Şimdi Ara

Fenerbahçe'den bu seneki beklentiler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Appiah'ın transferiyLe hedeflenen başarılara bir merhale daha yaklaşan FB'de bu sene ki hedef ne olmalıdır?

ÖzellikLe pek çok FB'li gibi ezeli rakiplerimizin de düşünceleri FB'nin aVrupa'da ne yapacagı konusunda odaklanıyor? Peki bu yolda FB'nin transfer politikası , ve oyun planı üzerindeki değişiklik FB'yi bu hedefine ulaştırı mı?

Öncelikle FB'nin bu seneki hedefinin adını koyalım , başkanımızında dediği gibi hedef gecen senden daha iyi olmak...Aslında bu su anlama geLiyor grup maçlarından alınan 10 puan ki bu puan gruptan çıkmak anlamanı da gelir...Ancak DAum diyor ki Uefa'da yolumuza devam etsek yeter..Burada bir çelişki var...NEyse gecen seneden farklı ne?

Takımın defansif yönü biraz daha gelişmişş...Gewcen sen şampiyonlar liginin bütün maçlarında gol atamayı beceren FB maalesef attıgından cok yedigi için gruptan cıkamamıştı oysa ki gecen sen final oynayan Liverpool ve Milan'dan ilk grup mnaçlarına göre daha cok gol atmıştı..DEfasnsın toplanması bu yönden cok önemli

Sizlerin beklentileri nelerdir? Ciddi yorum yapan arkadaşlara şimdiden teşekkürler

• lig de şampiyonluk
    Türkiye kupası
    şampiyonlar liginden gruptan çıkma
  • bence ilk önce daum un gönderilmesi gerek ve forvete takviye yapılması gereken öncelikli işler bunlar

hedefler e gelince
    daum suz avrupa da basarı (çünkü bu daha kolay daum yine kös kös oturacak klubede )
    tabiki liğ şampiyonluğu
    türkiye kupasıda bonus olur
  • dauma hala laf soyleniyoya tebrik ediyorum
    daumla bir sene avrupada oynadık 9 puan ldık
    acıkcası uefa beni cokta ilgilendirmiyo
    tabi bu sahsi gorusum
    hedef ise gene aynı olmalı ligde sampiyonluk
    gruptran cıkma(c.l.) turkiye kupası
    olmsı gerekende budur
  • @fenakesim
    daum a hala laf söylüyorum ve çünkü bu adamla bu iş olmaz olsa bile kendisinin hiçbir katkısı olmadan olur
    en son genclerbirliği macında hangi akla hizmetse gol yolarında sıkıntı varken semih yerine selcugu oyuna aldı
    herseyden önce adamda ruh yok zaten buda çok şeyi engelliyor

dpnot: inşallah yanılırım
  • cl guruptan çıksın yeter ilerisini düşünmek şimdilik saçma olur iyi futbol oynasın en azından takım futbolu oynasınlar hızlı olsunlar yoksa hiç bişey yapamayız cl de nobrenin yanına bir forvet daha lazım en az 1 transferdaha gerekiyo gerekli başarırıyı yakalamak için.

Ligde tabiki şampiyonluk klasik olucak ama türküye kupası felan filan işte hertakımın olduğu gibi.umarım herşey iyi olur olmazsa zaten devre arasında daumu yollarlar
  • DAum'u gecmiş yıllardan ben de biraz farklı görüyorum..Sezon başı hazırlıklarından sonra meslek hayatımda en çok yoruldugum kamp dönemi bu senekiydi diyerek , kampta kendisinin de çok çlıştıgını ifade etmiş oldu..Bu kaybettiği heyecanı yeniden kazanmdıgında dair güzel bir sinyal.Ayrıca Kickers dergisine verdiği demeçte ileride FB kabul ederse Alman milli takımını bile çalıştırabileceğiniz söylüyorsa bu adam biraz gaz yapmış demektir:)

O dünya umurumda değil halinden sıyrılsa da :)
  • ŞL de 4. torbada olduğumuz için her sene 2 tane süper takım geliyor geçmiş senelerde tecrübe kazandık bu sene biraz şanslı bir kurayla bir üst tura çıkacağımızdan eminim everton ve gençlerbirliği maçlarından ben memnunum anelka nın gelmesiyle hücum gücümüz artacaktır ayrıca anelka fransa milli takımında oynamak istiyor bu yüzden avrupada kendini gösterecektir.
  • yaa ne gruptan çıkması bu kadroyla yarı finalden aşağısı başarısızlık olur. guruptan çıkmak çok zor değil. Lucescu bile gs yi o dandik kadroyla çeyrek finale çıkarmıştı. ben şahsen final bekliyorum fenerden
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuzbing

ŞL de 4. torbada olduğumuz için her sene 2 tane süper takım geliyor geçmiş senelerde tecrübe kazandık bu sene biraz şanslı bir kurayla bir üst tura çıkacağımızdan eminim.

+1907
  • bence de forvete takviye gerekli.Deniz Barış'ın Fener'de işi yok zaten daum da anelka gelince bence onu keser.Ayrıca bu takım bence şamp.liginde 2.tura çıkmalı uefaya düşersek de orada hep bir üst turu hedeflemeliyiz.Şampiyonluk ve Türkiye Kupası her zamanki hedefler arasında...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ege_

yaa ne gruptan çıkması bu kadroyla yarı finalden aşağısı başarısızlık olur. guruptan çıkmak çok zor değil. Lucescu bile gs yi o dandik kadroyla çeyrek finale çıkarmıştı. ben şahsen final bekliyorum fenerden

kardeş haklı sayılırsın ama fenerden daha kaliteli kaç tane adam var

aziz yıldırım bunu kastederek şanstır dedi ortalık ayağa kalktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: tedoa®

@fenakesim
    daum a hala laf söylüyorum ve çünkü bu adamla bu iş olmaz olsa bile kendisinin hiçbir katkısı olmadan olur
    en son genclerbirliği macında hangi akla hizmetse gol yolarında sıkıntı varken semih yerine selcugu oyuna aldı

tedoa bak sende kendini daumun yerine koyuyosun
    ondan daha iyi bildiğinimi dusunuyosun?
    semih girsin tamam ama kim cıksın ?
    yapmayın allah askına yaa bi kere insana
    hakkını verin
    daum gayet basarılı bir teknik direktor
    ve avrupada basarı için muhakkak
    T.L. samp. sart o yuzden daum basarısız dahi
    olsa T.L. sampiyon yapsın her sene
    avrupaya cıksın yeter
    avrupada basarı gelmeyecekse bile
    en azından puanımız artar
    bu arada bize bes galibiyet lazım bu sene
    onelemede seri bası olmamız için
    o yuzden uefada devam diyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: kose

quote:

Orijinalden alıntı: ege_

yaa ne gruptan çıkması bu kadroyla yarı finalden aşağısı başarısızlık olur. guruptan çıkmak çok zor değil. Lucescu bile gs yi o dandik kadroyla çeyrek finale çıkarmıştı. ben şahsen final bekliyorum fenerden

kardeş haklı sayılırsın ama fenerden daha kaliteli kaç tane adam var

aziz yıldırım bunu kastederek şanstır dedi ortalık ayağa kalktı

aziz yanlış konuştu orda. Gs nin uefayı aldığı kadroyla Fenerin şimdiki kadrosu kıyaslanamaz bile.O kadro bir Türk'ün Türkiyede görebileceği gelmiş geçmiş en iyi kadroydu.Bi tek Aziz göremedi, o da fesatlığından

• sen o kadroyla en fazla ceyrek final yaptın
    bide bize diyo yarı final asagısı basarısızlık diye
    fesatlık yapıyosun
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenakesim

sen o kadroyla en fazla ceyrek final yaptın
    bide bize diyo yarı final asagısı basarısızlık diye
    fesatlık yapıyosun

bak yanlış biliyosun olayı. Galatasaray o kadroyla çıkmamaıştır çeyrek finale. 11 futbolcusunu vermiş, yerine adı sanı bilinmeyen -victoria-florquin gibi- futbolcularla çıkmıştır ç.finale
  • o kadro onuda yapamıs yani
    hayır buyuk basarıları var
    kimse kolay kolay ulasamaz kabul ediyorum
    ama medyanın beklentileri yuksek tutalım
    ilk maglubiyette ezelim bunları
    gene futbolu kafamıza gore yonetelim
    anlayısına bizim içimizden bazı arkadaslarda
    kanıyo ben ona uzuluyorum
    ondan yoksa sizin takımın basarısına bişey demem
    herkes gurur duydu onlarla
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenakesim

quote:

Orijinalden alıntı: tedoa®

@fenakesim

tedoa bak sende kendini daumun yerine koyuyosun
    ondan daha iyi bildiğinimi dusunuyosun?
    semih girsin tamam ama kim cıksın ?
    yapmayın allah askına yaa bi kere insana
    hakkını verin
    daum gayet basarılı bir teknik direktor
    ve avrupada basarı için muhakkak
    T.L. samp. sart o yuzden daum basarısız dahi
    olsa T.L. sampiyon yapsın her sene
    avrupaya cıksın yeter
    avrupada basarı gelmeyecekse bile
    en azından puanımız artar
    bu arada bize bes galibiyet lazım bu sene
    onelemede seri bası olmamız için
    o yuzden uefada devam diyorum

tabiki ondan iyi bilmiyorum bilsem zaten onun yerinde ben olurdum :P
    adam bizi şampiyon yapıyor ama bunda en az takım basarısı kadar rakiplerinde basarısızlığı var buda bir gercek
    ben daumu avrupa kupası maclarında izlerken sinirden içim içimi yiyordu
    örnek olarak mesela 2-0 dan 2-1 yapıyorsun durumu veya mac kötüye gidiyor takımı biraz ateşle ama bu sanki masa basındaa müdür gibi oturup ordan mac izliyor utamnasa alacak bir tane laptop öyle çaılsacak
    adamda hiç ruh yok tabiki y. vural gibi olsun demiyoruz ama bu kadarda fazla durgunluk

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.