Şimdi Ara

Fenerbahçe Beko | 26.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
85.005
Cevap
213
Favori
2.068.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
98. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • solomon bu aralar çok formda.23 sayı 10 asist 4 rib 4 top çalma.harika biri bu adam yahu maç boyunca da barış la didindi durdu sürekli.adam eğleniyor maçta hemde takımına galibiyet kazandırıyor.ah şu tanjevic rotasyonlara biraz daha dikkat etse keşke.5 oyuncu yu komple değiştirince 2. periyotta fark kapandı halbuki o bölümde solomon ve ömeri almasaydı kenara maç orada bitecekti.ömer i 2.yarı hiç oynuna almadı ve de oğuz un varliığ 2.yarı anca aklına geldi.ilginç adam yahu bu tanjevic.solomon-ömer-white-semih-oğuz ideal beşimiz böyle olmaı bence.bunları daha fazla oyunda tutması lazım.white da alıştı takıma artık.performansıda büyük artış var.euroleague de böyle devam eder umarım.artık potaya daha kendinden emin penetre ediyor.tedirginliği üzerinden atmışa benziyor.artık spektaküler hareketlere de başlar en yakın zamanda.
  • Bu hafta çok rahat kazandık
  • Çok sıkıcıydı bu hafta... Nerde o eski daçka...
  • Baskette kombine uygulaması var mıdır?
    mac biletleri ne kadardır?
  • Muhteşem bir derbi izleyeceğimizden eminim. sanırım fenerbahçe seyircisi alınmayacak değil mi salona, bilgisi olan var mı ?
  • Şu basketbol fukarası white,predziç,widmar ı nerden bulduysak 3'ünü toplasan 1 adam etmez.
    Bi bizim aldıgımız yabancılara bak birde gs'nin aldıklarına
    Yazık gerçekten bunları takıma transfer edene ne desem az.
    Tanjevic desen kafası sulanmış iyice oyuna müdahale taktik sıfır.Aydın örs'ü arayacagımızı cok iyi biliyordum zaten.
  • solomon gene işi kişiselleştirip bir çuval inciri berbat etti,çevirebileceği maçı fenerbahçe solomon aptalca şut tercihleriyle kaybetti.Son 3 dakikada Ömer-hem savunma gücü hemde hızlı hücuma çıkışlarıyla- kesinlikle sahada olmalıydı.Aydın Örs'ü onursuzca gönderip takımı tanjevice emanet edenler ne halt ettiklerini anlasınlar.
  • Benim anlamadığım Prelzdiç ile Vildmar ileride yıldız olur diye bir teori sonucu takıma dahil edildi,ancak görülüyor ki bu ikisinden de elle tutulur bir oyuncu olamayacak,White iyi oynadı ,zaten gerçek anlamda kaliteli bir oyuncu,ancak yabancı diye aldığın ve kontenjanını doldurduğun Vildmar ile Prelzdiçten bir verim alamazsan haliyle yenilgi kaçınılmaz oluyor.

Düşün ya! yabancı kontenjanından oyuncu alıyon,bu da yetmezmiş gibi birçok maçta 1 dk bile oynamıyorlar,kaldı ki oynasalarda zararları var faydaları yok!Sanki Fb yetiştirme okulu?Bir halta yaramayan Süt bebelerini doldurup başarı bekliyorsun.

Galatasaray maçı haketti,zaten maça çok hırslı başladılar bu istek farkı kendini ilk 2 dk da gösterdi zaten,bir de sakat sakat oynayan solomon,sakat ibo ve semih, bir de vildmarla prelzdiçin gerçek anlamda verimsizliği eklenince yenilgiyi normal karşılamak gerekir.

Umarım bu kadroya gerçekten işe yarayacak,pota altı ya da guad bölgesinde takımın yükünü çekecek bir adam bulurlar,en azından avrupa da iyi birşeyler yapabiliriz,Vildmar dan belki ilerde az çok birşey olabilir,ancak prelzdiçten ne cacık olur ne pilav, umarım prelzdiçi postalarlar.O kadar istiyolarsa genç oyuncu yetiştirmeyi,bunları resmi kadronun dışında tutup,farklı bir yol ile yetiştirsinler,bu takımı harcamasın yeteneksiz yöneticiler!
  • Önce aydın örsü gönderdiler,tanjeviçi getirdiler.Sonra da tanjeviç denen adam tarnsfer ettimiştir zaten vidmar ve prelzdiç denen zatları.sonuç partizan maçının son saniyelerinde oynadığı basketbolla maçı kazandıran oğuz yedek vidmar ilk beş .Fenerbahçe kendi ayağına kurşun sıkıyor,hala 3 lükle maç kazanmaya çalışıyor bu şekilde maç kazanan tek takım dünyada phoenix suns.Tanjeviç Murat özyerin hucum setlerini izlesinde ders alsın biraz veya David Blatt'ınkilerde olabilir.Bu sezon fenere şampiyonluğu yedirmezler telekom var beşiktaş var birde giderek form tutan efes var
  • Bakıyorum da herkes Vidmarla Preldzice yüklenmiş ama kimse Solomonun sacma sapan sutlarından bahsetmemiş, Oguzun sahada yokları oynaması konusulmamıs, Rasimin rezalet performansının lafı bile edilmemiş. Bu takımın günah kecileri bu Slovenler degil mi? Varsa yoksa Vidmar ile Preldziç. Ama esas konu o degil. Esas olan sey Fenerbahcenin Aziz Yıldırım yönetiminde iyi idare edilemedigidir. Kurumsallasmayı herseyin önünde gören ve cok büyük basarı sayan zihniyetin spordan zerre kadar anlamaması bu sonucu getirmiştir. Özellikle hoca seciminde yaptıgı hatalar yenilir yutulur cinsten degil. Ama ne yazıkki stad diyorsun, kurumsallasma diyorsun taraftarın agzı bir karıs acık kalıyor. Ondan sonra degil 10 sene 100 sene basarısız olsan yine bunlar kapında yatar, gözyasları dökerler. Tanjevic de Türkiyeye attı kapagı. Artık emeklilik günlerinde cıkmıs bir piyango gibi. Cok merak ediyorum acaba bizden baska Milli Takımla basarısızlıktan basarısızlıklara kosmasına ragmen o ülkenin en önemli klup takımlarından birinin basına gecirilirek ödüllendirilen baska bir antrenör var mı?
  • Valla Fenerbahçe'nin başında adam gibi biri olsaydı bu maçı belki çevirebilirdiniz..Birde tabi Solomonun yine meşhur gaza gelip yanlış şutları felan bitirdi sizi..Semih ve İbo'nun sakatlıklarıda eklenince yenilgi kaçınılmaz oldu..
  • ulan tanjevic ne safsın kardeşim sen ne yapmaya çalışıyon oğuzu niye küstürüyorsun takımdan?cahil herif sen bu maçta nasıl oğuzu nasıl bencehe mahkum ediyorsun?şaka gibi ya.vidmar ve rasimle maça başlanır mı?hadi başladın bir periyot boyunca niye oyuncu değiştirmemekte ısrar ettin?gs oyuncuları,savunma nedir bilmeyen mrsic in üzerinden hücumda rahat rahat sayılar çıkarırken niye gerekli müdahaleyi yapıp ömeri oyuna almadın?bu takımda white in üzerinden niye hücum seti çizemedin bugüne kadar?adam yeteneklerini kullanamıyor ulan hiç bi izlemedin white daha önce nasıl oynamış stili neymiş diye?adamı diğerleri gibi üçlük bağımlısı yaptın.hücuma çıkarken takımdaki ilk düşünce üçlük için pozisyon bulmak ve potaya sallamak,herkesin beynine işlemiş bu.böyle düzen mi olur?keşke iboda olsa 5-6 tane de o sallasaydı bi tarafları şişmesin şimdi adamın.neyse kime diyorum ki ben salla gitsin tanjevic efendi bildiğini okumaya devam etsin.
  • Beşiktaş Cola Turka - Fenerbahçe Ülker

14.00

NTV

Akatlar
  • İlk devre Beşiktaş 42-32 önde bitirdi. FB.Ü Solomon'un eline bakıyor sadece.. Ömer Aşık beklenilen performansıda sergileyemedi.
  • İnsanın her attığı da girmez ki..

Şu an 79-55 BJK önde..
  • Ee Mahmut Uslu bu mudur senin büyük hedeflerin? Yabancılardan verim alamıyoruz, evlere şenlik hocamız var. Geçen sene süper savunmya yapan, yenilse bile son ana kadar mücadele eden bir takım vardı. Bu sene çok kopuk oynayan, ne yaptığını bilmeyen bir takım var. Kötü oynarsın ama rezalet oynamaya hakkın yok.
    Yönetim geri adım da atamıyor, takım böyle kalır bu sene. Düzeleceğinden pek umudum yok.
    Hoca faktörlerinin ağırlığıyla Efes ya da BJK şampiyon olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0FDA1336A -- 23 Aralık 2007; 15:34:40 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: nomnsecreteam

İnsanın her attığı da girmez ki..

Şu an 79-55 BJK önde..

Sizde Vidmar, Preldzic, White gibi şut atmayı bilmeyen yabancılar olursa böyle oluyor. Beşiktaş'ın yabancılar çok iyi, bunlara da ek olarak Kaya'nın muhteşem performansı eklendi ve 23 sayılık fark oluştu. Fenerbahçe nasıl düzelecek bilmiyorum ama işiniz çok zor gerçekten. Öncelikle şu Tanjevic ve Mahmut Uslu'dan kurtulmanız lazım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Theode
    Öncelikle şu Tanjevic ve Mahmut Uslu'dan kurtulmanız lazım.

Geri adım atamıyorlar. Antu da yönetim hakkında pek konuşulmaz ama Mahmut Uslu sezon başında çok eleştirildi. Aydın Örs ile yollar ayrıldı diye bir kesim maçlara gitmem dedi. Alınan yabancılar ve Tanjevic'in rezalet yönetmesiyle tepkiler daha da arttı. Geçen senenin dişli takımı bu sene farklı maçlar kaybediyor.
    Ülker ile birleşmişken yetersiz kadro kuruluyor, yazık. Bu başarısızlığın sorumluları hesabı ödemeli.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Malazgirt

quote:

Orjinalden alıntı: Theode
    Öncelikle şu Tanjevic ve Mahmut Uslu'dan kurtulmanız lazım.

Geri adım atamıyorlar. Antu da yönetim hakkında pek konuşulmaz ama Mahmut Uslu sezon başında çok eleştirildi. Aydın Örs ile yollar ayrıldı diye bir kesim maçlara gitmem dedi. Alınan yabancılar ve Tanjevic'in rezalet yönetmesiyle tepkiler daha da arttı. Geçen senenin dişli takımı bu sene farklı maçlar kaybediyor.
    Ülker ile birleşmişken yetersiz kadro kuruluyor, yazık. Bu başarısızlığın sorumluları hesabı ödemeli.

Evet zaten anlamadığım şey de o. Bu takım GS karşısında kötü oynamış ve 10 sayı fark yemiş, daha sonra bu maçta BJK'dan 23 sayı fark yemiş. Telekom maçında da bu oyunla pek birşey yapabileceğini zannetmiyorum. Bu sene üst düzey maçların hiç birini kazanamadı Fb. Bunda kötü yabancıların olmasının yanında, bu kötü yabancıların çok tecrübesiz olması da var. Bugünkü maçta da ilk yarı Solomon ayakta tutmaya çalıştı ama o da 8-10 sayı farkta tuttu. 2.yarıda o da düşünce fark iyice açıldı. Şöyle söyleyeyim bu Vidmar denen adam 2.ligde basket oynayamaz. Kaya bugün blok manyağı yaptı herifi.. Artı olarak Tanjevic ısrarla ilk 5 e sürüyor. 5 dakika geçiyor, fark 10 oluyor çıkartıyor sonra da takım geri dönemiyor. 1 seneyi kaybetti FB. Köklü bir değişime gitmesi lazım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Malazgirt

Ee Mahmut Uslu bu mudur senin büyük hedeflerin? Yabancılardan verim alamıyoruz, evlere şenlik hocamız var. Geçen sene süper savunmya yapan, yenilse bile son ana kadar mücadele eden bir takım vardı. Bu sene çok kopuk oynayan, ne yaptığını bilmeyen bir takım var. Kötü oynarsın ama rezalet oynamaya hakkın yok.
    Yönetim geri adım da atamıyor, takım böyle kalır bu sene. Düzeleceğinden pek umudum yok.
    Hoca faktörlerinin ağırlığıyla Efes ya da BJK şampiyon olur.

gs veya telekom olamaz mı yani
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.