Şimdi Ara

Fenerbahce'nun gazetelere verdigi ilan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
1.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
     Fenerbahce'nun gazetelere verdigi ilan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Heralde 3 Temmuzdan beri yapılan en doğru ve en mantıklı açıklama.
  • İbrahim Hacıosmanoğlu yüzünden bütün Trabzonsporluları akpli ilan edenler buna ne diyecekler acaba?
  • yıkılmayan son kale atatürkçü kulup

baktı yapacak birşey yok. son çare olarak hükümetin kanatları altına sığınmış büyük başkanınız.umarım yolsuzluk yapanların 2si birden aynı gemide batar
  • Artık en son seçeneğe gelindi
  • :D RTE'ın sözleri. Yolsuzluk Karşıtı Platformu'nun İsviçre gazetesinde Fenerbahçe aleyhine verdiği yayından beri bunu bekliyordum. Aynı şeyi Trabzonspor'da yapabilir :)
  • Ne kadar gulsekte etsekte Aziz'in yaptirdigi rn mantikli aciklama. Zeki danismanlar bulmus heralde kendine, karsisina aldigi iktidari zeka dolu bir hamleyle kendi yanina zorla cektigi gorusundeyim. Sadece bir aciklama ile olur mu diyeceksiniz ama bu aciklama iktidara bazi yaptirimlar uygulatacak oy kaygisi nedeniyle ve Fb yeniden yargilanip aklanmasina calisilacak.

• en son basin toplantisinda soruyorlar, size kim operasyon yapti? yahu diyor sen cocuk musun, hersey ortada..

e arkadas bir hukumetin kanatlari altina giriyorsun, bir cemaatin.. oradan cikip kurtulus savasi diyorsun, sonra ne sikesi memleket elden gidiyor diyorsun.. var bi dusman ama ne taraftan ben anlayamadim.. yasim 30'u coktan gecti ama ruhum cocuk ondan herhalde!

anlayan varsa bi anlatsin minnettar kalacagim..

• Yahu asıl mesele şike değilse asıl mesele bilal Erdoğan aziz Yıldırım arsa meselesiyse Erdoğanla bu yüzden ters düştülerse memleket elden gidiyor diyeceğine dese ya ben başbakanla şu kadar süre sıkı fikiydim istediğim mevkide inşaatımı yapıyordum.

Sonra oğluyla kardeşim bir mevkide ters düştü biz alalım dedik rte bilal alacak dedi sonra başımıza bunu örduler dese ya.

• tayyip usta yardım et bizü düşüreceklerrr
  • Çok mantıklı bir açıklama olmuş ki baya şaşırdım...

Yani durum sudur bu aciklama ile AKP ye orta açılmıştır AKP de boş kaleye gol atacaktir yani bir yerde "bakin bizi haksiz yere elestriyorsunuz bakin adamlar şike yapmadik diyor ama ceza alıyorlar" demeye getirecektir...

Sonuç olarak yeniden yargilama olur başka takim taraftarlarinin gözünü boyamak için "bu onlari suçsuz bulduğumuz anlamına gelmez" denir ve şike davasi bir şekilde unutturulur hatta olmayan suç nedeniyle sonradan Fenerbahçe dava acar para kazanir...

Biraz cool story gibi oldu ama 2-3 yil içerisinde boyle olacak diye görüyorum.

• Ha bu arada uzerimize oyunlar oynaniyor deyip de Mustafa Kemal'in askerleriyiz diyip, taraftarlari Ataturkcu kimliginden vurup, iktidara sallayip memleket karisik vs diyip daha sonra da isine iktidar yalakasi olarak devam etmek geldiginden "saf degistiren karakterli, davalarina bagli, duruslarini hic bozmayan" Fenerbahce yonetimini, Fenerbahce takimi oyuncularini ve Aziz Yildirim'in arkasinda duran Fenerbahce taraftarlarini kutluyorum.

Yaptigi pisligi bu ulke vatandaslarinin vicdani duygularini kullanarak orten herkesi de Allah'a havale ediyorum.

• Özetle

• HÜLOĞĞĞĞĞĞĞĞ
  • Cumhuriyetin son kalesi de düştü o halde...
  • Cumhuriyetin son kalesi AKP ile ile el ele...
  • ben bu uğraşların fenerbahçe ile alakası olduğunu sanmıyorum.

tamamen aziz yıldırımın klup başkanı olarak kalma ve hapisten yırtma çabası.
  • herşey birbirine girdi

süt oğlan,emir eri,damat
  • Bazıları İsviçre'lerde ilanlar verirken adamlar gazete ilanında bile Avrupa'ya açılamamış.
  • Bu yazıdan akp ye yaranmaya çalışmak anlamını nasıl çıkardınız anlamadım. Benim anladığım sen iktidar olarak bunları demişsin ama beni aynı argumanlarla suçlamalarına sesin çıkmıyor. Bir nevi taraftatına mesaj veriyor. He yargıtay onaylamasa böyle bir açıkşamayı hayatta yapamazdık oda ayrı konu.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.