Şimdi Ara

Fenerbahçe taraftarının acayip bir bölümü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bütün taraftarları ele almıyorum ama forumda bir kitle var Vardar'a elenildikten sonra Aykut Kocaman istifa diye dolanan taraftar kitlesi Alanya maçından sonra Aykut Kocaman'ı Mourinho ilan edip şampiyon olma hayali kuruyorlar.Beşiktaş maçı sonrası Aykut Kocaman methiyeleri düzülüyor.Şimdi yine sövülüyor çok acayip bir olay.Amacım fenerlileri sinir etmek değil ama bu kitle çok sinir bozucu bir kitle.Mesela haftaya 3-0 falan yener Fenerbahçe yibe methiyeler düzülür Aykut Kocaman'a.Sadece Vardar'a elenmek bile kendi başına bir istifa gerektiren bir şeyken nasıl böyle düşünebiliyor bu kitle.Bunun yanında dik duruşlu Fener taraftarlarını takdir ediyorum.

• Ben hep aykut kocamani elestiren ve nefret eden taraftanim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haklısın, ben onlara fırıldak diyorum. Allah muhafaza önümüzdeki 2 hafta kazanırsak kocaman umutlarımızla geliyoruz len mq yazmaya başlar bunlar yine.
  • Td küçük detay yönetim göndermek lazım Td filan uğraşmasın kimse önce yönetim gidecek
  • 3-4 tane kadrolu Aykut fanı var. Galibiyet alınca bütün mesajları alıntılıyorlar, susmak bilmiyorlar. Mağlubiyet alınca kafaları tekrar kuma gömülüyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu Fenerbahçe taraftarının değil Türk taraftarlarının tipik özelliği aynısını tüm takım taraftarları yapıyor Şenol Güneş birkaç maç arka arkaya kötü sonuç alsın kafasını kuma gömmüş felaket tellalları ortaya çıkacaktır
  • Ülke taraftarının büyük bölümü böyle değil mi ?

Galatasaray Fenerbahçe'den farksız başladı, avrupadan erken elendi fakat sezona iyi başlayınca her şey unutuldu. Kimse istifa vs vs yazmıyor...

Beşiktaş içinde aynı durumlar geçerli, üst üste sıkıntılar yaşansın Şenol Güneş tartışılır filan hatta bir ara tartışıldı sonuçlar güzelleşince kesildi...
  • Jack Rabbit Slims kullanıcısına yanıt
  • Pasa Hazretleri var. Bence aykutun media dansimani olabilir kendisi.

• forumda bu trollerin ismini öne çıkarın ki umursamayalım bunları,

bunların nasıl berbat bir hayatı var ki ve o hayatta nasıl bir umutları var ki sahibini aykut yapmışlar, nasıl eziklendiler bilmiyorum ama allah bunları ıslah etsin demekten başka bir şey gelmiyor elimden, anlamak güç çünkü insan aykut gibi sevimsiz ve beceriksiz birini neden savunur,

• Beşiktaş maçı sonrası methiye dizen yok varsa ( ben görmedim ) onlar futboldan anlamıyordur, Yazdığın türde kendini taraftar zanneden bir grup her takımda var ayrıca , Bazılarına lafım yok istisnalar var iyi olmasını umut eden ama diğer yandan takım bu kadar kötü olduğu halde savunmaya çalışanlar olduğunu gördükçe daha çok üzülüp kızıyorum özellikle dünkü maçtan sonra aykut hoca hakeme gidip bizi yenemeyeksiniz filan demiş helal olsun diye paylaşım yapmışlar, Görünce bu ne lan dedim yazık gerçekten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Just_Playboy

3-4 tane kadrolu Aykut fanı var. Galibiyet alınca bütün mesajları alıntılıyorlar, susmak bilmiyorlar. Mağlubiyet alınca kafaları tekrar kuma gömülüyor

Paşa Hazretleri nickli Aykut fanı 1 numaralı örnektir. Şu adamın çenesi kadar lanet bir şey görmedim. O kadar boş konuşuyor ki Aykut'u savunacak diye ... Yemin ediyorum bazen Lord Joker'i özlüyorum o bile daha sempatikti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spycho_

quote:

Orijinalden alıntı: Just_Playboy

3-4 tane kadrolu Aykut fanı var. Galibiyet alınca bütün mesajları alıntılıyorlar, susmak bilmiyorlar. Mağlubiyet alınca kafaları tekrar kuma gömülüyor

Paşa Hazretleri nickli Aykut fanı 1 numaralı örnektir. Şu adamın çenesi kadar lanet bir şey görmedim. O kadar boş konuşuyor ki Aykut'u savunacak diye ... Yemin ediyorum bazen Lord Joker'i özlüyorum o bile daha sempatikti.

2. Fan sylvanas windrunner

3. Fan 11numara

Özellikle 11numara sadece Aykut maç kazandığında takılıyor. Fenerli değilim ona rağmen sinirleniyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bunlar gene iyi asik surat basa gecsin ilk maca souza topalla cikar dedim diye bana ana avrat soven vsrdi.

Aykut kocaman yarim kalan isi(yari final) bu sene bitirecek dediler vardara elendi
    Aykut kocaman farkiyla salihten ve genc oyunculardan verim alacak dediler salih siona gitti diger genc oyuncular ise forma sansi bulmadi(zorunluluktan oynayan ahmet haric)
    Aykut kocaman fsrkiyla takim oluruz dediler kimin ne yaptigi belli degil
    Aykut kocaman futbolcunun hasindan anlar dediler dirara 4 verip lensi istemedi.
    Gomis 2 ye gitti biz soldadoya 5 verdik
    Culyanoha 7.5 verdik sosa 5'e gitti.
    Aykut farkiyla sampiyon oluruz dediler 8 puan fark yedik
    İnsallah gs kadikoyde bizi yener.artik rezil rusva olmak istiyorum. Gb macini kazaninca sevinmedim bile. Alanya maci da dahil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seyi unuttum gecen sezon cok gol yedik bu sezon aykut farkiyla gol yemeyiz dediler galiba gol yemedigimiz mac yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Andres Escobar

Ben hep aykut kocamani elestiren ve nefret eden taraftanim

Bende Aykut kocaman ı destekleyen ve sevgi duyan taraftanım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nizam-ı Cihan

quote:

git hollanda da evlen o zaman fenerin düşün yakasından.
  • quote:

quote:

Helal o saygı duyduğunuz hocanız 4-5.olunca bir daha kulübe ayak basamayacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bismarckk

quote:

quote:

Helal o saygı duyduğunuz hocanız 4-5.olunca bir daha kulübe ayak basamayacak.

Şuraya bir not alayım da Aykut hoca bu yıl kupa kazandığında yolarım o zaman yüzümüze nasıl bakacaksınız bakalım

Aykut Kocaman Şenol bükücü bir winnerdir

• quote:

Orijinalden alıntı: fluox

quote:

quote:

git hollanda da evlen o zaman fenerin düşün yakasından.

Ne alaka sen desteklediğin ve sevgi duyduğun her kişi ile evleniyor musun ?

Neden Fenerbahçe'nin yakasından dusecekmisim Fenerbahçe liyim ben Senol bükücü Winner Aykut kocaman ı destekliyorum bu sezon en az 1 kupa alıcaz yazın buraya

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.