Şimdi Ara

Fernbus Simulator (2016) [ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
341
Cevap
18
Favori
29.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fernbus 31.03.2016 tarihine kadar %20 indirim süresini uzattı. Bunu facebook üzerinden paylaşmış olduğu bir yorumda bahsetti.

http://www.shop.aerosoft.com/eshop.php?action=article_detail&s_supplier_aid=13395&s_design=simulation4u&shopfilter_category=simulation4u&s_language=german

BusSimulator istenileni vermedi . Umarım fernbus simulatör oyunu bekleneni verir.
  • Aerosoft un sitesinde oyun Hakkı'nda güzel açıklamalar var , oyun içine tekabül eden 20000 km yol olduğu yazılmış , bilet satış sistemi , serbest gezme modu , otobüsten inip binme animasyonları vs olduğu yazıyor grafiksel olarak bu oyun gercekten tatmin edecek cinsten umarım sürüş ve fiziklerde güzel olur en mühimi scs gibi fare ile kontrol edebilme özelliğinin olmasını bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • multiplayer yaparlarsa satışları coşar.

• Harika bir video ama daha çok işleri var gibi :(
  • Adamlar ciddi ciddi yapıyorlar. Sesler felan vs. güzel olacak gibi...
  • Kokpit bölümünün biraz daha geniş açılı olmasını beklerdim. otobüs sonuçta önünde kocaman bir cam var. dikkat edin içerden ayna emanet gibi gözüküyor duruş biçimi zevksiz
  • Yeni bir haber var mı ?

• ben başvurdum ama bi haber gelmedi.
  • Şimdi tüm sitelerde bu beta olayı var bu oyuna ilgi duyan herkes hurra müracat edecek. farz edinki bu oyun bus simülatör 2016.oyun çıkmadan herkesin çok büyük bir beklentisi vardı değilmi..? En çokta ben çünki otobüs tutkunuyum. artık bu piyasaya ( simülatör) acabalarla yaklaşıyorum. belki fernbus nasıl bir takipçi kitlesine sahip olduklarını anlamak için bunu yaptı ! herkes üye olabilir herkes donanımını yüksek gösterebilir ama fernbus herkese beta oyununu verirmi??? Gerçi bu beta olayı bildim bileli var ama nedense şimdi yeniymiş gibi ambians havası veriyorlar. Oyun çıkma arifesinde belki bu beta olayı ile nabız yoklayacaklar ciddi bir sorun varsa BUS 2016 Gibi oyunun çıkış süresini uzatacakar.Tabi bunların hepsi bir varsayım ama oldukça güçlü bir varsayım.çünki ben ve benim gibi düşünenlerin kafasında artık ACABALAR var....

Bu acabalar meselesine simülasyoncu olarak 2 kez düştük.... BUS 2016-- Amerikan truck simülatör.

Amerikan truck simülatör'de yayımlanan resim ve videolarda ETS2 dünyasından çok çok uzak bir sahneydi.ve sonunda kimisi 59tl kimisi 30 tl vererek bu sahnenin içine girdi...Sonuç ! ETS2 nin hafif süslenmiş hali. İnce detaylara girmeye gerek yok yüzeysel bakıldığında durum bu

• Oyunda türkçe dil desteği olacakmı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xesta

quote:

Orijinalden alıntı: CorozeB

Şimdi tüm sitelerde bu beta olayı var bu oyuna ilgi duyan herkes hurra müracat edecek. farz edinki bu oyun bus simülatör 2016.oyun çıkmadan herkesin çok büyük bir beklentisi vardı değilmi..? En çokta ben çünki otobüs tutkunuyum. artık bu piyasaya ( simülatör) acabalarla yaklaşıyorum. belki fernbus nasıl bir takipçi kitlesine sahip olduklarını anlamak için bunu yaptı ! herkes üye olabilir herkes donanımını yüksek gösterebilir ama fernbus herkese beta oyununu verirmi??? Gerçi bu beta olayı bildim bileli var ama nedense şimdi yeniymiş gibi ambians havası veriyorlar. Oyun çıkma arifesinde belki bu beta olayı ile nabız yoklayacaklar ciddi bir sorun varsa BUS 2016 Gibi oyunun çıkış süresini uzatacakar.Tabi bunların hepsi bir varsayım ama oldukça güçlü bir varsayım.çünki ben ve benim gibi düşünenlerin kafasında artık ACABALAR var....

Bu acabalar meselesine simülasyoncu olarak 2 kez düştük.... BUS 2016-- Amerikan truck simülatör.

Amerikan truck simülatör'de yayımlanan resim ve videolarda ETS2 dünyasından çok çok uzak bir sahneydi.ve sonunda kimisi 59tl kimisi 30 tl vererek bu sahnenin içine girdi...Sonuç ! ETS2 nin hafif süslenmiş hali. İnce detaylara girmeye gerek yok yüzeysel bakıldığında durum bu

Kesinlikle katılıyorum. Büyük ümitlerle beklediğim Bus Simulator 16'nın vasatlığını görünce korsan olarak indirdim, masaüstünde duruyor. 5 kuruş para haketmez. SCS keşke ATS yerine ECS'ye odaklansaydı. Piyasada yeterince Tır simülasyonu var ancak hala tam anlamıyla bi otobüs simülasyonu var demek çok zor. OMSI'nin yapımcıları yeni bir oyun geliştiriyor Lotus Simulator diye, içinde Otobüs,Tramvay vs olacak ama yine hüsran olacağa benziyor çünkü büyük ihtimalle aynı grafik motorunu kullanıyorlar. Fernbus'dan beklentim çok yüksek umarım Bus Simulator 2012 gibi optimizasyon özürlü bir oyun olmaz.

Bus2016'yı satın almak üzereydimki 1 saat içinde torrente düştü 1.5gb oyun,dedim deneyim iyise hiç acımam alırım .1 saatte indirdim 5 dakikada kurdum 20 dakika oynadım 1 dakikada sildim Yani durum bu vallahi daha sonrasını hiç merak bile etmedim. Ama dediğin gibi arkadaşım ATS yerine ECS çıkmış olsaydı daha çok ses getirirdi ve DLC'den para kazanırdı. ECS anlatılırken ATS yoktu pazarlama sratejisi hüsranla bitti.yani onlar için çoktan bitti bizi oyalamayı seçtiler minik bir harita ile çıkış yaptılar var olacak haritayı çıkarıp sonra size DLC olarak hemde ücretsiz verecez dediler ki verselerdi bile oyun yine bildiğimiz ETS süslemesiymiş işte.

Fernbus yayımladığı resimlerle aslında kalite kokuyor dedirti bize ama bir resim boyutu 80mb olunca 50 yıllık resim bile HD oluyor. ama genelleme yaparsak ne omsi gibi nede bus2016 gibi duruyor aralarında bir fark var. İşte o fark ATS'nin tanıtımında kullanılan resim ve video gibi o sahneye girmeden ne olduğunu bilemicez. ( Beta testlerde belli olur ) Bu oyunu en az 8 en fazla 14-15 gb olarak bekliyorum. Ama ne yazikki sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer misali ilk önce torrent içime sinerse mutlaka satın almak istiyorum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Xesta

quote:

Şimdi tüm sitelerde bu beta olayı var bu oyuna ilgi duyan herkes hurra müracat edecek. farz edinki bu oyun bus simülatör 2016.oyun çıkmadan herkesin çok büyük bir beklentisi vardı değilmi..? En çokta ben çünki otobüs tutkunuyum. artık bu piyasaya ( simülatör) acabalarla yaklaşıyorum. belki fernbus nasıl bir takipçi kitlesine sahip olduklarını anlamak için bunu yaptı ! herkes üye olabilir herkes donanımını yüksek gösterebilir ama fernbus herkese beta oyununu verirmi??? Gerçi bu beta olayı bildim bileli var ama nedense şimdi yeniymiş gibi ambians havası veriyorlar. Oyun çıkma arifesinde belki bu beta olayı ile nabız yoklayacaklar ciddi bir sorun varsa BUS 2016 Gibi oyunun çıkış süresini uzatacakar.Tabi bunların hepsi bir varsayım ama oldukça güçlü bir varsayım.çünki ben ve benim gibi düşünenlerin kafasında artık ACABALAR var....

Kesinlikle katılıyorum. Büyük ümitlerle beklediğim Bus Simulator 16'nın vasatlığını görünce korsan olarak indirdim, masaüstünde duruyor. 5 kuruş para haketmez. SCS keşke ATS yerine ECS'ye odaklansaydı. Piyasada yeterince Tır simülasyonu var ancak hala tam anlamıyla bi otobüs simülasyonu var demek çok zor. OMSI'nin yapımcıları yeni bir oyun geliştiriyor Lotus Simulator diye, içinde Otobüs,Tramvay vs olacak ama yine hüsran olacağa benziyor çünkü büyük ihtimalle aynı grafik motorunu kullanıyorlar. Fernbus'dan beklentim çok yüksek umarım Bus Simulator 2012 gibi optimizasyon özürlü bir oyun olmaz.

Bus2016'yı satın almak üzereydimki 1 saat içinde torrente düştü 1.5gb oyun,dedim deneyim iyise hiç acımam alırım .1 saatte indirdim 5 dakikada kurdum 20 dakika oynadım 1 dakikada sildim Yani durum bu vallahi daha sonrasını hiç merak bile etmedim. Ama dediğin gibi arkadaşım ATS yerine ECS çıkmış olsaydı daha çok ses getirirdi ve DLC'den para kazanırdı. ECS anlatılırken ATS yoktu pazarlama sratejisi hüsranla bitti.yani onlar için çoktan bitti bizi oyalamayı seçtiler minik bir harita ile çıkış yaptılar var olacak haritayı çıkarıp sonra size DLC olarak hemde ücretsiz verecez dediler ki verselerdi bile oyun yine bildiğimiz ETS süslemesiymiş işte.

Fernbus yayımladığı resimlerle aslında kalite kokuyor dedirti bize ama bir resim boyutu 80mb olunca 50 yıllık resim bile HD oluyor. ama genelleme yaparsak ne omsi gibi nede bus2016 gibi duruyor aralarında bir fark var. İşte o fark ATS'nin tanıtımında kullanılan resim ve video gibi o sahneye girmeden ne olduğunu bilemicez. ( Beta testlerde belli olur ) Bu oyunu en az 8 en fazla 14-15 gb olarak bekliyorum. Ama ne yazikki sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer misali ilk önce torrent içime sinerse mutlaka satın almak istiyorum

Bus Simulator 16'da MAN otobüsü almak için oynadım. Dedim bakayım modelleme, oynanış vs farklılık varmı. Yok :d Berbat modelleme, berbat optimizasyon, güzel oynanış ve basitlik. Körüklü otobüsün arka bölümlerinde modelleme ciddi derecede hatalar vardı aşırı amatörce olmuş Astragon'dan beklemiyordum.

İnşallah ECS, ETS2'nin DLC'si olarak değilde ayrı bir oyun olarak çıkar. Fernbus'dan umutluyum :)

• CorozeB C kullanıcısına yanıt
    Yanlız şunu unutuyorsunuz. Bus simulator un tanıtımlarında bile bir gerçekçilik yoktu ki böyle olacağı da biliniyordu. Ancak Fernbus simulator en gelişmiş oyun motoru unreal engine 4 ile yapiliyor. Ve kötü olma gibi bir durum söz konusu bile değil. SCS nin böyle olacağını ATS çıkmadan söylemiştim ben. Çünkü scs bu simulator oyunlarında tekelci ve ne yapsam beğenilir mantigiyla yaptığı için oyunları o yuzden ustune dusmedi ATS nin. Sonuç olarak da ets kırması bir oyun karşımıza çıktı.

• murat425 kullanıcısına yanıt
    Hocam artık bu tamamen kişisel olay; benim güvencim kalmadı babam yapsa ilk önce torrent sonra satın alma durumu. SCS'ye Ats için kullanıcı gereken cevabı verdi satış grafiğide ortada.Fernbus 'a geldiğimizde '' unreal engine 4 motorunu kullanıyor kötü olma gibi bir durum söz konusu değil'' çıktığında görecez. herkese hitap eden bir oyun olsada herkesin kendine göre kişisel beklentileri var ve hiç bir firma kişisel beklentileri karşılayamaz. ''istekler sınırsız,imkanlar kısıtlı'' 1.darbeyi Ats'den 2.darbeyi bus16'dan yedik bari 3.sünü yemeyelim.adamlar üstümüzde combo yapıyorlar Hemde kendi paramızla

Tabi bu yazdıklarım fernbus'un kötü olacağı anlamını taşımaz. tedbir iyidir sütten ağzı yananın yoğurdu üfleyerek yemesi misali

• i5 işlemcili laptopum var.kendi içinde 1gb ekran kartı eğer kaldırırsa o laptop kaldırır.masaüstünün özellikleri dual core ondan hiç umudum yok ama kaldırırsa bu oyunu keyifle oynarım.4gb ram var ama ben onu 6gb a çıkartıcam.
  • Ets2 'den bıktık artık , bir de scs firması otobüs modülü geliştirmedi.
    İş yine Fernbus 'a kaldı , umarım firma türkçe dil seçeneği de sunar oyunda. (Bizim gibi otobüs delisi olan bir millet için.)
    Oyun için parası olan 50-70 tl gibi bir rakamla satılırsa bayağı insanın alacağına inanıyorum.Çünkü firmanın ek mod 'lar çıkartması için desteğe ihtiyacı vardır.

Ekran kartı : Sırf bu oyun için r9 380x almak istiyor insan :)
  • 30 nisanda yani yarın çıkıyor sanırım

• 30.06.2016 tarih , tahmini !
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.