Şimdi Ara

Fenerbahçe Küme düşerse ne olur(komplo teoricileri gelin) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
0
Favori
5.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yahu cinayet işleyen adam 3-5 senede elini kolunu sallayıp çıkıyor,birinin şikeden 12 sene yatacağına inanıyormusunuz gerçekten?
  • Semih maçlara ilk 11'de başlar,yine başlatmazlarsa semihi futbolu bıraksın bence
  • Şike olayı ispatlansa bile Fenerbahçeyi düşürmezler gibime geliyor, 1-2 ay sonrası birkaç kişi ceza alır takımlar kaldığı yerden devam ederler ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prefabrik13

Mahkeme herhangi bir yargıya varmadan kimsenin böyle bir şey iddia etmeye yetkisi yoktur. Madem Fenerbahçe'nin suçluluğu konusunda yargıya varmak bu kadar kolaydı niçin bu süreç 3-5 ayı bulur diyor herkes ? Dava sonuçlanır da Fenerbahçe'nin bir suçu ortaya çıkarsa o zaman konuşabiliriz bunları.

Tabii ki öyle. Şu an kimse suçlu değil. Ortaya atılan iddiaları destekleyen kanıtlar varsa yukarıda yazdığım kural devreye girer.

Olaya UEFA da el attı. TFF'nin mahkemeye kalmadan bu işi bitirebileceği konuşuluyor. Tıpkı İtalya federasyonu'nun Juventus'a yaptı gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kénan

quote:

Orijinalden alıntı: Prefabrik13

Mahkeme herhangi bir yargıya varmadan kimsenin böyle bir şey iddia etmeye yetkisi yoktur. Madem Fenerbahçe'nin suçluluğu konusunda yargıya varmak bu kadar kolaydı niçin bu süreç 3-5 ayı bulur diyor herkes ? Dava sonuçlanır da Fenerbahçe'nin bir suçu ortaya çıkarsa o zaman konuşabiliriz bunları.

Tabii ki öyle. Şu an kimse suçlu değil. Ortaya atılan iddiaları destekleyen kanıtlar varsa yukarıda yazdığım kural devreye girer.

Olaya UEFA da el attı. TFF'nin mahkemeye kalmadan bu işi bitirebileceği konuşuluyor. Tıpkı İtalya federasyonu'nun Juventus'a yaptı gibi.

Zaten kanıtlar(para verirken, para sayarken vs. gibi bahsedilen kayıtlar) varsa bile bunu kimse bilemez çünkü savcılık gizlilik kararı almış. Federasyon bile dosyalarda nelerin olduğundan habersizken gazetelerin ve televizyonların nasıl bu şekilde atıp tuttuğuna şaşırıyorum. Eğer herhangi bir şekilde suçlu bulunursak dedikleriniz uygulanacağını ve uygulanması gerektiğini bende düşünüyorum. Fakat bu soruşturmadan yüzümüzün akıyla çıkacağımıza inanıyorum.

• ama ortada da şöyle birşey var;kimse duyum aldım bana öyle dediler şu ihbar etti ile aziz yıldırımı yakalayıp gözaltına alamazdı,en fazla emniyete çağırır ifadesini alır bırakırdı soruşturma devam ederdi.adamların elinde birşeyler var güveniyorlarki gözaltına alındı o kadar adam.bu kadar şeyden sonra ya pardon kusura bakmayın bi yanlışlık olmuş denecek türden birşey değil yani,ok yaydan çıktı.şimdi öyledir böyledir diye konuşmak yersiz,bakacağız göreceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerinanç -- 4 Temmuz 2011; 17:23:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkerinanç

ama ortada da şöyle birşey var;kimse duyum aldım bana öyle dediler şu ihbar etti ile aziz yıldırımı yakalayıp gözaltına alamazdı,en fazla emniyete çağırır ifadesini alır bırakırdı soruşturma devam ederdi.adamların elinde birşeyler var güveniyorlarki gözaltına alındı o kadar adam.bu kadar şeyden sonra ya pardon kusura bakmayın bi yanlışlık olmuş denecek türden birşey değil yani,ok yaydan çıktı.şimdi öyledir böyledir diye konuşmak yersiz,bakacağız göreceğiz.

Bekleyelim diyorum zaten hocam. Mahkeme kararını bekleyene kadar bekleyeceğiz. Ondan sonra sağlıklı bir şekilde tartışırız.
  • Valla ben takımların kume dusurulceğini sanmam. Gizlilik kararı varmıs sorusturmada iddaname hazır olmadığı için ve gizlilik kararı olduğu için tff'ye şuan belge verilemiyor ama genede tff toplanacakmıs. Diyelimki lig basladıktan sonra iddanameler açıklandı felan ozaman gene toplanıp kume dusurulcek takımlar belirlenirmiş. UEFA fenerbahceyi ihraç edebilirmiş tff'de uefa'da salı ve çarşambayı bekliyomus. Kendim fenerli değilim ama bu olay beni cidden üzdü neden derseniz eknomik bakımdan borsa ağır darbe aldı fb-ts-bjk hisseleri baya bir kayıp yaşadı. Umarım soruşturma biran önce tamamlanır ve liglerin üzerindeki kirli eller biran önce temizlenir.
  • O değilde statta bir zamanlar 'adam gibi adam r.t.erdoğan' pankartı açanlar şimdi akp düşmanı kesilivermiş ee işine nasıl gelirse tabi
  • arkadaşlar uzun uzun yazmış ama lig düşürme gibi birşeye kimse cesaret edemez..fenerbahçenın arkası çok sağlam..En fazla eksi puanla lige başlarlar şampiyonluk trabzona verilir ve avrupa kupalarından men edilir..küme düşme olacağına imkan ihtimal vermiyorum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1- eğer fener ceza alırsa Ali KOÇ şaibeli bir yönetime üye birisi ve başkan olur demek abestir.

2- iddia edilen fenerin yaptıklarının en küçüğü ispatlansın arkadaşların dediği gibi yok kimse cesaret edemezmiş alt lige - puan falan başlar olayı asla olmaz. - puan bile şike yaptığının kabul edildiği demektir ve bunun cezası bellidir (küme düşme) diğer takımlar lig başlamadan şaibeli bir takımın lig te tutulduğunu acı acı tff ye sürterler. tff bu kararı vermezse uefa fifa baskı yapar yine verir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ghett0C0wb0y

arkadaşlar uzun uzun yazmış ama lig düşürme gibi birşeye kimse cesaret edemez..fenerbahçenın arkası çok sağlam..En fazla eksi puanla lige başlarlar şampiyonluk trabzona verilir ve avrupa kupalarından men edilir..küme düşme olacağına imkan ihtimal vermiyorum..

hadi bu ülkede cesaret edemezler de

uefa ve fifa da mı cesaret edemez
  • Eski bi futbolcu düserlerse daha fazla ilgi görür demisti bi gsli olarak fb nin düsmesi istemem avrupada bizi temsil edecek daha vs vs. ama şu aziz yıldırma atılan lafların hepsine yalan diyenler gerçeği gördü herhalde simdi
  • http://www.bankasyabirincilig.com.tr/

Sesi açtınızmı daha havalı oluyor
  • sonuç ne olursa olsun fenerbahçe hatta ülke futbolu 10 yıl geriye düşmüştür
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ghett0C0wb0y

arkadaşlar uzun uzun yazmış ama lig düşürme gibi birşeye kimse cesaret edemez..fenerbahçenın arkası çok sağlam..En fazla eksi puanla lige başlarlar şampiyonluk trabzona verilir ve avrupa kupalarından men edilir..küme düşme olacağına imkan ihtimal vermiyorum..

Bu ülkede yasaları uygulamak için cesarete mi ihtiyaç var.?? Yasalar ne diyorsa suçlu kişi ya da kurum isterse Cumhurbaşkanı olsun normal vatandaş hangi cezayı alıyorsa o da aynısını alır. Eğer şike varsa cezası bellidir. Takım küme düşürülür, aldığı kupalar iptal edilir, bir sonraki sezon alt ligde eksi puanla başlar. Bunlardan biri yada birkaçının uygulanmaması gibi bir durum söz konusu değil. Bu ülkede "ARKASI SAĞLAM" lafı artık geçerli değil. Görün işte Ordunun halini en arkası sağlam onlardı ne oldu?

• Ben fb'ye bir şey olacağını tahmin etmiyorum ama arkasında Gökçek varsa her şey olabilir.
    Eğer fb küme düşerse 23 yaş altı 3 tane yabancı oyuncu oynatılabilir.Diğer yabancılar yolcu olur o zaman ve kulüp ekonomik olarak büyük kayıplara uğrar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkerinanç

ama ortada da şöyle birşey var;kimse duyum aldım bana öyle dediler şu ihbar etti ile aziz yıldırımı yakalayıp gözaltına alamazdı,en fazla emniyete çağırır ifadesini alır bırakırdı soruşturma devam ederdi.adamların elinde birşeyler var güveniyorlarki gözaltına alındı o kadar adam.bu kadar şeyden sonra ya pardon kusura bakmayın bi yanlışlık olmuş denecek türden birşey değil yani,ok yaydan çıktı.şimdi öyledir böyledir diye konuşmak yersiz,bakacağız göreceğiz.

Bursanın başkanı 4 saat gözaltına alındı sonra pardon isimler karışmış dendi. Burada bir takımlar iddialar da olduğu göz önüne alınırsa, hiç bir şey olmaması da söz konusu açıkçası.
  • o arkasında bu arkasındayla olsaydı iş,fenerin arkasına da koskoca başbakan geçer
    adam fanatik fenerli olduğunu defalarca söyledi. karışmazsa demekki o da herşeyin temize çıkmasını istiyor ben bunu anlıyorum...
    bursanın başkanı başka bir olaydan sorgulandı skywalker.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerinanç -- 5 Temmuz 2011; 1:20:46 >
  • Başbakan bize destek olur demedim. Bizim için birileri suç duyurusunda bulunmuş dedim ki kim veya hangi kurum olduğuna dair bilgi yok. Durduk yere biz hedef seçilmedik herhalde.

Bursanın başkanı başka bir şey için gözaltına alıp daha sonra pardon isimleri karıştırmışız! dediler yani bizim gözaltıda boş çıkacak bana göre.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.