Şimdi Ara

Fenerbahce - Champion's Road (Muhteşem Bir Klip)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Kim yaptıysa eline sağlık. Güzel olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dikenlerim tüy tüy oldu.
  • Yapan renkdaşın hesabı;

https://twitter.com/jenk1907
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ed Wood

Yapan renkdaşın hesabı;

quote:

Orijinalden alinti: Ed Wood

Yapan renkdasin hesabi;

Bu adam güzel videolar ortaya çykaryyor 2 0 yendi?imiz gs maçy ile ilgili de bir video yapmy?ty oda çok güzeldi

• quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

Kim yaptıysa eline sağlık. Güzel olmuş.

En sonda yapanlar yazıyor.. Soma mesajıda anlamlı olmuş..

Berk Bulut
    Burak Bulut
    Cenk Köse (jenk1907) sanırım.

Tebrikler..
  • +fav evde izlerim
  • Klip cok güzel ama değinmek istedigim başka bir nokta var
    Şimdi bu arkadaş bu işleri gönüllü yapıyor 4-5 tane daha videosu var allah aşkına bi şu gönüllü arkadaşın videosunun görüntü kalitesine bak birde Klübün resmi televizyonu FBTVnin görüntü kalitesine
  • 10 numara olmuş...
  • Şampiyonluk kutlamalarını FBTV de izlerken bu küçük helikopteri görmüştüm demek ki bunun için çekim yapıyormuş.Helal olsun gerçekten, başarılı !

• quote:

Orijinalden alıntı: yusufrido

Şampiyonluk kutlamalarını FBTV de izlerken bu küçük helikopteri görmüştüm demek ki bunun için çekim yapıyormuş.Helal olsun gerçekten, başarılı !

Pazar yakışıklı adam görecen dedin Kiğılı'yı gördüm FBTV'de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hit-Man

quote:

Orijinalden alıntı: yusufrido

Şampiyonluk kutlamalarını FBTV de izlerken bu küçük helikopteri görmüştüm demek ki bunun için çekim yapıyormuş.Helal olsun gerçekten, başarılı !

Pazar yakışıklı adam görecen dedin Kiğılı'yı gördüm FBTV'de.

Kusura bakma ya rötar yapmış galiba uçak
  • dünyanın en güçlü en zengin en iyi kulubu olamayabiliriz ama dünyada şampiyonuğu en coşkulu kutlayan kulubüz
  • Bir tek ben beğenmedim galiba. Saçma sapan bir klip olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LİVERPOOLYWNA

dünyanın en güçlü en zengin en iyi kulubu olamayabiliriz ama dünyada şampiyonuğu en coşkulu kutlayan kulubüz

Kesin öyledir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keşke daha uzun olsaydı rize maçından baslasaydi klip, dünyanın en kalabalık en coşkulu kutlamalarını daha iyi seyredebilseydik, türkiye üç yıldır hasretti böyle coşkulu şampiyonluk kutlamasina

• quote:

Keşke daha uzun olsaydı rize maçından baslasaydi klip, dünyanın en kalabalık en coşkulu kutlamalarını daha iyi seyredebilseydik, türkiye üç yıldır hasretti böyle coşkulu şampiyonluk kutlamasina

sadece o güne özel yapılmış... esasında 3 temmuz sonrasını anlatan güzel bir belgesel olsa da izlesek..
  • quote:

Orijinalden alıntı: becks1907

quote:

Keşke daha uzun olsaydı rize maçından baslasaydi klip, dünyanın en kalabalık en coşkulu kutlamalarını daha iyi seyredebilseydik, türkiye üç yıldır hasretti böyle coşkulu şampiyonluk kutlamasina

sadece o güne özel yapılmış... esasında 3 temmuz sonrasını anlatan güzel bir belgesel olsa da izlesek..

Biliyorum da, rize macindada cekim yapmistir, tum kutlamalari gosteren daha uzun bir video daha iyi olurdu, rize macindan sonra inanilmaz kalabalikti cadde, yarim saat gecmisti hala yoldan akin akin insanlar geliyordu caddeye

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: becks1907

quote:

Biliyorum da, rize macindada cekim yapmistir, tum kutlamalari gosteren daha uzun bir video daha iyi olurdu, rize macindan sonra inanilmaz kalabalikti cadde, yarim saat gecmisti hala yoldan akin akin insanlar geliyordu caddeye

Evet rize maçı sonrası süperdi cadde

Bence en güzel şampiyonluk kutlamamız inşallah önümüzdeki sene 4.yıldızımı takınca gerçekleşecektir..

• harika olmuş
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.