Şimdi Ara

FENERBAHÇELİLER (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42.802
Cevap
13
Favori
905.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • S.A Günaydınlar cümleten.

yaprakta kıpırdamıyor kardeşiiimm transferde.neyse maça konsantre olmak lazım
  • günaydın millet

bu arada hayırlı olsun da, iki gündür daha alışamadım bu topice bu ilk mesajım
  • günaydınlar
  • Sabah şerifleriniz hayırlı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KooSeo -- 1 Ağustos 2006; 10:09:29 >
  • Günaydın herkeslere

quote:

Orjinalden alıntı: KooSeo

Sabah şerifleriniz hayırlı olsun
  • Cümleten gunaydın.
    Hadi bakalım beyler, bu topic geyik için acılmadı. Elinizdeki arşivleri upload edın de paylaşalım
    Coşturalım burayı.
  • Günaydın.
    Transfer bekliyoz huleayn bekle bekle yeter..
  • FENERBAHÇELİLER
  • haydi bakalım bu akşamda maç var hee aslında pek zevk vermeyeceğe benziyo ama gençleri oynatsın bari de onlarda oynasınlar biras
  • FENERBAHÇELİLER

FENERBAHÇELİLER

FENERBAHÇELİLER

FENERBAHÇELİLER

FENERBAHÇELİLER

FENERBAHÇELİLER

FENERBAHÇELİLER

FENERBAHÇELİLER

eski topicte vardı burdada olsun istedim..

• engin'in yanındakini cıkartamadım
    quote:

Orjinalden alıntı: gecekusu084

FENERBAHÇELİLER

• Bu arada 2 gün önce Pendik-Fenerium'a gittim. 100. yıl formaları hazırmış ve 4 ağustosta satışa cıkıyormuş. 3 farklı dizaynı varmış. Bekleyip göreceğiz
  • quote:

Orjinalden alıntı: l onLy GoD JuDGe Me l

haydi bakalım bu akşamda maç var hee aslında pek zevk vermeyeceğe benziyo ama gençleri oynatsın bari de onlarda oynasınlar biras

aynen.
    maç günü ama maçın başlama saatini hiç beklemiyorum. gecekusu084 süper resimler.
    kill in video,foto konusunu bulamadım ya silindimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metality -- 1 Ağustos 2006; 13:13:24 >
  • 100. yıl formalarını bu kadar beklediğimize değer umarım güzel bişeyler çıkar inşallah..
  • Ben de bulamadım
    quote:

Orjinalden alıntı: MeTaLiTY

quote:

haydi bakalım bu akşamda maç var hee aslında pek zevk vermeyeceğe benziyo ama gençleri oynatsın bari de onlarda oynasınlar biras

aynen.
    maç günü ama maçın başlama saatini hiç beklemiyorum. gecekusu084 süper resimler.

• ne zamanlama ama 4 ağustos yeni formayı al 5 ağustos ilk maça git inşallah 100. yılımızda büyük başarılar kazanırız
  • quote:

Orjinalden alıntı: alpyanar

Ben de bulamadım
    quote:

Orjinalden alıntı: MeTaLiTY

quote:

aynen.

o konuda video yoktu ki.sadece resim vardı ben hepsini bilgisayarıma almıştım.video varsa gözümden kaçmıştır

• FENERBAHÇELİLER

Aykut Kocaman (1988-1996)

FENERBAHÇELİLER

Rıdvan Dilmen (1987-1995)

FENERBAHÇELİLER

Harald Tony Schumacher (1988-1991), Ahmet Oğuz Çetin (1988-1996), 1994'deki Dünya Karması maçında

FENERBAHÇELİLER

Turhan Sofuoğlu (1988-1993)

FENERBAHÇELİLER

Gerson Candido De Paula (1991-1993)

FENERBAHÇELİLER

Brian Steen Nielsen (1993-1995)

FENERBAHÇELİLER

Uche Alozia Okechukwu (1993-2002)

FENERBAHÇELİLER

Aykut Kocaman (1988-1996), Feyyaz Uçar (1994-1996), Ahmet Oğuz Çetin (1988-1996), Bülent Uygun (1993-1997)

Augustine Okocha (1996-1998), Elvir Boliç (1995-2000), Jes Hogh (1995-1999), Uche Alozia Okechukwu (1993-2002), Emil Kostadinov (1996-1997)

FENERBAHÇELİLER

Dinu Viorel Moldovan (1998-2000)

• quote:

Orjinalden alıntı: alpyanar

Bu arada 2 gün önce Pendik-Fenerium'a gittim. 100. yıl formaları hazırmış ve 4 ağustosta satışa cıkıyormuş. 3 farklı dizaynı varmış. Bekleyip göreceğiz

k.erciyes maçına giderken yanıma formamı almayacağım, biliyorum büyük risk.. ben alana kadar kalmayabilir 100. yıl forması
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.