Şimdi Ara

Fenerbahçe Küme düşerse ne olur(komplo teoricileri gelin) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
0
Favori
5.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Nevzat şakarın eksik teşebbüsü mü?
    Bunun dışında bişey var mıdydı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jaguar19

Ts ile ilgili suçlama ne?
    Nevzat şakarın eksik teşebbüsü mü?
    Bunun dışında bişey var mıdydı?

''Nevzat Şakar girişimde bulunmuş fakat becerememiş.'' Sadece söylenti bu ama herhangi bir kayıt veya belge yok. Olsa onu da alırlardı. Ben sanmıyorum Şakar'la ilgili bişey olacağını.
  • fener küme düserse baskan 100% Ali Koc olacaktir hatta ben fenerin hisselerini komple satin almasina bile sasirmam hisseler bu operasyon uzatikca cok büyük deger kaybedecek hisselerin %51 ini satin alsa zaten kulübün sahibi konumuna geciyor sahsen ben böyle bir olaya karsi cikmam gerceklesirse.. yabancilardan sadece lugano,niang,alex kalir gerisi ya kiralik verilir ya sözlesmeleri fesh edilir yada satilirlar.. türk oyunculardan giden olmaz diye tahmin ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alize03

fenerbahçe gençlerbirliği eskişehirspor ve sivasspor küme düşürülür .gaziantep belediye çaykur rize tavşanlı linyit süperlige çıkar digiturk iflas eder maçlar ntv spora geçer. beşiktaş 4 sezon üst üste şampiyon olur. çünkü şaibe olmayan ligde daime beşiktaş her zaman favoridir. 4 yıl sonra aziz bey affedilir o zaman için bi şey diyemiyorum.

Ne zaman gördün bu rüyayı bu gece mi ?
  • Fener falan umrumda değil türk futbolu kötü günler yasayacak ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CR7_35 -- 5 Temmuz 2011; 18:45:41 >
  • Bir gazetenin haberine göre borsada Beşiktaş+Trabzon kulübü kadar değer kaybetmişiz bile.
    Küme düşeceğimiz kesin gibi,ama bir şey sormak istiyorum bu iş Aziz Yıldırım la mı başladı?
    Ekranda bas bas bağıran spor yazarları 30 yıldan beri böyleydi temiz lig istiyoruz diyorlar.30 yıldan beri hep biz mi şampiyonuz.
    Herkes dürüstlük abidesi kesildi.30 yıldan beri Aziz Yıldırım mı yönetti bu ligi?
    Hukuk herkese lazım yaptıysak biz çekelim suçumuzu,ama tek suçlu FB diyen çok dürüst geçinen,sessizce köşeye pısan adamlar nerde?
    Temiz lig isteyenler eski liglere de bakalım onlar zaman aşımına uğradı biz temiziz diyeceklerse buyurun sizin olsun lig
  • bir de olaya iyi yönden bakın.bank asyada şampiyon olursanız bank asyada şampiyon olan ilk 3 büyüklerden biri siz olacaksınız
  • O değil de 2-3 günde 500milyondan fazla zarar etti kulüp.
  • Bakın ben size söyliyim bütün büyük takımlar küme düşecek bu sefer bank asya izlenmeye başlayacak bank asya maçları ise TRT de yayınlanıo siz ne demek istediğimi anladınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: necip_uysal

bir de olaya iyi yönden bakın.bank asyada şampiyon olursanız bank asyada şampiyon olan ilk 3 büyüklerden biri siz olacaksınız

Avutun kendinizi avutun.

Kısa süreliğine eğlenin kendi çapınızda. Başarı düşman getirir. En açık örneği Taurusi saçmalığıydı.

Nasıl orada aklandıysak şimdide aklanacağız. Bu sebepten meydan boş, eğlenin gençler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaferaxu

Bir gazetenin haberine göre borsada Beşiktaş+Trabzon kulübü kadar değer kaybetmişiz bile.
    Küme düşeceğimiz kesin gibi,ama bir şey sormak istiyorum bu iş Aziz Yıldırım la mı başladı?
    Ekranda bas bas bağıran spor yazarları 30 yıldan beri böyleydi temiz lig istiyoruz diyorlar.30 yıldan beri hep biz mi şampiyonuz.
    Herkes dürüstlük abidesi kesildi.30 yıldan beri Aziz Yıldırım mı yönetti bu ligi?
    Hukuk herkese lazım yaptıysak biz çekelim suçumuzu,ama tek suçlu FB diyen çok dürüst geçinen,sessizce köşeye pısan adamlar nerde?
    Temiz lig isteyenler eski liglere de bakalım onlar zaman aşımına uğradı biz temiziz diyeceklerse buyurun sizin olsun lig

onlara da sıra gelecektir umarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: 30secondstomars

quote:

Orijinalden alıntı: zaferaxu

Bir gazetenin haberine göre borsada Beşiktaş+Trabzon kulübü kadar değer kaybetmişiz bile.

onlara da sıra gelecektir umarım

Gelsin kardeşim.
    Ben de kurtuluşumuzun olmayacağı kanaatindeyim ama öyle bir yansıtıldı ki bu olay sadece Fenerbahçe'de var.
    Herkes sütten çıkmış akkaşık,herkes nasıl da şaşırdı,hiç böyle şeyler yoktu sanki Aziz Yıldırım denen adam geldi ligin kalitesi düştü sanki.
    Yapılacaksa operasyon kökten yapılsın da görelim

• quote:

Orijinalden alıntı: xXxKaNGaLxXx

fener küme düserse baskan 100% Ali Koc olacaktir hatta ben fenerin hisselerini komple satin almasina bile sasirmam hisseler bu operasyon uzatikca cok büyük deger kaybedecek hisselerin %51 ini satin alsa zaten kulübün sahibi konumuna geciyor sahsen ben böyle bir olaya karsi cikmam gerceklesirse.. yabancilardan sadece lugano,niang,alex kalir gerisi ya kiralik verilir ya sözlesmeleri fesh edilir yada satilirlar.. türk oyunculardan giden olmaz diye tahmin ediyorum.

iyide fenerbahçenin değerinin %100 ü halka açık değilki %51 i alınca sahibi olsun ayrıca Futbol A.Ş gibi bir kurum halka açık sanırsam.Fb,Gs,Bjk gibi takımlar dernek statüsünde yani bir sahibi olamaz.Ancak seçimle başa gelir yönetim.

Ben hala hiç birşey olmayacağı kanısındayım

• Fb kume duserse ;

Kesinlikle ilk senesinde banka asyadan cikamaz. Uefa uzun bir sure men cezasi verir. KluP git gide batmaua baslar eldeki oyuncularin cogu gider ve adam gibi hic bir futbolcu fb ye gelmez.

Ayrica dusenin dostu olmaz.
  • Seneye tekrar 1. lige çıkar.
  • Ya bir gidin yatın yaa ne kümesi ne düşmesi en fazla göz altına aldılar ve yarın aiz başkan büyük ihtimalle serbest kalıcak ve bu komplo teorilerinizde hayal olucak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SERENER -- 5 Temmuz 2011; 23:11:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KillForYou!

Seneye tekrar 1. lige çıkar.

şike olmadan oda zor dostum.
  • 1. lige yükselen en düşük mali gücü olan takımı satın alarak futbolcuları oraya kaydırır...
    satın aldıgı takımın her hakkı elinde bulundugundan isim degişikligide yapma hakkına sahip.
    f-bahce.1907bahce.fenerspor. 1907... vsr vsr
    iki kulvarda 2 takımla oynayarak mücadeleye devam eder altakı takım yukarı çıkınca herşey eski haline geri gelir..
    hadi geçmiş olsun....
    dagılın bakim
  • quote:

Orijinalden alıntı: SERENER

Ya bir gidin yatın yaa ne kümesi ne düşmesi en fazla göz altına aldılar ve yarın aiz başkan büyük ihtimalle serbest kalıcak ve bu komplo teorilerinizde hayal olucak.

oldu . hatta özür dileyip üstüne +10 puan süper lige başlama hediyesi verilecekmiş. aziz bey masum olsaydı böyle zırt pırt hastaneye gitmezdi bence ifadesini verip hakim karşısına çıkar suçsuz olduğunu ispatlardı diye düşünüyorum.
  • Ben iyi bir Fenerbahçeliyim. Ceza varsa çekilmesi taraftarıyım. Ama bu olayı Fenerbahçe üzerinden yapmaları kadar alçakça birşey yok ve hali hazırda 5 klüp var incelenen. Bir teşkilat 9 aydır sadece 1 klübün üzerine yoğunlaşıyorsa orada bir sıkıntı aranır.

Ki Aziz Yıldırım gibi futbolun en kirli işlerinin içyüzünü bilen bi adam, olası bi cezalandırma durumunda eteklerindeki taşları dökecektir. Bu yüzden bu olay örtbas edilir.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.