Şimdi Ara

Fenerbahce'nun gazetelere verdigi ilan (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
1.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tedoa

Yok hocam nerde
    Anlasalar bile anlamamazlıktan gelirler.Dertleri adelet değil Fb aleyhine ne olursa olsun mantıgı.
    Sorsan 2 bakanın ismini bilmeyen adam coluk cocuk burada yorum yapıyor.Mantıklı açıklamaları bile yok.Birisi bişey der onlarda onun devamını getirirler.

Hocam sizin zamanında savunduğunuzu şimdi akp konuşuyor diyelim , bende şunu sormak istiyorum size..

Yargı adaletli ve doğru kararlar veriyorsa ne olacak ? yani siz ve akp yanlış bir şeyi savunuyorsanız ne olacak ?

Sonuçta siz ve Akp başına bir olay geldikten sonra bunu savunmaya başladınız
  • Bu yazıdan akp yalakalığını çıkartanlara selam olsun. Nasıl bir algıysa artık sizin ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: devitos

quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

quote:

Orijinalden alıntı: devitos

Bu yazıdan akp ye yaranmaya çalışmak anlamını nasıl çıkardınız anlamadım. Benim anladığım sen iktidar olarak bunları demişsin ama beni aynı argumanlarla suçlamalarına sesin çıkmıyor. Bir nevi taraftatına mesaj veriyor. He yargıtay onaylamasa böyle bir açıkşamayı hayatta yapamazdık oda ayrı konu.

akli olan herkes o sekilde algilar zaten. sikinti bizde degil yani. bu yazidan yalakalik cikaran ya fenerbahce dusmanidir ya da dusunme yetisini kaybetmistir. ben 1. ustunde duruyorum

Bazı insanların fenerbahçe düşmanlığı vicdanının bile ötesine geçmiş. Benim yorumlardan çıkardığım bu.

e sasirmamak lazim. 2 yildir kimin elinde oldugu bilinen mahkemeleri, sirf fb dusmanligi icin yuceltip: mahkeme bile onayladi tescilli sikecisiniz diyenler, simdi gelmis ataturkculuk dersi veriyor. sormazlar mi adama, ben tamamen karsi dursam destek verecek misin diye. sen git fb dusmanligindan cemaat safina, fenerbahce de kendi cikarlari icin cemaatin karsisina gecince gel ataturkculuk ogret.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• birinin yolsuzluk pisliği var, birinin şike pisliği var, kardeş kardeş takılıyorlar işte. körler ve sağırlar birbirini ağırlar.
  • quote:

Yok hocam nerde
    Anlasalar bile anlamamazlıktan gelirler.Dertleri adelet değil Fb aleyhine ne olursa olsun mantıgı.
    Sorsan 2 bakanın ismini bilmeyen adam coluk cocuk burada yorum yapıyor.Mantıklı açıklamaları bile yok.Birisi bişey der onlarda onun devamını getirirler.

Şimdi kızmayın da senin başkanında her fırsatta ülke elden gidiyor siz şike konuşuyorsunuz önemli şeyler açıklayacağım diyor. Şike döneminde öyle savunmalar yapacağım ki Türkiye çalkalanacak dedi açıklamalarında bizi bitirmeye çalışıyorlardan başka bir şey demedi.Seneler geçti artık bak. İlk dedi Erdoğan ihale konusundan bizi bitirmeye çalıştı. Sonra dediniz cemaatmiş bizi bitirmeye çalışan. Şimdi yeniden yargılanacağız falan filan diye dolaşıyor. Yani sizde neler olduğunu bilmiyorsunuz ki habire konuşuyorsunuz.

Ortada bir şike var. Ve yakalandınız. Kasıtlı olarak veya başka sebeplerden bunu karşıt görüşlü 2 kişi uzun süre tartışabilir. Ama bu bizi bu konuda ilgilendirmez. Bizi şikenin varlığı ilgilendirir. Ardında başka şeyler olduğunu ima ediyorsa başkanın açıklayacak.Bakın şike yok bizi bu olaylar yüzünden bu hale getirdiler diyecek. Ama sadece şike yok demekle yetiniyor. Neyi bekliyor?

Yani burada çok bilmiş biri gibi çıkıp yok şu olmuş bu olmuş anlamıyorlar demek yanlıştır. Mantıklı açıklaması olmayan birisi varsa oda sizin kulübünüz.

• aziz yildirim bi emekli ol git bodrumda resim yap.

fukara sümüğü gibi yapiştin be futbola.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Galatasaray forumunda sandım kendimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

quote:

Yok hocam nerde

Hocam sizin zamanında savunduğunuzu şimdi akp konuşuyor diyelim , bende şunu sormak istiyorum size..

Yargı adaletli ve doğru kararlar veriyorsa ne olacak ? yani siz ve akp yanlış bir şeyi savunuyorsanız ne olacak ?

Sonuçta siz ve Akp başına bir olay geldikten sonra bunu savunmaya başladınız

Hocam en basından beri bu davadaki tutarsızlıkları çelişkileri anlatmaya çalıştık .3 temmuzdan beri kaç kişi adeta avukat gibi olayları yorumladı.O zamandan beri diyoruz bu davanın her kararı ayrı bir hukuk skandalıdır diye ama derdimizi kimseye anlatamadık .Rakip takımından isine geldi olayları istedigi gibi yorumlamak .Medya nasıl servis ettiyse öyle kabul edildi .
    Sorarım sana mahkeme kararını avukatlar bilmeden önce medyada nasıl haber olabiliyor ?
    Savcı ; Biz davayı acarken 2 3 ayda unutulur sanmıştık diyebiliyor ?

ama şimdi bu ülkenin başbakanı yargıdaki tutarsızlıkları dile getiriyorsa bizim zamanında söylediklerimizi söylüyorsa izin verinde bizde hakkımızı arayalım .Çünkü aynı mahkeme bakıyor davaya hatta aynı savcı bile
    Herkes isine gelen davada yargıyı begenmezken konu fenerbahce olunca yargı bagımsızdır haklıdır diyor .
    bu konuda bi arkadasın yorumu herşeyi açıklıyor ;
    quote:

Orijinalden alıntı: o3

ulusalcı gs'lilere:"ergenekon kumpas, fb şike yaptı"
    kürt gs'lilere:"kck kumpas, fb şike yaptı"
    solcu gs'li:"devrimci garargah kumpas, fb şike yaptı"
    akp'li gs'lilere:"17 aralık kumpas, fb şike yaptı" dedirten açılamadır.

durum bu.
    Türkiye'de özel yetkili mahkemelerin yaptığı davalara inanan kalmadı.
    sadece şike davasında herşey GS adına yürü ya kulum demek için yapıldığından; görüşü ne olursa olsun gsliler burak yılmaz kılıklı bir duruş sergiliyorlar.

daha önce konu açmıştım yargı çeşitleri diye
    http://forum.donanimhaber.com/m_86770219/f_/key_yarg%25FD//tm.htm#86806307

Senin asıl soruna gelirsek ; Sadece bizim dava değil aynı mahkemenin baktıgı davalar tekrar görülür hukuki kurallara göre yeniden yargılama olursa cıkan karara saygı duymak düşer .

Burada söyle birşey var hepinizi kaçırdıgı ; Biz af beklemiyoruz sadece adil yargılama ve adelet bekliyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: LA LA LAKERS

quote:

Yok hocam nerde

Şimdi kızmayın da senin başkanında her fırsatta ülke elden gidiyor siz şike konuşuyorsunuz önemli şeyler açıklayacağım diyor. Şike döneminde öyle savunmalar yapacağım ki Türkiye çalkalanacak dedi açıklamalarında bizi bitirmeye çalışıyorlardan başka bir şey demedi.Seneler geçti artık bak. İlk dedi Erdoğan ihale konusundan bizi bitirmeye çalıştı. Sonra dediniz cemaatmiş bizi bitirmeye çalışan. Şimdi yeniden yargılanacağız falan filan diye dolaşıyor. Yani sizde neler olduğunu bilmiyorsunuz ki habire konuşuyorsunuz.

Ortada bir şike var. Ve yakalandınız. Kasıtlı olarak veya başka sebeplerden bunu karşıt görüşlü 2 kişi uzun süre tartışabilir. Ama bu bizi bu konuda ilgilendirmez. Bizi şikenin varlığı ilgilendirir. Ardında başka şeyler olduğunu ima ediyorsa başkanın açıklayacak.Bakın şike yok bizi bu olaylar yüzünden bu hale getirdiler diyecek. Ama sadece şike yok demekle yetiniyor. Neyi bekliyor?

Yani burada çok bilmiş biri gibi çıkıp yok şu olmuş bu olmuş anlamıyorlar demek yanlıştır. Mantıklı açıklaması olmayan birisi varsa oda sizin kulübünüz.

Aziz yıldırım hakkında başka bir konuya yorumlamıstım.Çıksın ne biliyorsa anlatsın diye
    quote:

Açıklasın artık bildiklerini yine sacma sapan laf cevirmesin
    Hapis yattın
    Başkanlıgın elden gidiyor
    Takımın o kadar laf yedi ceza aldı halen de devam ediyor.

Daha ne bekliyorsun bildiklerini yada anlatırsam yer yerınden oynar açıklamalarını ?
    Daha kötü ne olabilir ?

Bu seferde bişey anlatmazsa yazıklar olsun

• Fenerbahçelilere sadece bir tavsiye vereceğim; Açıp tapeleri baştan sona okuyun.

Biliyorum ki çoğu Fenerbahçeli okumadı bu tapeleri sinirden, yedirememekten vs... Fakat Aziz Yıldırım ve avukatlarının kabul ettikleri tapeleri baştan sona bir okuyun, ondan sonra gelin Aziz Yıldırım'ın açıklamalarını dinleyin.

Sizi aptal yerine koyuyorlar, haberiniz yok.

Aziz Yıldırım "herkes yaptı, biz de yaptık ve biz yakalandık, bizi yakalamaya çalışıp komplo kurdular" dese ona da inanmam ama yine de anlarım, çünkü bir dayanağı olur. Ama şike yok demesi resmen Fenerbahçelileri aptal yerine koymaktan başka birşey değil.
  • Şunu anlamıyorum. Aziz Yıldırım son açıklamasında benim yaptığım şikeyse her kulup yapmıştır diyor. Allah için burda şike yoktur diyen taraftarlar şu lafın çevirimini yapın bana. hani her şey uydurmaydı. Tüm tapeler tüm dava uydurmaydı da bu adam neden böyle bir açıklama yaptı şimdi. Ama yok körü körüne inanmaya devam.
  • Konu failcaption.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeFJaM_

Fenerbahçelilere sadece bir tavsiye vereceğim; Açıp tapeleri baştan sona okuyun.

Biliyorum ki çoğu Fenerbahçeli okumadı bu tapeleri sinirden, yedirememekten vs... Fakat Aziz Yıldırım ve avukatlarının kabul ettikleri tapeleri baştan sona bir okuyun, ondan sonra gelin Aziz Yıldırım'ın açıklamalarını dinleyin.

Aziz Yıldırım "herkes yaptı, biz de yaptık ve biz yakalandık, bizi yakalamaya çalışıp komplo kurdular" dese ona da inanmam ama yine de anlarım, çünkü bir dayanağı olur. Ama şike yok demesi resmen Fenerbahçelileri aptal yerine koymaktan başka birşey değil.

Tapeleri okumak yetmez , ses kayıtlarını dinlemek gerekiyor.Bende word dosyasına hakkında roman yazayım
    Benimde sana tavsiyem ; Aziz Yıldırım savunmasını oku . Biliyorum ki çoğu Galatasaraylı okumadı bu tapeleri ilgilenmediginden işine gelmediginden ...

• Bu olay artık başka yerlere gitti öyle bir durumu getirildiki,

Şike Varsa Yolsuzlukta Var
    Şike Yoksa Yolsuzlukta Yok

Birine var deyip diğerine yok deme şansı verilmiyor zaten amaç da bu ki yok deyip herşeyi unutmak herkezin işine gelir.
    Onun için de uygun ortam yaratılıyor yavaş yavaş buna alet olan Fenerbahçe yönetimini nasıl savunuyorsunuz?
  • Yanlış bölüme konuyu açmışsın yada ben yanlış bölüme girdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: leooel

Bu olay artık başka yerlere gitti öyle bir durumu getirildiki,

Şike Varsa Yolsuzlukta Var
    Şike Yoksa Yolsuzlukta Yok

Birine var deyip diğerine yok deme şansı verilmiyor zaten amaç da bu ki yok deyip herşeyi unutmak herkezin işine gelir.
    Onun için de uygun ortam yaratılıyor yavaş yavaş buna alet olan Fenerbahçe yönetimini nasıl savunuyorsunuz?

Öyle birşey yok Şike davasında tapeler dışında delil yok yolsuzluk davasında tapeler dışında onlarca delil var.Tapelerin delil sayılması için onun destekleyici kanıtlar gerekiyor aksi halde tapeler geçerlilik kazanmaz burada birşey bilmeden sallama aynı mantıkla Ergenekon ve Balyoz davaları da inanıyorsun sen o zaman.
  • kanımca işin doğrusu şudur, şike de var, yolsuzlukta...
    lakin hem şike soruşturması hemde yolsuzluk soruşturması adalet ve hak yerini bulsun diye yapılmadı, tüm bunlar şantaj amaçlı birer operasyondur. yani şike ve yolsuzluğun yanında hatta üstünde birde gerçekten paralel örgüt var. Aziz Yıldırım bazı konularda bu örgütle ters düşünce ellerindeki kozu kullanıp onu sildiler. Ha bu Aziz başkanı temize çıkarmaz o ayrı... bi haltlar karıştırıp düşmanlarının eline koz vermemeliydi... aynısı siyasiler içinde geçerli, burada şike yapan ve yolsuzluk yapanlar cezalandırılmalı fakat şike davasının Fenerbahçe ye hakkı olandan fazla bedel ödetmemelidir, yani kulüp birilerinin oyuncağı olmamalıdır. Yolsuzluk davasında ise ilgililer cezalandırılırken ülkenin ve milletin zarar görmesinin önüne geçilmelir. çünkü bu işi yapan paralel örgütün derdi ne ülke ne millet, adamlar bu operasyonlar sonucunda ülkeyi ele geçirmeyi hedefliyorlar... ondan sonra mecliste boy boy tuzluklar...

• quote:

Orijinalden alıntı: fz18

kanımca işin doğrusu şudur, şike de var, yolsuzlukta...
    lakin hem şike soruşturması hemde yolsuzluk soruşturması adalet ve hak yerini bulsun diye yapılmadı, tüm bunlar şantaj amaçlı birer operasyondur. yani şike ve yolsuzluğun yanında hatta üstünde birde gerçekten paralel örgüt var. Aziz Yıldırım bazı konularda bu örgütle ters düşünce ellerindeki kozu kullanıp onu sildiler. Ha bu Aziz başkanı temize çıkarmaz o ayrı... bi haltlar karıştırıp düşmanlarının eline koz vermemeliydi... aynısı siyasiler içinde geçerli, burada şike yapan ve yolsuzluk yapanlar cezalandırılmalı fakat şike davasının Fenerbahçe ye hakkı olandan fazla bedel ödetmemelidir, yani kulüp birilerinin oyuncağı olmamalıdır. Yolsuzluk davasında ise ilgililer cezalandırılırken ülkenin ve milletin zarar görmesinin önüne geçilmelir. çünkü bu işi yapan paralel örgütün derdi ne ülke ne millet, adamlar bu operasyonlar sonucunda ülkeyi ele geçirmeyi hedefliyorlar... ondan sonra mecliste boy boy tuzluklar...

Ergenekon ve Balyoz davaları hakkında düşüncelerin neler?Sence Aziz Yıldırım ve ekibine adil yargılama yapıldı mı?Davada usulsüzlük yapılmadı mı?Büyük ihtimal Aziz Yıldırım rakip takımları hedef göstererek savunma yaptı diyeceksin bende sana cevap vereyim olayın ilk günlerinde GS bu olaylara pek karışmadı ancak sonra UEFA Türkiyeye ceza verecek korkusuyla FB aleyhine açıklamalar yaptı GS ilgilendiren bir durum yoktu zaten UEFA'dan Türkiyeye bir ceza da gelmedi sadece adı karışan kulüplere mahkeme kararı ve polis fezlekesi dayanak gösterilerek ceza geldi.ÖYM'lerle yargılanmak zaten çok büyük bir haksızlıktı geçen bir avukatı dinlemiştim ÖYM'de yargılamalarda çok zorluk çektikleri söylemişti.Eğer bir yeniden yargılama olacaksa bütün tapeler sanıklara dinletilmelidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: fenerli_adam

quote:

Orijinalden alıntı: fz18

kanımca işin doğrusu şudur, şike de var, yolsuzlukta...

Ergenekon ve Balyoz davaları hakkında düşüncelerin neler?Sence Aziz Yıldırım ve ekibine adil yargılama yapıldı mı?Davada usulsüzlük yapılmadı mı?Büyük ihtimal Aziz Yıldırım rakip takımları hedef göstererek savunma yaptı diyeceksin bende sana cevap vereyim olayın ilk günlerinde GS bu olaylara pek karışmadı ancak sonra UEFA Türkiyeye ceza verecek korkusuyla FB aleyhine açıklamalar yaptı GS ilgilendiren bir durum yoktu zaten UEFA'dan Türkiyeye bir ceza da gelmedi sadece adı karışan kulüplere mahkeme kararı ve polis fezlekesi dayanak gösterilerek ceza geldi.ÖYM'lerle yargılanmak zaten çok büyük bir haksızlıktı geçen bir avukatı dinlemiştim ÖYM'de yargılamalarda çok zorluk çektikleri söylemişti.Eğer bir yeniden yargılama olacaksa bütün tapeler sanıklara dinletilmelidir.

öncelikle darbeler bu ülkenin siyasi tarihinde hep ola gelmiştir, en son ki e-muhtıra olarak adlandırılan aba altından sopa gösterme girişimi hafızalarımızda ki yerini korumakta. Ben son on yılda adına ister balyoz diyin ister sarıkız birilerinin darbe girişiminde bulunmuş olabileceğine inanırım. Maalesef at izinin it izine karıştığı ve dışarıdan hep kurcalanan bizim gibi ülkelerde bu tür olaylar kolay kolay bitmez. Fenerbahçenin şike yapmadığını iddia etmek kusura bakma ama trajikomik oluyor, ben şahsen Galatasaray ın tarihinde şike yoktur diyemem, çünkü taraftarı olduğum kulübü benim tanımadığım iç yüzünü bilmediğim insanlar yönetiyor, sırf Galatasaraylıyım diye niye bu insanlara kefil olayım ki? hele hele tapeler falan ortaya çıksa emin ol yüzlerine tükürürüm ( imkan dahilinde ), tapelerin delil olarak kabul edilip edilmemesi sadece kanuna baKAR. OYSA ADALETTE GİZLİ İŞ ÇEVİRDİN RESMİ BELGE YOK, SUÇSUZSUN DENEMEZ. ÖYM lere gelince maalesef birileri bunu da kendi planları doğrultusunda istismar etmiş gibi... zaten kaldırılıyorlar,
    bununla beraber gerek şike, gerek darbelerle ilgili davalar ve gerekse yolsuzlukla ilgili ve bunların etrafında şekillenen diğer davalarda sadece suçluların içeri alınmadığı masum insanlarında haksızlığa uğradığı ortada, gazeteci Nedim Şener gibi, hatta Cübbeli Ahmet Hoca bile sırf bu paralel örgütün faaliyetlerini eleştirdi diye içeri alındığını biliyoruz. Birilerini susturmak için yapılan çok yanlışlarda var. İlker Başbuğ'un üzerine haddinden fazla gidiyorlar mesela. Neyse bu konu uzun İnş. düzelir...

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.