Şimdi Ara

FENERBAHÇELİLER (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
42.801
Cevap
13
Favori
905.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • vakti zamanında queen elizabeth tarafından kendilerine lordluk verilmiş olan iki ingiliz dümbüllüsü,bu oyun 11 kişi oynanacak demişse,şimdiki zamanda bu bizi neden geriyor bilemiyorum ki açıkcası?

11 miş.sebep?

aurelio'yu sağ içe çekip yozgatlıyı çıkartırsak güzel 11 olabilir.
  • Aurelio saga cekılmemeli. Orta sahaya dokunma. Semih'i cıkar yeter. Nitekim orta sahamız forvet gibi zaten
    quote:

Orjinalden alıntı: KARAKAY

vakti zamanında queen elizabeth tarafından kendilerine lordluk verilmiş olan iki ingiliz dümbüllüsü,bu oyun 11 kişi oynanacak demişse,şimdiki zamanda bu bizi neden geriyor bilemiyorum ki açıkcası?

11 miş.sebep?

• quote:

Orjinalden alıntı: alpyanar

Aurelio saga cekılmemeli. Orta sahaya dokunma. Semih'i cıkar yeter. Nitekim orta sahamız forvet gibi zaten
    quote:

vakti zamanında queen elizabeth tarafından kendilerine lordluk verilmiş olan iki ingiliz dümbüllüsü,bu oyun 11 kişi oynanacak demişse,şimdiki zamanda bu bizi neden geriyor bilemiyorum ki açıkcası?

11 miş.sebep?

yaw,forvet olarak birini bırakmak gerekiyor oralarda biliyorsun

tuncay tek forvet oynamaz.gelen topların %60 ını rakibe,%25 ini takım arkadaşının gerisine,%10 unu auta,geri kalan yuzdeyide gol vuruşu olarak kaleye yapan bir adam,kaleci kurtarmazsa tabi

aurelio'yu (mehmette diyorlar dost orrtamında)sağa çekelim derken, sağ çizgi hizasında taca çıkmadan oynasın demedim.sağ iç dedim4-3-2-1 düzenli azalan bir sistemin parçası olsun dedim.

biraz daha çalışmak lazım tabi bu taktiğe

• 1 haftadır bayramoğlundaydım ne internet ne bişi bakamadım pek b36 maçına gittim neler yaptınız bu arada
  • 4-3-2-1 kulaga hoş gelmeyen ama kadroya baktıgında en iyi sistem olarak gorunuyor. Bu sistemde illa Semih oynayacaksa Ya Tümer ya Tuncay yedek kalmalı. Orta sahayı bozamam.
    quote:

quote:

Aurelio saga cekılmemeli. Orta sahaya dokunma. Semih'i cıkar yeter. Nitekim orta sahamız forvet gibi zaten
    quote:

11 miş.sebep?

yaw,forvet olarak birini bırakmak gerekiyor oralarda biliyorsun

tuncay tek forvet oynamaz.gelen topların %60 ını rakibe,%25 ini takım arkadaşının gerisine,%10 unu auta,geri kalan yuzdeyide gol vuruşu olarak kaleye yapan bir adam,kaleci kurtarmazsa tabi

aurelio'yu (mehmette diyorlar dost orrtamında)sağa çekelim derken, sağ çizgi hizasında taca çıkmadan oynasın demedim.sağ iç dedim4-3-2-1 düzenli azalan bir sistemin parçası olsun dedim.

biraz daha çalışmak lazım tabi bu taktiğe

• bu sistemde olan appiaha olacak gibi sağ tarafa gidecek. ortada olsa daha iyi gibi. alex i forvet in arkasına . çift forvet olursa bu seferde pres sıkıntısı olabilir. işler karışık zico ya sabır diyorum

Alp o avatar ne öyle ya

resim ve video konuları burdaymış. yardım aldımda buldum

http://forum.donanimhaber.com/m_4374180/tm.htm

http://forum.donanimhaber.com/m_5717703/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metality -- 26 Eylül 2006; 21:18:08 >

• yani ya 4-3-1-2 ya 4-3-2-1 oynanacak belli.gerçi tuncay varken pek farketmiyor,nasılsa ikisinide bir arada yapmaya çalışacak

tümer oynayacaksa,ya appiah ya aurelio mecburen sağda oynacak hocam bunu kaçarı yok maalesef.hem alex hem tümer,hem semih oynarsa,acaip skorlu maçlar seyredebiliriz.lehimize ve alyhimize olmak üzere
  • yeni avatarlar deniyorum

FENERBAHÇELİLER
    FENERBAHÇELİLER
    FENERBAHÇELİLER

FENERBAHÇELİLER
    FENERBAHÇELİLER
    FENERBAHÇELİLER

FENERBAHÇELİLER
    FENERBAHÇELİLER
    FENERBAHÇELİLER

FENERBAHÇELİLER

• Semih'i oynatma dedım yawww. yok illa oynatcam diyorsan Tümer ya da Tuncay'dan birisinden vazgec. Hadi bekliyorum
    quote:

yani ya 4-3-1-2 ya 4-3-2-1 oynanacak belli.gerçi tuncay varken pek farketmiyor,nasılsa ikisinide bir arada yapmaya çalışacak

tümer oynayacaksa,ya appiah ya aurelio mecburen sağda oynacak hocam bunu kaçarı yok maalesef.hem alex hem tümer,hem semih oynarsa,acaip skorlu maçlar seyredebiliriz.lehimize ve alyhimize olmak üzere

• abi alex le semih hazırlık maçlarında ne güzel anlaşıp paslaşıyolardı alex semih için nobreden daha teknik demişti ki ben buna katılıyorum...

hemen kadro yapalım

"""""""""""""""rüştü-volkan"""""""" farketmez serdar da olabilir volkan babacan da iyi recepte burtaya girebilir GEell gelll kaleciye gelll

""serkan"" önder""can""ümit(malesef)

""""""""""""""""aurelio""""""""""""""""""

"""""appiah"""""""alex"""""""tümer""""

"""""""""""""""""tuncay"""""""""""""""""

""""""""""""""""semih"""""""""""""""""""

eldeki kadro....

gönüldeki kadro

""""""""""""""""volkan""""""""""""""

""önder""can""lugano""campell""

"""appiah"""alex""kaka""tümer""

""""""""serhat"""crespo"""""""""""

rakibe göre lugano libero olarak 3-1-4-2 olabilir ozaman gol izleyinn,

ah serhatı satan zihniyetin taaa andarlet kadar kafasına taş düşsün

• yerim avatarını.al işte mis gibi avatar sana.

FENERBAHÇELİLER
  • FENERBAHÇELİLER

hocam bu olmamış, çıkan klıvılcımlar dan ötürü gs liymiş gibi duruyo
  • kaleci konusunda cok sanslıyız. digerlerının kalecileri yabancı.
    quote:

Orjinalden alıntı: fatih53

abi alex le semih hazırlık maçlarında ne güzel anlaşıp paslaşıyolardı alex semih için nobreden daha teknik demişti ki ben buna katılıyorum...

hemen kadro yapalım

"""""""""""""""rüştü-volkan"""""""" farketmez serdar da olabilir volkan babacan da iyi recepte burtaya girebilir GEell gelll kaleciye gelll

""serkan"" önder""can""ümit(malesef)

""""""""""""""""aurelio""""""""""""""""""

"""""appiah"""""""alex"""""""tümer""""

"""""""""""""""""tuncay"""""""""""""""""

""""""""""""""""semih"""""""""""""""""""

eldeki kadro....

gönüldeki kadro

""""""""""""""""volkan""""""""""""""

""önder""can""lugano""campell""

"""appiah"""alex""kaka""tümer""

""""""""serhat"""crespo"""""""""""

rakibe göre lugano libero olarak 3-1-4-2 olabilir ozaman gol izleyinn,

ah serhatı satan zihniyetin taaa andarlet kadar kafasına taş düşsün

• kardeş o gönlündeki kadro,günümüz futbol anlayışına göre,tandem oynayan,dar alanda pres yapan,alan daraltan,tek forvet oynayan rakiplerin karşısında darmadağın olur.

valla semihten vazgeçmek işime gelmiyor.yıllar sonra ilk kez bir hoca oynatıyor garibanı

tuncay'dan da vazgeçilmez ki.o bölgede oynayıpta koşacak tek isim o.mecburen tümer'i keseceğiz.ne bileyim artıkın.
  • bir takımın yüzüncü yılı ancak böyle mahfedilir tebrikler yönetim bende ne inanç kaldı ne heves yazıklar olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TOMASİNO -- 1 Ağustos 2006; 17:05:42 >

• yaa biyandan da üzülüyorum onlarada yazık oluyor en iyi zamanda yedekte çürüyüp gidiyorlar

serdar recep veye volkan babacan dan ikisini kirtaya versinler onlarada yazık olmasın...

bide brezilyalı bi genç forvet almış fener bursaya kiralık vermiş bu doğrumu?
  • hefes ne lan
    azcık sabredın.Bombalar yoldaymış. Irak'tan yüklemişler
    Şaka bir yana (şaka zaten hep bir yana oluyor nedense) artık sabrım kalmadı. Lugano gelecekse gelsin. Adam FB benı begensın dıye super oynuyor ama takım gol yemıyor, iş uzuyor bu sefer de
    quote:

Orjinalden alıntı: TOMASİNO

bir takımın yüzüncü yılı ancak böyle mahfedilir tebrikler yönetim bende ne inanç kaldı ne hefes yazıklar olsun

• hefsine yazılar olsun diyor yani
  • zico en iyisini bilir ama.

volkan
    kerim önder can yeni transfer
    appiah aurellio tümer
    alex
    semih(transfer) tuncay
  • 3 ünü
    quote:

hefes ne lan
    azcık sabredın.Bombalar yoldaymış. Irak'tan yüklemişler
    Şaka bir yana (şaka zaten hep bir yana oluyor nedense) artık sabrım kalmadı. Lugano gelecekse gelsin. Adam FB benı begensın dıye super oynuyor ama takım gol yemıyor, iş uzuyor bu sefer de
    quote:

Orjinalden alıntı: TOMASİNO

bir takımın yüzüncü yılı ancak böyle mahfedilir tebrikler yönetim bende ne inanç kaldı ne hefes yazıklar olsun

3 ne kadar kadar transfer uefa ya bildirilecek 3 ünden sonra hangi bomba kimin elinde patlayacak hep birlikte göreceğiz

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.