Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Feneronline sayfasına ilk kez katıldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
14
Cevap
0
Favori
202
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> Feneronline sayfasına ilk kez katıldım
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3598 Mesaj

Adamlar bu kez haklı ...

|
    |

• Yarbay
    5599 Mesaj
    İşin komik tarafı 1.60 lık koca göbek Olcan Kadıköy'de kafa golü atıp hepsinin çenesini kapatabiliyor, o da enteresan bir ayrıntı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Yav dursuk yere gurur yapmanın alemi yok bence benim katıldığım noktanolcanın göbeği. Eğer trilyonlar kazanıyorsan senden beklentim gener maçında golğ atan şanslı kişi olman değildir sadece üstüne o göbeği de eriteceksin. Fenere gol attı da ne oldu zor bela 5. Olduk. Eğer fener maçında gol attı demek yerine yıl boyunca göbekli gezdi demeyi öğrenirsek gs nin zor bela 5. Olduğunu izlemek zorunda kalmazdık. Sanki beyefendi çok iyi futbolcu her maçta parçalıyorda kendini derbiye saklanıyor.

|
    |
    Rai-gy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tartışılması gereken o kadar çok konu var ki önceliğin hangisini belirlemeye kalksak bu işi bitiremeyiz

|
    |
    ExtrameBOY27 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Quintus Lentulus Batiatus

Tartışılması gereken o kadar çok konu var ki önceliğin hangisini belirlemeye kalksak bu işi bitiremeyiz

Tepden tırnağa kokuşmuşluk olduğu için senden haklısın.. Galiba Galatasaray ilk 8 nasıl sokulmaz onun çalışması yapılıyor bu sene..
    |
    |

Orijinalden alıntı: ExtrameBOY27

olcan'ın göbeği olmasa ne olacak? Sanki Galatasaray formasını giyecek ayarda bir futbolcuda.. Göbeğini tartışacağınıza bu adam bu kulübe futbolcu diye nasıl alındı diye sorun onu tartışın..

Şu forumda en fazla eksi aldığım mesaj " Olcan yerine Töreyi almalıyız " mesajımdı . Bunu hiçbirzaman unutmayacağım .29 yaşında muhtemelen son bonservisli transferini yapan göbekli adama milyonlar bağladık ...

Orijinalden alıntı: uA-kktc

quote:

Orijinalden alıntı: ExtrameBOY27

olcan'ın göbeği olmasa ne olacak? Sanki Galatasaray formasını giyecek ayarda bir futbolcuda.. Göbeğini tartışacağınıza bu adam bu kulübe futbolcu diye nasıl alındı diye sorun onu tartışın..

Şu forumda en fazla eksi aldığım mesaj " Olcan yerine Töreyi almalıyız " mesajımdı . Bunu hiçbirzaman unutmayacağım .29 yaşında muhtemelen son bonservisli transferini yapan göbekli adama milyonlar bağladık ...

Daha önce ne yapmış ki Galatasaray'a alındı bu adam.. Medyada adı gecen oyuncuyu iyi zannedenler oldukça düzlüğe çıkamayız.. Menajerler dalgalarını geçiyorlar paraları cukkalıyorlar..
    |
    |

• Yarbay
    3497 Mesaj

Kapattıda ne oldu yani şimdi 5.olduk kaldık.
    |
    |
    Quintus Lentulus Batiatus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Anlayamadım ben ya .. Kim Neyi kapattı ?

|
    |
    Schneeflocke kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

quote:

Orijinalden alıntı: FiveSeveN

bu daha net

|
    |
    Bahsedilenler: Quintus Lentulus Batiatus
  • Yüzbaşı
    502 Mesaj
    Nasıl karşılastıyorsunuz bu ikisini biri sağ bek biri sol bek
    |
    |

Orijinalden alıntı: Rai-gy

İşin komik tarafı 1.60 lık koca göbek Olcan Kadıköy'de kafa golü atıp hepsinin çenesini kapatabiliyor, o da enteresan bir ayrıntı.

Adam 1,76 la
    |
    |
1
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.