Şimdi Ara

Fetullah Gülen & Siyaset (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Yusuf Saracen

quote:

Orijinalden alıntı: IgorStravinsky

Erdoğan'ın aynısı . Polislik sorularını dağıtırken ÖSYM nin haberi yoktu yani? Erdoğan'la beraber çalışırken sesiniz çıkmıyor, kavga çıkınca beddua ediyor, soruları çalıyor falan fistan. Bu Erdoğan'ı tebrik etmek lazım. Oyle bi algı verdi ki basın ile, cemaat soruları dağıtMIŞ, adamlarını yerleştirMİŞ... Bırakın bunları. Erdoğan neyse fetoda o. Ikiside ihalelerde kendi çıkarını düşünen insanlar.

Erdoganın soru verdigi kanıtlandımı?
    Polislik soruları cemaat evlerinde geziyordu bunu duymayan hatta görmeyen kalmamıştır
    ayrıca ben fetoyu hic sevmezdim ki para tuzagı oldugunu hep söylerdim cevremdekiler kızardı ama artık herkes billyor fetonun nasıl bişey ve şirkçi oldugunu suan chp/mhp yi destekliyo diye susuyosun sadece

ayrıca ben cogu zaman sunu derdim madem feto insana yatırım yapıyor neden kimsesiz sokakta kalmışlara kucak acmıyorda paralılara yöneliyor

Bu ülkenin devletinden habersiz öyle polisler ele geçirelemez her kademesi erdoğan'ın hatası var burda kabul edin artık.

• Yahu bu akpliler ve cemaatçilerde hiç utanma arlanma namus vs. kavramları yok daha geçen yıla kadar memleketi beraber soyarken bir çıkar çatışması yüzünden birbirlerine demediklerini bırakmıyorlar, iki tarafta aynı haltsınız birbirinizden farkınız yok. Utanmadan çıkıp paralel devlet diyor daha adam paralelin anlamını bilmiyor bu nasıl bir paralelki birbiriyle bu kadar çok kesişti. Cidden bunlara oy veren halk bu kadar kör bunları görmüyor düne kadar hocaefendi bugün darbeci
  • Güzel konu bizim diyanet işlerimiz var dini işlerimizle ilgilenir her türlü dini hareketimizi ona göre yapıyoruz. Anlamadığım bu cemaatler nedir ne amaçla kurulur eskiden görevi belliydi peki ya şimdi cübbeli hoca fettullah hoca adını bilmediğim diğer cemaat grupları... Bu gruplar yardımlarıyla gözükür ama alttan ne yaptıklarını bilinmez.
    çok önceden bir video
    bu videoda tarikat ve devlet birlikte çok iyi kardeş gibiydi peki ne konuda anlaşamadılar da fethullah hoca ile rte nin arası bozuldu?

•  Fetullah Gülen & Siyaset

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seylem -- 30 Temmuz 2014; 23:32:42 >
  • quote:

Bu sahsı siyasette ne kadar samimi buluyosunuz ?
    Hoca diyorlar ama lanet okuyor beddua ediyor ..
    Kul hakkı diyor polislik sorularını dagıtıyor ..
    Ahir işleri diyor ama tüm müritlerine 10bin tl kredi cektirip teb den bank asyaya karsılıksız yatırtıyor ..
    İnsana yatırım deyip hayır yaptıgı icin senet alıp tekrar hayır alıyor hayırsız egitim yapmıyor ...
    Ve bu adam kiliseye yardım yapıp fillstine veya diger bölgelere yardımın y sini yapmıyor ..
    Veya bu adam ruyamda Allah (cc) konustum hz Muhammet (sav) icin dünyayı yarattım ama senin icinde sürdürüyorum demesi ne kadar dogru
    veya kendini hz İsa olarak görmesi (arayınız latif erdoğan kanal a acıklaması)
    bu adamı akp zamanında nasıl ortak yapmış akıl mantık almıyor suan chp/mhp nasıl bunla ortak akıl almıyor
    bu adam erbakan hocaya yapamıyosan bırak demesi hangi cesaretleydi sasıyorum
    ilk sefaat etcegi adam ecevitmiş , önce sen kendine gel diyesim geliyor tokatı basıp
    allaha şükür akp buna tekmeyi vurdu darısı digerlerine

Hocam Erdoğan ile kankayken laf kondurmuyodunuz şimdi ne oldu?İki yüzlülüğün bu kadarı pess..

• quote:

Orijinalden alıntı: JeanJack

quote:

Bu sahsı siyasette ne kadar samimi buluyosunuz ?
    Hoca diyorlar ama lanet okuyor beddua ediyor ..
    Kul hakkı diyor polislik sorularını dagıtıyor ..
    Ahir işleri diyor ama tüm müritlerine 10bin tl kredi cektirip teb den bank asyaya karsılıksız yatırtıyor ..
    İnsana yatırım deyip hayır yaptıgı icin senet alıp tekrar hayır alıyor hayırsız egitim yapmıyor ...
    Ve bu adam kiliseye yardım yapıp fillstine veya diger bölgelere yardımın y sini yapmıyor ..
    Veya bu adam ruyamda Allah (cc) konustum hz Muhammet (sav) icin dünyayı yarattım ama senin icinde sürdürüyorum demesi ne kadar dogru
    veya kendini hz İsa olarak görmesi (arayınız latif erdoğan kanal a acıklaması)
    bu adamı akp zamanında nasıl ortak yapmış akıl mantık almıyor suan chp/mhp nasıl bunla ortak akıl almıyor
    bu adam erbakan hocaya yapamıyosan bırak demesi hangi cesaretleydi sasıyorum
    ilk sefaat etcegi adam ecevitmiş , önce sen kendine gel diyesim geliyor tokatı basıp
    allaha şükür akp buna tekmeyi vurdu darısı digerlerine

Hocam Erdoğan ile kankayken laf kondurmuyodunuz şimdi ne oldu?İki yüzlülüğün bu kadarı pess..

2005 ten itibaren sevmem ben fetoyu
    üninin ilk seneside pes ettirdi feto ve kin duymaya basladım sen neden bahsedİyosun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yaw arkadaş ne kalın kafalı varmış bu forumda sizleri bebekken sevenler havaya üç kere atıp iki keremi yakalamışlar biz diyoruz ki yanıldık ve şuan sırtımızdaki hançeri cıkarmakla uğraşıyoruz buradaki sorun bizde değil sizde size ne oluyor dünün f tipi laiklik düşmanı bu günün cemati oldu hatta okadar ileri gittinizki onların taşeronluğunda size dayatılan dün öğrendigimiz kadarıyla istiklal marşımızı bile bilmeyen birine 10 Ağustosta TıpışTıpış gidip oy vereceksiniz buradan en azından şu cıkıyor evet biz yanıldık bunlar cemaat falan degilmiş çıkıyor sizin taraftan bakılınca evet sizde yanılmıssınız bunlar laiklik düsmanı falan değil cemaatlermiş bu kadar basit.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.