Şimdi Ara

fethiye turu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
83
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar selam. 2 arkadaş yola çıkmayı düşünüyoruz. konaklama olarak araba içinde konaklama yapacağız. bana fethiye ve civar yerlerdeki gezilmesi, görülmesi gereken yerleri yazar mısınız? eskişehir yola çıkıcam. gelirken yol üstünde de varsa görülmesi gereken güzellik onlarıda belirtir misiniz? aynı zamanda bu kamp yerlerine bakıyorum. ben o kamp yerlerinde arabayı çekip, içinde uyuyabilir miyim? sorun çıkarırlar mı? tecrübesi olan, dediğim mevkileri bilen arkadaş varsa bilgisini aktarırsa çok memnun olurum. teşekkürler şimdiden

• up. bende arabada konaklamayı düşünüyorum 6 temmuzda bende fethiye yapabilirim daha önce gitmiştim.

Kordonda tekne turu, bileti satanlar var onlardan bilet alıp 25-50 arası fiyatı hatırlamıyorum 1 gün boyunca koyları gezebilirsin yada kelebekler vadisine gidersin

Yakapark diye bi yer var 1 saat falan fethiyeye ordada rakı balık gider süper bi yer

Daha sonra deniz için ölüdenize gidersin bir gün boyunca da orda takılırsın, araçla girerken para veriyosun sezlong falan pahalı biraz.

çalış plajı acayip pis oraya uğrama bile

kültür içinde gezecek bir kaç yer var adı aklıma gelmiyo oraya gidince sor söylerle hepsinin manzarası süper

fethiye güzel tercih
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.