Şimdi Ara

Fenerbahçe yi Alkışlamalıyız. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
960
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: J. Seinfeld

FBJK since 08.04.1951

zoruna mı gitti la
  • şampiyon gelselerdi alkışlanmalı derdim ama şimdi çok saçma olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GUERRA

şampiyon gelselerdi alkışlanmalı derdim ama şimdi çok saçma olur.

Şampiyon gidersek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: J. Seinfeld

FBJK since 08.04.1951

utaka atmıştı sanırım son golü
  • Aynı AKP yi düşürmek için CHP ve MHP nin zoraki ortaklığı gibi birsey olmuş bu yapmacık . Ben Beşiktaş'ın böyle şirinlikler yapacağını sanmıyorum hatta Yenmek için daha hırslı olup kendi seyircisinin önünde şampiyonluk turu attirmayacaklar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KUSCUM4283

Aynı AKP yi düşürmek için CHP ve MHP nin zoraki ortaklığı gibi birsey olmuş bu yapmacık . Ben Beşiktaş'ın böyle şirinlikler yapacağını sanmıyorum hatta Yenmek için daha hırslı olup kendi seyircisinin önünde şampiyonluk turu attirmayacaklar

ya bizim ligde amacımız olmasa 4. 5. sırada olsak hadi diyelim ki bu dedikoduların %1 doğruluk payı olur , ama şampiyon gidemeyecek şlye bizde 2.ciyiz gsde arkadan geliyo kaybedersek öne geçme ihtimali var üstüne üstlük neden kendi evimizde fbye şampiyonluğu verelim ?

bu dedikodunun neresinden tutsan zarar hiç bi doğruluk payı yok konuşulması bile hata ..
  • Ne küfür,ne alkış.
    Adalete yakılacak feneri sadece kendi aleyhine olan hakem hatalarında ortaya çıkartan adamları şampiyonlar ligi şampiyonu olsalar da alkışlamam ama küfür ya da hakarette etmem.Maçta da böyle olması gerektiği düşüncesindeyim.Hareketlerimiz nötr olmalı.
  • Mac oncesi fb yi alkislayan Besiktssli degildir. O stada da gelmesin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • RamonJR kullanıcısına yanıt
    Doğru diyorsunuz,

Siz o kadar düşüncelisiniz ki bu konuda antep e çalınan haksız penaltıda yürüyüş düzenliyordunuz.
  • Alkışlarlarsa gayet güzel olur. Bırakın artık bu çocuksu holiganizmi.

Adamlar her halükarda şampiyonlar. Bunu kabul etmemek aptallık.

Çok büyütmeye gerek yok en nihayetinde bir oyun bu.. Rakibini onere etmek hem onu hem seni yüceltir. Nokta.
  • umarım futbolcular dahil herkes alkışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piêr Dé Sans

Doğru diyorsunuz,

Siz o kadar düşüncelisiniz ki bu konuda antep e çalınan haksız penaltıda yürüyüş düzenliyordunuz.

Hakem hatalarını tartışalım istersen birde yönetimlerin bu hatalar sonrası gösterdikleri tepkileri.Ama ikisini de ayrı ayrı tartışalım olur mu?
    Önce tepkilerden başlıyım bizim başkan oda basmıyor,bizim başkan zırt pırt TFF ve MHK ziyaretleri yapmıyor,bizim başkan her hakem hatasından sonra çıkıp futbol camiasını baskı altına alacak açıklamalarda yapmıyor.

Hatalara gelince konuşmama bile gerek yok,sizin aleyhinize yapılan hakem hatalarını yeri geliyor biz bir maçta görüyoruz.

Şu videoyuda ne güzel hazırlamışlar,izlemediysen izle de nasıl bir kulübe gönül verdiğini tekrar gör.

Tekrar soruyorum bunlarda neden adalete fener yakmadınız?Yaktığınız fenerler size kadar mı?Siz adalete fener yak kampanyası değil Fenerbahçe'yi kolla kampanyası başlatmışsınız.

Ama şampiyonsunuz ve hakedecek kadar futbol oynadı takımınız ama alkışlanıcak samimiyeti haketmeyen bir kulüpsünüz.

• RamonJR kullanıcısına yanıt
    Ben hakem hatası yok mu dedim?

Bize yapılan hatalarda sesimizi çıkarıyoruz. hakkımızı arıyoruz suç oluyor. Başkası kendisine yapılan hatalar için çıkarsın sesini.

Siz alışmışsınız yıllardır mazlum edebiyatı yapmaya, birileri hak arayınca garip geliyor tabii haklısın.

Ayrıca söylediklerimin hakla hukukla alakası yok. Sanki başkası için sesinizi çıkarıyormuşsunuz da bir Fenerbahçe sadece kendi hakkını arıyormuş gibi konuşuyorsunuz.

O tür videolara da hastayım. Şimdi oturup uğraşsam bjk için de yığınla video hazırlarım. Hakemin aleyhimize verdiği kararlar içinde bir bu kadar video hazırlarım.
  • Fenerbahçe şampiyonluğunu resmileştirmek için bir hafta daha bekleyebilir ama Beşiktaş'ın artık puan kaybetmeye tahammülü yok. Bu yüzden Beşiktaş Fenerbahçe'ye nazaran çok daha fazla stresli olacaktır. Hakemin vereceği yanlış bir karar, futbolcuların taraftarı tahrik etmeye yönelik ufacık bir hareketi, bırakın alkış tutmayı, orayı yangın yerine bile çevirebilir. Bekleyip görelim, inşallah her neticede dostluğun kazandığı bir maç olur.
  • Piêr Dé Sans kullanıcısına yanıt
    Fenerbahçe'nin hakkı yeniyorsa elbette aramalı,aynısını bizde yapmalıyız.Bu konuda hem fikiriz ama aranan hak değil.

Ama adalet kavramı farklı birşeydir.Adalete fener yak diyerek sadece kendinize adalet aramanıza karşı çıkıyorum ben.Adaletse bize de adalet,Akhisar'a da adalet herkese adalet.Her hakkı yenen adamın hakkını ararsan ben adalet istediğini anlarım ve yemin ederim tüm samimiyetimle sana yardım ederim ama sen adaleti kendin için bu şekilde istiyorsan sen adalet değil,ayrımcılık istiyorsun demektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: S@HMeRDaN

Mac oncesi fb yi alkislayan Besiktssli degildir. O stada da gelmesin.

Maç sonrası alkış uyar mı peki.
  • bianconera kullanıcısına yanıt
    Mac sonrasi gs haric her takimi alkislarim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.