Şimdi Ara

FENERBAHÇE'NİN BİTİRİLME OPERASYONU

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
0
Favori
5.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • en başa dönelim. 3 temmuz şike kumpası. herkes bize karşı birleşti, şikeciler diye tüm stad inledi. bizimle birlikte şike yaptığı öne sürülen takımlar bile bize şikeci dediler. Her maç "aziz yıldırım şike yapsana" diye anırdılar. Şike yaptığı için kupasını iade eden beşiktaş'a ise kimse tek laf etmedi. Mağduru oynadılar sürekli. hakkımız yenildi, trabzonspor şampiyonlar ligi'ne gitti. galatasaray yerimize şampiyonlar ligi'ne gitti. hem maddi hem manevi çok kayıp verdik. buna rağmen hep yarışın içinde olduk. her kazandığımız maç sonrası bunlar şike yapıyor, kurgulanmış lig vs. dediler. hakemleri baskı altına aldılar. caner etmediği küfürden kırmızı kart gördü kimse konuşmadı. şuanda aklanmış olmamıza rağmen hala cezalarını çekmediler bize ise hakkımızı teslim etmediler.

fenerbahçe-galatasaray 4. yıldız mücadelesi. o seneyi hatırlayanlar bilir ne melo ne de muslera kırmızı kart görmedi. her maç özellikle melo'nun %100'lük kırmızı kartları es geçildi. bütün bunlara rağmen hiçbir medya kuruluşu bunu konuşmadı. konuşulan tek şey fenerbahçe'nin hakkıyla aldığı penaltılar ve ismail kartal'ın kukla olduğuydu. ama esas kırılma noktası birinci olarak sahaya çıkıp rize'ye 5 tane salladığımız maç. o maçtan sonra otobüsümüz kurşunlandı. eğer yönetici müdahale etmeseydi türk futbolunu geçtim dünya tarihinin en büyük felaketi olacaktı. brezilya takımı uçak kazası geçirip çoğu oyuncusu hayatını kaybetmişti. bu ise bilinçli olarak düzenlenmiş bir terör saldırısıydı. ama ne failleri bulundu ne de kimse konuşuyor. o sezon liglerin en az bir hafta ertelenmesi gerekirken ertelenmedi. oyuncular o psikoloji ile sahaya çıktılar ve puanlar kaybettiler. ebedi dost adı altındaki kulüpler ise ne 1 hafta ertelensin dediler ne de bu konuyu konuştular. fenerbahçe'li medya ise bu konudan asla konuşmadı. o sezon ligi kaybettik ve hem maddi hem manevi bir çok kayıp verdik.

her sezon oyuncularımız ıslıklandı, aziz yıldırım'a küfürler edildi tüm suç aziz'de dediler. aziz yıldırım gitti ali koç geldi şimdi ise ona sardılar. etliye sütlüye karışmayan, dost olalım diyen başkana kirli iftiralar atılmaya başlandı, küfürler edilmeye başlandı akıllarınca yalı çocuğu diyerek küçümsenmek istendi.
    bu sezonda bile hakkımızla aldığımız 3 puanlara laf edilmeye başlandı. kurgulanmış lig denmeye başladılar. nasıl bir kurgu ise 10 senede 2 şampiyonluğu var bu takımın. avrupada yoluna hep sağlam adımlarla gitmiş bir takım. şampiyonlar liginden galibiyet göremeyen, köy takımlarının olduğu avrupa gruplarından çıkamayan takımlar ise ligde hakkı yenen takım oldu hep.

şu bir gerçek ki ya fenerbahçe'lisin ya da fenerbahçe düşmanı. bizim taraftarımız ise bunun farkında olup takımına destek çıkacağına nankörlük etmeye devam ediyor.

altay gibi bir kaleciye laf edilmeye başlandı. siz değil misiniz genç oynasın hata yapsa da bizim genç kalecimiz yapsın diyen? ki bu adamın hataları tamamen tecrübe ile ilgili. bu adam türk futbol tarihinin en büyük kalecisi olacak potansiyelde. çizgi de oldukça iyi, ayağı ligin üzerinde bir kaleci. lider bir isim.

ersun yanal'ı yemeye çalışıyorsunuz. ligin en iyi futbolunu oynayan tek takım fenerbahçe. kötü oynadığı bir maçı hatırlamıyorum. kaçan pozisyonlar gol olsa her maçı kazanacak bir takım yarattı. sadece trabzonspor maçı bir örnek. 10 dakika süreyi yedi uğurcan ve hakem tek laf etmedi. bizim taraftar ise hakeme tepki göstereceğine ersun'a gösterdi.

bu takım bu sezon ya kendisi şampiyon olacak ya da başkaları tarafından şampiyon yapılmayacak. başka bir ihtimal yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-078AFC984 -- 2 Ocak 2020; 18:56:51 >

• Tabi canım eski FB asbaşkanı Nihat Özdemir sizi şampiyon yapmamak için başa geldi zaten. Harcama limitini 101 Milyon TL aştığınız halde en ufak bir yaptırım yok. Güya kimsenin gözünün yaşına bakmayacaktı ama söz konusu Fenerbahçe olduğu zaman sevgi duygusu ağır basıyor demek ki. Galatasaray olsa çoktan 3 puanı silinmişti bile.
  • eski fenerbahçe başkanı bizi şampiyon için geldi diyelim bu sene şampiyon olamazsak ne diyeceksin?
    haluk amcanızı unutmadın umarım. eski galatasaraylı başkan. ;)
    eski fenerbahçe başkanı nedense galatasaray-kayseri maçı sırasında ne yapıyordu acaba? uyuya kalmıştı sanırım.
    eski fenerbahçe başkanı kural ihlali konusunda nedense bir şey yapamadı.

çoluk çocukla muhatap olacak yaşı çoktan geçtim ben. hadi evladım kendi konuna dön orada fenerbahçe'ye saydır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-078AFC984

eski fenerbahçe başkanı bizi şampiyon için geldi diyelim bu sene şampiyon olamazsak ne diyeceksin?
    eski fenerbahçe başkanı nedense galatasaray-kayseri maçı sırasında ne yapıyordu acaba? uyuya kalmıştı sanırım.

çoluk çocukla muhatap olacak yaşı çoktan geçtim ben. hadi evladım kendi konuna dön orada fenerbahçe'ye saydır.
    Tabi gerçekler işine gelmeyince hemen yaş muhabbetine gir :) 3 Temmuz tarafsız yönetilse kümeyi boylayacaktınız o yüzden hiç "bizim önümüzü kestiler" falan demeyin.
  • Biraz da kendimize bakalım. Aykut ve ismail benim gözümde hoca olarak gs efsanesidir. Gs 'ye katkısı çoktur.
  • Sonuna kadar hakli bitirmeye calisiyorlar ama basaramayacaklar cunku bu yil sampiyon olacagizzz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sembroni kral hakli

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-078AFC984

eski fenerbahçe başkanı bizi şampiyon için geldi diyelim bu sene şampiyon olamazsak ne diyeceksin?

Haluk ulusoy'un Galatasaray kulübüyle ilişkisi nedir ? Şimdiki TFF Başkanı gibi eski Galatasaray asbaşkanı mıydı ? Kulüp üyesi miydi ? Kulüpte yöneticilik mi yaptı ? Galatasaray başkanı ve Mhk başkanı bile bilmem ne centerlerde görüşmeler mi yaptı ?

Galatasaray Kayserispor maçında maçın skorunu etkileyen hangi hakem hatası oldu ? Dakikası ve pozisyonuyla beraber söylersen sevinirim, internette 90 dk full maç kaydı duruyor açıp izleyeceğim. Bütün emekli hakemler maçta Galatasaray lehine skoru etkileyen hata olmadığı yönünde fikir belirtmişken sen hangi pozisyonu örnek gösteriyorsun ?

Fenerbahçe maçında kural ihlali olmadı çünkü, benzer pozisyonlar Premier Lig ve Bundesliga'da da yaşandı. Ortada kural ihlalini gerektiren durumu neye göre iddia ediyorsun ?

Neden zorlu centerde gizlice görüştüler peki ? Ve olay neden Erman gündeme getirince günler sonra ortaya çıkınca tff mecburen açıklama yaptı ?

• Ligin en iyi futbolunu oynayan takım Fenerbahçe'den sonrasını okumadım.

Sivasspor,Başakşehir,Trabzonspor şuan daha iyi oynuyor Fenerbahçe'den.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fenerbahçe limiti aştığı an Fatih Terim'e 3 maç ceza verilerek sorun ortadan kaldırılacaktır.
  • Ersun Yanal'a sallama konusu açsan tutardı, bu haliyle tutması zor. Yönetim haklarımızı savunacağına sivas deplasmanı gibi ligin en önemli maçlarından birinin öncesinde futbolculara feminizm semineri verdiriyor, taraftar da hoca ve futbolcularla uğraşıyor. Sosyal medyada gsliler ortalığı yıkıyor, gsli bjklı yorumcular her tvde var ama Abdülkerim hariç Fenerli kalmadı. Adamlar kamuoyunu yönetiyor, biz de uyuyoruz. Rize maçında penaltı+kırmızı kart verilmedi ama konuşan olmadı.

• Blok

• quote:

Orijinalden alıntı: PayneKillers

Tabi canım eski FB asbaşkanı Nihat Özdemir sizi şampiyon yapmamak için başa geldi zaten. Harcama limitini 101 Milyon TL aştığınız halde en ufak bir yaptırım yok. Güya kimsenin gözünün yaşına bakmayacaktı ama söz konusu Fenerbahçe olduğu zaman sevgi duygusu ağır basıyor demek ki. Galatasaray olsa çoktan 3 puanı silinmişti bile.
    Futbolda "kirli" işler döndüğü doğru ama Fenerbahçe'nin yerine Galatasaray olsaydı, yine aynısı olurdu. Türk futbolunda kayırma var ama bu, sadece bir kulüple mahdut değil.
  • Senelerdir anlatıyoruz ama aradan zaman geçince gsnin geçen sezon nasıl şampiyon yapıldığını kimse hatırlamıyor

• Konuyu açan arkadaş %100 haklı.

Harcama limiti cart curt diyen arkadaşlar o limitin koyulduğu tarihe baksınlar. Harcama limiti gelecek diye Haziran'da açıklama yapılıyor, takımların limitleri ise 2 Eylül'de açıklanıyor.

2 Eylül'de açıklanan limite göre nasıl transfer yapacağız? Transfer sezonu bittikten sonra açıklanan limite göre ceza mı kesecekler bir de? Silin puanımızı gerekirse döner gelir yine şampiyon oluruz. Yeter ki şu tetikçi hakemleri alın başımızdan.

Rize maçında bile bir penaltı bir kırmızı var verilmeyen. İnsan utanır biraz Zorlu falan derken. İstanbul gibi şehirde gizli görüşme Zorlu'da mı yapılır? Bundan daha açık tek yer Taksim Meydanı. Facetime açar görüşürler gizli görüşecek olsalar. Siz kendinizi çok zeki zannediyorsunuz galiba.

• Devir bilgi ve teknoloji devri. Youtube diye bir şey var. Yazın Google'a "İbrahim Akın - fetva" diye. Neler çıkacak bakalım ? Delili olan şeyden kumpas olmaz hala kumpas diyorsanız tebrikler %100 Fenerlisiniz.

Kendinizi sütten çıkma ak kaşık görmekten vazgeçin artık. 2001 yılında deplasman tribününe dışkı, gübre, çürük yumurta, saman koyup deplasman koridorlarına lağım suyu boşaltan bir camiasınız siz. Yıl 2007 GS'nin kötü olduğu zamanşar bütün medyanız bar-bar bağrıyordu Gani Müjdesi'nden tut Malisine kadar yok bayrak dikeceğiz yok kupa kaldıracağız ? Sonuç staddaki bütün çimler sulandı. Peki 2005 şampiyonluğunda Tuncay'ın, Rüştü'nün bize ettiği ağza alınmayacak küfürlerini ne yapalım mesela ? 2006'daki "Bir Baba Hindi" kepazeliğini unutalım mı ? 2009'da Semih'in ve Volkan'ın Arda'ya Kadıköy'de yaptığı Bullyingleri nasıl izah edeceksiniz? O Mor menekşeler falan ?
    Biz bunları unuttuk, sineye çektik falan mı zannediyorsunuz ?

Etme bulma dünyası. Ne ekersen onu biçersin kusura bakmayın ama başınıza gelen her şeyi hak ettiniz. Kimsenin de size kumpas kurduğu tuzak kurduğu falan yok. Sevilmiyorsunuz işte kabul edin.

(2015'te yaşanan olayı bunun dışında tutuyorum elbette birisinin canına kast etmek apayrı bir şey. Yapanlar bulunup cezalandırılmalıdır.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Graphic Violence -- 2 Ocak 2020; 7:29:13 >

• Sen mazlumu oynamışsın da siz bu kadar masum değilsiniz.
  • şu konuyu okuyan da nasıl mağdur olmuş bu takım der
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.