Şimdi Ara

Fertijin Tüp Bebek Merkezi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle sadece bilgisi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim. Tüp bebek tedavisini denemeyi düşünüyoruz Feritijn çok önerildi deneyen, çocuk sahibi olan ya da burası hakkında bi bilgisi olan arkadaşlar var mı

• Selamlar, bu bahsettiğiniz klinikte abim ve yengem tedavi gördüler ve şimdi ikizlere hamile yengem aslan gibi 2 yeğenim olacak inşallah
    Daha önce başka yerlerde 2-3 kez denediler ama olmadı. Şans işimi artık bilmiyorum. Ama buranın daha iyi olduğunu, güzel ilgilenildiğini filan da söylemişlerdi baya memnunlardı
  • Maşallah Allah bağışlasın, biz de ocak başı başladık tedavimize. Sizin doktor kimdi, bildiğim kadarıyla iki doktor var şuan ve orada gelenlerle konuştuğumda her ikisinden de memnun insanlar. Bizim doktorumuz Betül Hanım. İlk görüşmemizde güven duydum, tecübesine ve tedaviye başladığımızdan beri de ilgisinden çok memnunuz. Eşim çok seviyor kendisini, en güzeli de bu. Stressiz güle oynaya gidip geliyoruz, inşallah sonu da güzel olur.
  • conorhonor kullanıcısına yanıt
    inş. kardeşim sevindim adına. Bizimkilerin doktoru Seval Taşdemirmiş, az önce aradım öğrendim. Bir sıkıntı yok, iyi ilerliyor her şey dedi, darısı başınıza. İyi haberlerinizi duyarız inşallah
    nasıl gidiyor tedaviniz memnunmusunuz fertijinden bizimde yakın zamanda bir deneme durumumuz oluşacak, konunuzu takipteyim arada güncellerseniz seviniriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: scofield20

nasıl gidiyor tedaviniz memnunmusunuz fertijinden bizimde yakın zamanda bir deneme durumumuz oluşacak, konunuzu takipteyim arada güncellerseniz seviniriz
    evet kardeşim çok şükür baba oluyorum, Allah dileyen herkese nasip etsin. Tedavi sürecimizin ardından hamilelik takibimizde de Fertijinde devm ediyoruz gittiğimiz ilk günden bu yana ilgi alaka hiç değişmedi gerçekten işin hakkını sonuna kadar veriyorlar özellikle ilk denemenizse şiddetle tavsiye ederim, diğer yerler insanı yıpratıyor, sinir bırakmıyor ama burada bir telefon uzakta derler ya durum gerçektende bu. Doktorumuzdan biyologumuza kadar herkes bir telefon uzağımızdaydı ne zaman dilesek yardımcı oldular sizinde hakkınızda hayırlısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: conorhonor

evet kardeşim çok şükür baba oluyorum, Allah dileyen herkese nasip etsin. Tedavi sürecimizin ardından hamilelik takibimizde de Fertijinde devm ediyoruz gittiğimiz ilk günden bu yana ilgi alaka hiç değişmedi gerçekten işin hakkını sonuna kadar veriyorlar özellikle ilk denemenizse şiddetle tavsiye ederim, diğer yerler insanı yıpratıyor, sinir bırakmıyor ama burada bir telefon uzakta derler ya durum gerçektende bu. Doktorumuzdan biyologumuza kadar herkes bir telefon uzağımızdaydı ne zaman dilesek yardımcı oldular sizinde hakkınızda hayırlısı

Alıntıları Göster
    vay çok sevindim abim tebrik ederim Allah analı babalı büyütsün, benimde kardeşim Seval Hanım'a randevu oluşturmuş herkes çok methetti kendisini kısmetse haftaya ilk görüşmeye gideceğiz hanım baya heyecanlı hakkımızda hayırlısı

• amin kardeşim, Evet, zaten Seval Hanım için yurtduşından ordan burdan o kadar çok gelen aile varki her gidişimizde görüyoruz kendisini çok çalışkan biri o da çok iyi bir doktor, bizim doktorumuz Betül Hanım da keza aynı şekilde. Hakkınızda hayırlısı olsun, bu arada bizim kız geliyormuş, sizde o aşamaya gelince yazarsın bi ara
  • amin, sağol abim inşallah yazarım elbet bizim transfere daha var

hocam nasılsın? Geçen konuyu açtım ama bugün bildirim gelince burayada baktım. En son haberi vermemişim. Şükürki Allah bana da baba olmayı nasip etti. Allahın izniyle kız babası oldum. Darısı isteyen herkezin başına inşallah.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.