Şimdi Ara

Fenerbahçe taraftarının acayip bir bölümü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Nizam-ı Cihan

quote:

Orijinalden alıntı: fluox

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Andres Escobar

Ben hep aykut kocamani elestiren ve nefret eden taraftanim

Bende Aykut kocaman ı destekleyen ve sevgi duyan taraftanım

git hollanda da evlen o zaman fenerin düşün yakasından.

Ne alaka sen desteklediğin ve sevgi duyduğun her kişi ile evleniyor musun ?

Neden Fenerbahçe'nin yakasından dusecekmisim Fenerbahçe liyim ben Senol bükücü Winner Aykut kocaman ı destekliyorum bu sezon en az 1 kupa alıcaz yazın buraya

Hahaha şenol bükücüymüş, zor kurtulduk adamın elinden daha trabzona gidicez.neyse gs maçından sonra kaybolur konu dışında takılırsın artık, senle uğraşmaya gerek yok.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Andres Escobar

Ben hep aykut kocamani elestiren ve nefret eden taraftanim

Bende Aykut kocaman ı destekleyen ve sevgi duyan taraftanım

git hollanda da evlen o zaman fenerin düşün yakasından.

Ne alaka sen desteklediğin ve sevgi duyduğun her kişi ile evleniyor musun ?

Neden Fenerbahçe'nin yakasından dusecekmisim Fenerbahçe liyim ben Senol bükücü Winner Aykut kocaman ı destekliyorum bu sezon en az 1 kupa alıcaz yazın buraya

Hahaha şenol bükücüymüş, zor kurtulduk adamın elinden daha trabzona gidicez.neyse gs maçından sonra kaybolur konu dışında takılırsın artık, senle uğraşmaya gerek yok.

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, kaçırdıkları şampiyonluğun ardından şöyle konuşmuştu;

Şampiyonluğun kaderini belirleyen o maçta Trabzonspor çok iyi bir futbol ortaya koydu. Eleştirenler maçı bir kez daha izlesin. Savunma nasıl yapılır, hücum nasıl yapılır görsünler. Bir de takımı benim oraya nasıl taşıdığımı bilmedikleri için buraya kadar geldi, kaçmaması lazım diyorlar; ama ne yapalım kaçtı. 1-0 öndekiTrabzonspor’a şampiyonluk için beraberlik bile yetiyordu eleştirileri var. Kendi kafalarındaki düşüncelerini bizim üzerimizde görmek isteyenlerin düşünceleridir bunlar. Hücum mu? Defans mı? Ben ne yaptığımı biliyorum orada. Onu söyleyenler maçın son dakikası dâhil baksınlar, hücum nasıl olur, defans nasıl olur? Kafalarında kurduklarına göre çok hücum ettik, geriye gitmedik demek istiyorlar. Geride boşluk bıraktık demek istiyorlar. Bakalım yediğimiz gollerde öyle pozisyon var mı? Birisinde 2, ikincisinde 4 oyuncu var. Orta atılıyor, 4 kişi ıskalıyor, Aykut vuruyor, gol oluyor. Her birinin önünden geçiyor, gol oluyor. 18’e yığılsaydık aynı şeyi söyleyeceklerdi. Kafalarındaki senaryoya göre yazıyorlar, maça bakarak yazmıyorlar ki. Ben onlara niye cevap vereyim!

Centilmenliği Fenerbahçeli yıldızın maç sonunda kovulmasına neden oldu.

Aykut Kocaman, ''Maç boyunca bizi protesto eden tribünler, maçın bitimiyle birden alkışlamaya başladı. Biz de karşılık verdik. İnanılmazdı. Soyunma odasında güvenlik sebebiyle 4 saat bekledik. Maçtan sonra arkadaşlarla konuştuk. Dedik ki kimseyi rencide edecek bir söz söylemeyelim. O anda bana bir mikrofon uzatıldı… “Türkiye’de başarının ölçüsü birinci olmak. Bu yanlış. Şu anda yenildikleri için Trabzonsporlular suçlanacak. Şu an onların yerinde biz de olabilirdik. Kazandığımız için çok sevinçliyim ama onlar adına da üzülüyorum.” şeklinde yaptığı açıklaması Fenerbahçe Başkanı Ali Şen'in tepkisini çekmiş, kupa seremonisinin ardından çok sevdiği kulübünden kovulmasına neden olmuştu.

2010-2011 SEZONU

2010-2011 sezonu namı diğer 'Şike Sürecinin' Türk futbolunu sekteye uğratan sezon. Hem Fenerbahçe hem de Türk futbolu için kara günlerin başladığı 2010-2011sezonunda da Trabzonspor ile yaptıkları şampiyonluk yarışının kazananı yineFenerbahçe olmuştu. Bu kez hem Aykut Kocaman hem de Şenol Güneş teknik direktör olarak takımlarının başındaydı.

Ligin 2. haftasında Trabzonspor'a konuk olan Fenerbahçe 3-2 mağlup olarak evine dönerken, 19. haftadaki rövanş maçında Şenol Güneş yönetimindeki Trabzonspor'a geçit vermeyerek 2-0'lık skorla maçın kazananı oldu.

Sezonun son haftasında ise Trabzonspor, deplasmanda Karabükspor ile yaptığı maçı 4-4 berabere bitirerek şampiyonluğu Sivasspor'u 4-3 yenen Fenerbahçe'ye bırakmıştı.

Fenerbahçe'de 3 şampiyonluk gören Aykut Kocaman bu dönemde sarı-lacivertlilerin teknik direktörü iken Trabzonspor'un başında Şenol Güneş vardı. Şenol Güneş 1996 yılında yaşadığı hayal kırıklığını bir kez daha yaşıyordu. Sezon sonunda Fenerbahçe averajla şampiyon olmuş Şenol güneş Kocaman bir çelme daha yemişti.

SON MAÇ YİNE KOCAMAN'IN

Ziraat Türkiye Kupası'nda dün oynanan Beşiktaş - Torku Konyaspor maçınında kazananı yine Aykut Kocaman'ın takımı Torku Konyaspor oldu.

Güneş maçın ardından, ''Maçın değerlendirilecek durumu yok. Maç 45. dakikada gitti. Penaltı vermedi, ofsayt vermedi sonra oyuncum kırmızı kart gördü. Sosa bütün maç tekme yedi. Sonra sarı kart gördü. Sosa devamlı tekme yiyiyor bir tepki göstermiyorsun. Ama rakibiyle ortak bir topta kart görüyorsa diyecek bir şey yok. Rakibi tebrik ediyorum'' dedi.

Torku Konyaspor'un başarılı Teknik Direktörü Aykut Kocaman ise, ''“30-31 günde 9 maç oynadık. Doğal olarak Beşiktaş başta olmak üzere Fenerbahçe, Galatasaray gibi takımlar bu tip maç trafiğini 3,5 günde bir maça geliyor, bunu kaldırabilecek tecrübeye sahipler'' diye konuştu.

11.2.2016

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bjk maçından sonra bende övdüm. Her şeye siyah-beyaz bakmak doğru değil. Arada başka renkler farklı tonlar mevcut. Hayatta da öyle insanlar hata yaptığında eleştrilir, başarılı iş çıkardığında da övülür. Tümden kötü yada iyi böyle daha çok ergenlerin takıldığı forumlarda olur. Mesela Josef geldiği günden beri beğenmem eleştiririm. Ama Bjk maçından sonra çok övdüm. Ne demeliydim, dün kötü konuşuyorum diye çok iyi oynadığı maçtan sonra da kötü mü konuşmalıydım. Aykut Kocaman' ında o maçtan sonra övülmesi gayet normal, bu kimseyi dönek yada omurgasız yapmaz. Futbol sonuçta performansa dayalı ve yorumlarda performansa göre değişir. Asıl sıkıntı ve sakat zihniyet kendi gibi düşünmeyen herkesi bir kalıba sokup ötekileştiren, her şeyi çok iyi bildiğini sanan zihniyette.
  • bazılarımız sadece takımı bazılarımız ise hem takımı hem Aykut Kocaman ı destekliyor. Alınan sonuçlara göre forum sayfasında bir taraf öne çıkıyor. Olay bundan ibaret.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.