Şimdi Ara

Fetih 1453 (2012) (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.853
Cevap
2
Favori
77.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • film kac dakika suruyorki mümkün olmasın
  • üstte ki arkadaşa katılıyorum.
    kanuni'yi niye bu kadar kötü yapmışlar anlayamadım.
  • Ben Bursa/İnegöl AVM'de sinemanın dolacağına itihmal vermiyordum.İyi ilgi var filme,bilet kalmamış bugün kü seanslarda.Yarın gideceğim mecbur.Gidenlerden birde yorum alsak iyi olur gerçi ama daha gidipte gelen olmamıştır muhtemelen.

• İlk gosterime gidemedik afisleri de kapamadik bu afislerden nerden nasil bulabilecegiz onun arastirmasina girmek gerek :) de sinemadan falan bir canli yayin yapan kanal da bulamadim bakiyorum araliksiz zaping ama yok
  • evet arkadaşlar yorumları alalım artık

malesef yer bulamadım filme hepsi dolu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zülkif gonzo -- 16 Şubat 2012; 17:01:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: facemaker

evet arkadaşlar yorumları alalım artık

Gidenler filmi mi izlesin buraya yorum mu yetiştirsin 1 saati falan var daha bitmesine
  • quote:

Orijinalden alıntı: JDaniels

quote:

Gidenler filmi mi izlesin buraya yorum mu yetiştirsin 1 saati falan var daha bitmesine

MOBİL DEN YAPABİLİRLER TEKNOLOJİ
  • quote:

daha 1 saat var gerçek yorum için bende dünden cuma akşamına 2 kişilik bilet alabildim...film orta düzeyde bile içini kıpırdatırsa insanların rekor kırar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi joz -- 16 Şubat 2012; 17:06:50 >
  • artık ilk yorumlar gelmesi lazım :)
  • seçim sonuçları gibi... sonuçlar geldi birazdan açıklanacak..
  • umarım beklediğimize değer
  • O ARKADAŞTAN BAŞKA ERKEN ÇIKAN OLMAMIŞ
  • quote:

Orijinalden alıntı: joz

quote:

daha 1 saat var gerçek yorum için bende dünden cuma akşamına 2 kişilik bilet alabildim...film orta düzeyde bile içini kıpırdatırsa insanların rekor kırar...

Bizim ulkemizin vatandasi bir sekilde seyrderde benim icin avrupa da ki popiliterligi insallah orada cok fazla ilgi gorur ve seyredilir, biraz zor ama insallah olur, cunku dunyada turk milleti osmanli torunu kadar nefret edilen bir irk yok, onlara bir darbe de bu film koysa
    Ne guzel olur diyorum baska birsey demiyorum, yorum bekliyorum :)

• Koca ataşehirde yer bulamadım optimum,paladyum gittim 2 yerde full dolu idi sadece 2 tane en ön sırada boş yer vardı gitmedik L perde olduğu için kötüymüş ama bizden sonrakilerde gelip aldı. Beşiktaştan arakadaşı aradım cevahir ve kanyonda full dolu sanırım son zamnalrın en büyük açılışını yapacak bu film yüzde 99 durum böyle gözüküyor.
  • film çok iyi mi bilemiyorum ama aşırı ilgi var..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blue Fox

Koca ataşehirde yer bulamadım optimum,paladyum gittim 2 yerde full dolu idi sadece 2 tane en ön sırada boş yer vardı gitmedik L perde olduğu için kötüymüş ama bizden sonrakilerde gelip aldı. Beşiktaştan arakadaşı aradım cevahir ve kanyonda full dolu sanırım son zamnalrın en büyük açılışını yapacak bu film yüzde 99 durum böyle gözüküyor.

çok iyi ya
  • Reklam cok buyuk arkadaslar sen dunyanin her yerinde cuma gunu girecek filmi persembeye cekiyorsun, ilk gosterim saatini fetih tarihi yapiyorsun o avmleri yikarlar :) yikmalilar da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnginSr11235

Reklam cok buyuk arkadaslar sen dunyanin her yerinde cuma gunu girecek filmi persembeye cekiyorsun, ilk gosterim saatini fetih tarihi yapiyorsun o avmleri yikarlar :) yikmalilar da

• Bizim medyamiz da bir tuaf hep maşa olmuslar arkadas, kici kirik bir film girse sinemalarin kapisinin onunde yatar kalkarlar 2 kare yayin yapmak icin, bu kadar buyuk butceli, cok fazla ilgi gorecek tarihi anlatan fetihi anlatan film gosterime giriyor tum dunyada ayni gun ayni saatte ama bir kanalda bir kare video paylas bir kare roportaj yap ha su milletle ne var ya git avrupaya almanyaya avusturyaya amerikaya ordan 2 kare roportaj ha ne var ya nasil canim sikildi bunalim yaptim simdi, haksizsam haksizsin arkadas deyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.