Şimdi Ara

Fenerbahçe Forma Tasarımlarım [Redline3] (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
311
Cevap
2
Favori
17.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tesadüfen bu konu önüme geldi, tasarımları izledim ve bir Galatasaray'lı olarak hemen hemen %90'ını çok beğendim. Yazarın kibirli olduğunu kabul ediyorum ama hiç bir şekilde haddini bilmeyenlerin yaptığı iğrenç yorumlara katılmıyorum. Adamın birisi gelmiş tasarımların iğrenç falan diyor. Ağaç çizemeyecek adamlar (ki bende onlardanım) gelmiş ahkam kesiyorlar, iğrençmiş falan filan, çeneniz kadar cesaretiniz varsa gösterin bize muhteşem, harikülade tasarımlarınızı da gülelim azıcık becerikli abiler. Emeğe saygı denen şey kalmamış ülkede. Ki arkadaş baya olumlu tepki almış ama lafım haddini aşan, beleş eleştirilere.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 28kerem28

quote:

Orijinalden alıntı: Redline3

Fenerbahçe Forma Tasarımlarım [Redline3]

4.üncü yıldızı unutmuşsun hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bakıyorum bakıyorum bişey göremiyorum. Dümdüz forma gibi geliyor. Bir tasarım göremiyorum.

Ayrıca bu beğendiklerinizi çıkarsalar burada tefe koyarsınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O değilde konuda bu seneye 4 yıldız ile başlayacağından emin çok arkadaş var.

• bazı arkadaşlar konu sahibine saygı göstermiyor ondan saygı bekliyor. formalarda 1-2 tane hariç hepsi çok başarılı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Joe.Joe

Geldi yine

Ben hep buradayım ama arada sırada burada forma paylaşıyorum

• Jeyx kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim beğendiğiniz için.Bu ve eski konuda gereksiz yorumlar gelmeseydi kibirli davranmak zorunda kalmazdım.
    Twitterda da paylaşıyorum beğeni ve rtler geliyor çok sayıda.Arada beğenmeyen çıkıyor bir iki kişi.Beğenmeyenler de düzgün bir şekilde söylüyor.İlginç bir şekilde en çok burada beğenmiyorlar ve laf söylüyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: sommet de la montagne

bazı arkadaşlar konu sahibine saygı göstermiyor ondan saygı bekliyor. formalarda 1-2 tane hariç hepsi çok başarılı.

Teşekkürler

• annoca kullanıcısına yanıt
    2 sezondur parayı biriktiriyorum hocam :( alacak param oldu ama bi 4 yıldızımız olmadı şaka maka iyi para biriktirdim Fenerbahçe sayesinde

• quote:

Teşekkür ederim beğendiğiniz için.Bu ve eski konuda gereksiz yorumlar gelmeseydi kibirli davranmak zorunda kalmazdım.
    Twitterda da paylaşıyorum beğeni ve rtler geliyor çok sayıda.Arada beğenmeyen çıkıyor bir iki kişi.Beğenmeyenler de düzgün bir şekilde söylüyor.İlginç bir şekilde en çok burada beğenmiyorlar ve laf söylüyorlar.

Kafana takma hocam burası Türkiye, hiç bir zaman herkesi mutlu edemezsin burada. Sana başarılar diliyorum kardeşim

• quote:

https://store.donanimhaber.com/68/81/87/688187237d57abd9c1b931b9e69fcb27.png
    https://store.donanimhaber.com/13/8b/a7/138ba73b3db4543c42f32090c58d00fd.png

Muhteşem...

• Tasarımlar hiç gerçekçi değiller, gerçekçi olmaları için tasarlanmıyorsa problem yok. Gerçek olmak için fazla güzeller, bizim takımdan böyle bir performans beklemiyorum açıkçası, uzun zaman önce umudu kestim. Yaklaşsalar bile ufacık bir ayrıntı ekleyip mükemmelliği bozarlar muhakkak.

Emeğinize sağlık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emr3_

Tasarımlar hiç gerçekçi değiller, gerçekçi olmaları için tasarlanmıyorsa problem yok. Gerçek olmak için fazla güzeller, bizim takımdan böyle bir performans beklemiyorum açıkçası, uzun zaman önce umudu kestim. Yaklaşsalar bile ufacık bir ayrıntı ekleyip mükemmelliği bozarlar muhakkak.

Emeğinize sağlık.

Teşekkür ederim

• Çizgiyi kalın yapmışım incelttim rengi daha açık yaptım.

https://store.donanimhaber.com/d2/10/a3/d210a393d555058e20ea61d0d961caa1.png

• Hayırlı bayramlar

• quote:

https://store.donanimhaber.com/68/81/87/688187237d57abd9c1b931b9e69fcb27.png
    https://store.donanimhaber.com/13/8b/a7/138ba73b3db4543c42f32090c58d00fd.png

İki formayı anlatacak tek sözcük; Müthiş...

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.