Şimdi Ara

Fenerbahce'nun gazetelere verdigi ilan (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
1.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AKP ye Erdoğan'a söven, gezide her yeri birbirine katan fenerliler şimdi medet umar olmuş. Komik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Klasik forum mantıgı ;
    Hiçbir fikri olmayanlar yorum yazamazlar tek gayeleri olayı sulandırmaktır ama bir taraftanda içi içini yer .Neyse zaman gecer birisi birşey der , hemen peşinde yorum yapar kendilerini tatmin eder .

Ya arkadas insan önce okudugunu anlar ;
    Yukarıda Akp ile Fb baglantısını nasıl kurdunuz ? Okudugunuzu anlamak bu kadar zor olmasa gerek . Yada anlamadın çekil yorumları oku mantıklı ol biraz .

Adam açık açık Hükümetten Başbakanın açıklamalarını sunmus kayıtlı ve tarihli .Zaten eksik bile yazmışlar , içişileri bakanının açıklamasını unuttular sanki.
    Ne diyordu bakanımız ; Tapelere ekleme yapılmış olabilir.Hani ceza almamızı saglayan tek delilden (gerçi delil bile kabul edilmezdi şimdiye kadar )
  • okuduğunu anlamayan ne çok insan varmış forumda

forumdaki gslilerin büyük çoğunluğunun ergen olduğunu biliyorduk ama Fenerbahçenin açıklamasından '' akp yandaşı olmuşlar '' anlamını çıkarmak ergenlikten de öte bir durum.

cidden tedaviye ihtiyacınız var.
  • İyi de arkadaşlar sizin başkanınız biz şike yapmadık demiyor ki
    "Benim yaptığım hadiselere şike deniyorsa, Türkiye'de şike yapmayan yoktur. Bizden başka herkes yapmıştır." diyor.Adam bir nevi itiraf ediyor işte.

Kör olmaya gerek yok bütün kulüpler bu suçu işlemiştir.Ancak 15 Nisan 2011 sonra bu suçu işleyen tek kulüp vardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tedoa

Klasik forum mantıgı ;
    Hiçbir fikri olmayanlar yorum yazamazlar tek gayeleri olayı sulandırmaktır ama bir taraftanda içi içini yer .Neyse zaman gecer birisi birşey der , hemen peşinde yorum yapar kendilerini tatmin eder .

Ya arkadas insan önce okudugunu anlar ;
    Yukarıda Akp ile Fb baglantısını nasıl kurdunuz ? Okudugunuzu anlamak bu kadar zor olmasa gerek . Yada anlamadın çekil yorumları oku mantıklı ol biraz .

Adam açık açık Hükümetten Başbakanın açıklamalarını sunmus kayıtlı ve tarihli .Zaten eksik bile yazmışlar , içişileri bakanının açıklamasını unuttular sanki.
    Ne diyordu bakanımız ; Tapelere ekleme yapılmış olabilir.Hani ceza almamızı saglayan tek delilden (gerçi delil bile kabul edilmezdi şimdiye kadar )

Anlamaları mümkün mü hocam sence?

• Atatürkçülük, Milliyetçilik yapıp varsa yoksa ağızlarından AKP yi düşürmeyen desteğini arkasına alan bir takım bu ikiyüzlülük kimse kusura bakmasın

• quote:

Orijinalden alıntı: mur@t_fb

okuduğunu anlamayan ne çok insan varmış forumda

forumdaki gslilerin büyük çoğunluğunun ergen olduğunu biliyorduk ama Fenerbahçenin açıklamasından '' akp yandaşı olmuşlar '' anlamını çıkarmak ergenlikten de öte bir durum.

açıklamaya gerek yok hep öyle idi zaten, Atatürkçülük ve Milliyetçilikten bahsedip AKP nin açıklamalarını kendine yontarsan en büyük satıcı sen olursun..
    Sen FB klübüsün, senin ilan vermeye veya AKP nin yaptığı 2 cümleye ihtiyacın yok anlatabildimmi?madem mücadele veriyorsun adam gibi tek başına verirsin Atatürk'ü Kurtuluş savaşını kullanıp AKP den de örneklerle taçlandırmazsın...
    bunun adı bildiğim şike eğer şike olmasa bu kadar birilerinin arkasına sığınmazdınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: devitos

Bu yazıdan akp ye yaranmaya çalışmak anlamını nasıl çıkardınız anlamadım. Benim anladığım sen iktidar olarak bunları demişsin ama beni aynı argumanlarla suçlamalarına sesin çıkmıyor. Bir nevi taraftatına mesaj veriyor. He yargıtay onaylamasa böyle bir açıkşamayı hayatta yapamazdık oda ayrı konu.

akli olan herkes o sekilde algilar zaten. sikinti bizde degil yani. bu yazidan yalakalik cikaran ya fenerbahce dusmanidir ya da dusunme yetisini kaybetmistir. ben 1. ustunde duruyorum

• Konuya ve bölüme bak be...neredeyse tüm mesajlar gslilerin..Hangi konuyu açsam aynı terane...hala bıkmamış insanlar uğraşmaktan...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mélih_1905

quote:

açıklamaya gerek yok hep öyle idi zaten, Atatürkçülük ve Milliyetçilikten bahsedip AKP nin açıklamalarını kendine yontarsan en büyük satıcı sen olursun..
    Sen FB klübüsün, senin ilan vermeye veya AKP nin yaptığı 2 cümleye ihtiyacın yok anlatabildimmi?madem mücadele veriyorsun adam gibi tek başına verirsin Atatürk'ü Kurtuluş savaşını kullanıp AKP den de örneklerle taçlandırmazsın...
    bunun adı bildiğim şike eğer şike olmasa bu kadar birilerinin arkasına sığınmazdınız.

tam tersi,

biz en başından beri '' bu savcıların yürüttüğü davalar adaletli yapılmamıştır, şike davası da bunlardan birsidir '' demiştik. akp nin bu konuda herhangi bir yorumu oldu mu ? olmadı, savcılarımıza güveniyoruz denildi

şimdi ise akp, '' bu savcıların yürüttüğü dava adaletli değil '' diyor. ( iğnenin ucu kendilerine dokundu ya )

Fenerbahçenin açıklaması ise; '' Eyyy akp hükümeti, zamanında biz bu savcıların adaletli olmadığını söyledik durduk, sen ise ucu kendine dokunan davaları yeniden yargılıyorsun, şike davasını ise ayrı tutuyorsun '' deniliyor.

daha açık nasıl yazılır bilemiyorum.

yani bizim zamanında yaptığımız açıklamaları akp kendine yontuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

quote:

Orijinalden alıntı: devitos

Bu yazıdan akp ye yaranmaya çalışmak anlamını nasıl çıkardınız anlamadım. Benim anladığım sen iktidar olarak bunları demişsin ama beni aynı argumanlarla suçlamalarına sesin çıkmıyor. Bir nevi taraftatına mesaj veriyor. He yargıtay onaylamasa böyle bir açıkşamayı hayatta yapamazdık oda ayrı konu.

akli olan herkes o sekilde algilar zaten. sikinti bizde degil yani. bu yazidan yalakalik cikaran ya fenerbahce dusmanidir ya da dusunme yetisini kaybetmistir. ben 1. ustunde duruyorum

Bazı insanların fenerbahçe düşmanlığı vicdanının bile ötesine geçmiş. Benim yorumlardan çıkardığım bu.

• quote:

quote:

quote:

tam tersi,

biz en başından beri '' bu savcıların yürüttüğü davalar adaletli yapılmamıştır, şike davası da bunlardan birsidir '' demiştik. akp nin bu konuda herhangi bir yorumu oldu mu ? olmadı, savcılarımıza güveniyoruz denildi

şimdi ise akp, '' bu savcıların yürüttüğü dava adaletli değil '' diyor. ( iğnenin ucu kendilerine dokundu ya )

Fenerbahçenin açıklaması ise; '' Eyyy akp hükümeti, zamanında biz bu savcıların adaletli olmadığını söyledik durduk, sen ise ucu kendine dokunan davaları yeniden yargılıyorsun, şike davasını ise ayrı tutuyorsun '' deniliyor.

o zaman ergenekon ve balyoz davalarınıda fb kendine yonttu ki aslında doğrusu bu..o davalarda olan delililer ortada komedi...bu davalardaki herşey hayal ürünü

ama fb nin şike davası öyle değil birton tape kayıtlar herşey var..kaldıki bu davalar devam ederken biz hukuksuzluk var bu davalarda derken bu işte hükümetinde parmağı var muhalefeti ve basını susturmaa çalışıyor derken siz stadda Tayyip Erdoğanı alkışlıyordunuz gelince, Aziz yıldırım Essad a forma veriyordu..

bu ülkede adalet var oranı nedir bilmem ama var.

• RTE iyiki paralel yapılanma masalını uydurdu, şimdi herkes "paralel yapılanma kurbanı" oldu nedense.
  • Paralel Yapı diye bir şey çıktı ya; bakarsın yarın Abdullah Öcalan, Cem Garipoğlu vs. Hepsi aynı yalana sığınır.

Tam muz cumhuriyeti. Son kaleye ne oldu la bu arada?
  • Sorun şu ki,bizimkiler ilk günden beri bunu söylüyor,doğru veya yanlış bilemem.Bana hala masal gibi gelse de,kendi içinde çelişmiyor pek.Davaya bakan adalet görevlilerinin,güvenilirlik sorunları olduğu iddia ediliyorsa,verdikleri kararların adil olmama ihtimali de ortaya çıkıyor haliyle.An itibarı ile,verilen görevleri tamamlayıp,fazla ileriye gittikleri için fişi çekilen adamlar görüntüsü verdikleri gerçeğini yadsıyamayız sanırım hiç birimiz.Öyle veya böyle,adalete olan güvenin sarsılması,tüm bu davaların sonucundan daha fazla etki bırakacak önümüzdeki yıllarda,üzücü olan kısmı o.
  • Her fırsatta hükümete.tayyibe methiyeler düzen mitinglerde cirit atan adamların taraftarı gelmiş burda bıdı bıdı yapıyor.

Siz önce akp il başkanı gibi oy hesabı yapan başkanınızla yüzleşin Aziz Yıldırım'a laf atana kadar.
  • "Araba çalmaya gittiniz, anahtarı soktunuz, sonra vazgeçtiniz, bu suç mu şimdi?"

______

Zamaninda boyle savunmalar yapiliyordu..simdi devranmi degisti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

tam tersi,

Hem akp hemde siz yanılıyorsanız nasıl olacak peki hocam ?

Yargı adaletli ve doğruları savunuyorsa , akp ve sizin savunduğunuz yargı adaletli değil mevzusu yanlışsa ne olacak ?

• quote:

Orijinalden alıntı: gael

"Araba çalmaya gittiniz, anahtarı soktunuz, sonra vazgeçtiniz, bu suç mu şimdi?"

______

Zamaninda boyle savunmalar yapiliyordu..simdi devranmi degisti

En basit şöyle düşün ben senin kafana silah dayadım öldüreceğim dedim , sonra vazgeçtim suç mu ?

Ama sen yinede ölüyorsun ,

Şike mevzusu teşebbüste kaldığını gösteren durum nedir ki ? 17 maçta 16 galibiyetle tamamladınız ligi
  • subsonic S kullanıcısına yanıt
    Yok hocam nerde
    Anlasalar bile anlamamazlıktan gelirler.Dertleri adelet değil Fb aleyhine ne olursa olsun mantıgı.
    Sorsan 2 bakanın ismini bilmeyen adam coluk cocuk burada yorum yapıyor.Mantıklı açıklamaları bile yok.Birisi bişey der onlarda onun devamını getirirler.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.