi'nin böyle bir sözü yok.Yapıyorsa adamın fikridir.

4-Senet aldığı yok.O kadar zengin olsaydı odasına en azından BBC muhabirlerinin sığması gerekirdi değil mi?

5-Hangi kiliseye yardım yaptığını söyleyebilir misin? Ama ben sana Kimse yok mu'nun Doğu ve Güneydoğu'da yaptığı yardımları gösterebilirim.(Ya da Gazze Somali...)

6-Bana senin için sürdürüyorum sözünün ispatını gösterir misin?Sadece kafanızdan uyduruyorsunuz.

7-Melekler benim yanımda diyen Latif Erdoğan'a nasıl inanabiliyorsunuz hayret ediyorum.Kendini Hz. İsa falan gösterdiği yok.

8-Akp zamanında hakikat çizgisindeydi.O zaman onu destekledik.Şu an Chp/Mhp hakikat çizgisinde,haliyle onları destekliyoruz.

9-İlk şefaat edeceği adam Ecevit'i ilk defa senden duyuyorum.Merak etme, o da fos çıkar diğerleri gibi.

10-Akp'nin tekme vurduğu yok.Şu anda Çağlayan'daki skandalı örtmeye çalışıyorlar.

• alitaran kullanıcısına yanıt
    İstese de gelemez pasaportu iptal edildi çünkü.

• rammo kullanıcısına yanıt
    Gerçekten merak ediyorum sana kaç lira veriyorlar?

• Bazıları deşifre programını dinlememiş anlaşılan ve gercekleri duymak agır gelmiş :) alıntı yapmadım boş laf konusacak diye

• Veeee
     Fetullah Gülen & Siyaset Fetullah Gülen & Siyaset Fetullah Gülen & Siyaset

• quote:

Bazıları deşifre programını dinlememiş anlaşılan ve gercekleri duymak agır gelmiş :) alıntı yapmadım boş laf konusacak diye

Hocam he de geç dedim ya sakın laf anlatmaya kalkma yazık edersin parmaklarına klavyene yazık bunlar ulusalcılardan kemalistlerden çok daha tehlikeli aman ha boşver ciddiye alma "Boş Teneke Çok Ses Çıkarır" dememişler boşuna.Saygılar
  • Cemaatcilere gore mulaane bize gore bedduada Biz yaptiysak bizim onlar yaptiysa onlarin belasini versin dedi. Tuttu. Bütün kirli işleri desifre ediliyor ortaya çıkıyor. Erdogan inlerine girecegiz dedi girmeye başladı. Halen gun gelecek devran donecek diyorlar. Yaf kardesim bunu derken hiçmi utanman yok. Gun geldi devran döndü zaten. Sahte suclamalarla dosyalarla cemaate ne kadar dusman varsa tek tek temizledin. Simdi sen temizleniyorsun. Gözünüzü açın artık. En buyuk kanıt hocanızın lafı. Belamizi versin dedi belaniz veriliyor. Demekki suclusunuz.

• quote:

quote:

Erdoğan'ın aynısı . Polislik sorularını dağıtırken ÖSYM nin haberi yoktu yani? Erdoğan'la beraber çalışırken sesiniz çıkmıyor, kavga çıkınca beddua ediyor, soruları çalıyor falan fistan. Bu Erdoğan'ı tebrik etmek lazım. Oyle bi algı verdi ki basın ile, cemaat soruları dağıtMIŞ, adamlarını yerleştirMİŞ... Bırakın bunları. Erdoğan neyse fetoda o. Ikiside ihalelerde kendi çıkarını düşünen insanlar.

Polislik soruları cemaat evlerinde geziyordu bunu duymayan hatta görmeyen kalmamıştır
    ayrıca ben fetoyu hic sevmezdim ki para tuzagı oldugunu hep söylerdim cevremdekiler kızardı ama artık herkes billyor fetonun nasıl bişey ve şirkçi oldugunu suan chp/mhp yi destekliyo diye susuyosun sadece

ayrıca ben cogu zaman sunu derdim madem feto insana yatırım yapıyor neden kimsesiz sokakta kalmışlara kucak acmıyorda paralılara yöneliyor

Ula yaptıkları herşeyi biliyordunuzda neden müdahele etmedi hükümetin??Tabi nezaman cıkarlar çatısmaya basladı sizde catışmaya başladınız.MGK da fetonun örgütünü tehdit listesinden kaldıranlar sizler degilmisiniz??Kimi kandırıyorsunnuz siz??Bu adamların böyle palazlanmasına ,heryeri ele geçirmesine siz sebep oldunuz siz

• quote:

Orijinalden alıntı: seylem

quote:

quote:

Ula yaptıkları herşeyi biliyordunuzda neden müdahele etmedi hükümetin??Tabi nezaman cıkarlar çatısmaya basladı sizde catışmaya başladınız.MGK da fetonun örgütünü tehdit listesinden kaldıranlar sizler degilmisiniz??Kimi kandırıyorsunnuz siz??Bu adamların böyle palazlanmasına ,heryeri ele geçirmesine siz sebep oldunuz siz

Anlıyorum acını

• Çok değil 1 yıl öncesine kadar bunları sen ve senin gibilere söylesem, inanmaz, yalanlardınız.Üstüne bir de din düşmanı hizmet düşmanı damgası yapıştırırdınız.Erdoğan ne derse osunuz neredeyse oradasınız.Siz hiç utanmıyor musunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: birmatematikci

quote:

1-Öncelikle o beddua değil, mülaane.Peygamberimiz de mülaane yapmıştır.(Yahudilere)

2-Polislik sorularını dağıtıyor diyen kişilerin bir kısmının bizimle hiç alakası yok,bir kısmıda kendilerine para verildiğini söyledi.6 ayda 160 haberi tekzip edilen bir gazeteye nasıl inanabiliyorsunuz?

3-Ben yaşadığım şehirde kredi çekip Bank Asya'ya yatıran birisini görmedim.Hocaefendi'nin böyle bir sözü yok.Yapıyorsa adamın fikridir.

4-Senet aldığı yok.O kadar zengin olsaydı odasına en azından BBC muhabirlerinin sığması gerekirdi değil mi?

5-Hangi kiliseye yardım yaptığını söyleyebilir misin? Ama ben sana Kimse yok mu'nun Doğu ve Güneydoğu'da yaptığı yardımları gösterebilirim.(Ya da Gazze Somali...)

6-Bana senin için sürdürüyorum sözünün ispatını gösterir misin?Sadece kafanızdan uyduruyorsunuz.

7-Melekler benim yanımda diyen Latif Erdoğan'a nasıl inanabiliyorsunuz hayret ediyorum.Kendini Hz. İsa falan gösterdiği yok.

8-Akp zamanında hakikat çizgisindeydi.O zaman onu destekledik.Şu an Chp/Mhp hakikat çizgisinde,haliyle onları destekliyoruz.

9-İlk şefaat edeceği adam Ecevit'i ilk defa senden duyuyorum.Merak etme, o da fos çıkar diğerleri gibi.

10-Akp'nin tekme vurduğu yok.Şu anda Çağlayan'daki skandalı örtmeye çalışıyorlar.

2- bizzat bana polislik soruları verildi ama tamamını vermiyorlar ve soruların çoğunun rakamları değiştirilmiş aynı sorular.

8- chp/mhp mi hakikat yolunda iktidara gelsin size tekmeyi basarlar tek amaçları oy yoksa cemaati sevmiyorlar ayrıca cemaati hakikat yapmışsın

• birmatematikci B kullanıcısına yanıt
    Hocam şimdi benim anlamadığım sen bu fetoyu savunuyor musun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre'^

Çok değil 1 yıl öncesine kadar bunları sen ve senin gibilere söylesem, inanmaz, yalanlardınız.Üstüne bir de din düşmanı hizmet düşmanı damgası yapıştırırdınız.Erdoğan ne derse osunuz neredeyse oradasınız.Siz hiç utanmıyor musunuz ?

Evet tamda öyle derdik çünkü sen onu din düşmanı olduğun için söylerdin bundan dolayı senin bu konuda söyleyeceğin her hangi bir seyin hic ama hic bir önemi yok onlara destek veren hatta gerçek yüzlerini görmeden önce sempati duyan biri olarak benim ne söylediğim önemlidir ve söylüyorum F.G hoca değil bir iş verendir bir vatan hainidir israilin uşağıdır inşallah ceket üzerinden tansiyonuna bakılan koluna kelepce takılıp buraya getirilir ve yargılanır bu tamamda sanane sen neden bu kadar iclendin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rammo -- 30 Temmuz 2014; 1:05:28 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Chp mhp ortak degil bunla. Akp gitsin diye cemaate tutum olarak taviz veriyorlar. Ata ülkeyi kurarken haci hoca destegi almıştı, strateji yani ama yemiyor cemaat daha cok mhp den yana hudapardan yana tavir sergiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: birmatematikci

quote:

hocam kusura bakma ama yalan konuşuyorsun.külliyen yalan.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.