Şimdi Ara

Fenerbahçe Beko | 26.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı (3933. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
13 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
85.031
Cevap
213
Favori
2.068.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 39313932393339343935
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Maçı izlememiştim. Ne olmuş öyle? Efsane top kaybı olmuş sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 18 top kaybi Yuzde 10 ucluk yuzdesi toplamda 12 mi ne ikilik boyle bir mac oynadik.

• Rakip de bizim gibi çok top kaybı yapıp düşük yüzdeyle oynayınca zevksiz bir maç oldu. Yine de deplasmanda 3 maçta 2 galibiyet iyidir.

• Nando ve Vesely in pir'leri toplamı 37, geri kalan 10 oyuncunun toplamı - 1, takım olarak 36 pir. Bu ikiliyle geri kalanlar arasında inanılmaz uçurum var.

• Sanchize kullanıcısına yanıt

pierre'e haksızlık olmuş hocam. onun dışındakiler için katılıyorum. barthel ve ulanovasta ne bulduk belli değil. eddie ise kumardı tutmadı diyebiliriz.

• Akşama Bahçeşehir Koleji maçı 20'de Tivibu'da

Gece yüklerlerse tekrarını izlerim artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 14 Mart 2021; 17:32:6 >
  • pierre ve nando kadroda. koç pek süre vermese bari

• ulanovas’ta bizim göremediğimiz ama koç’un gördüğü ne var gerçekten merak ediyorum

• 9’da 1 isabetle oynadık bir ara ilk çeyrekte. bahçeşehir sert oynuyor ilk başta bundan yakındım hücum edemiyoruz diye ama biz topu sokamayınca çizgiye gelmek işimize geldi

• perez yerine green ile tekrar buluşsak fena olmazmış

• quote:

Orijinalden alıntı: PERENAL.

pierre ve nando kadroda. koç pek süre vermese bari

çok fazla süre aldılar. perşembe günü yorgun olacağız. bu kadar zorlamaya gerek yoktu. ilk sekiz için perşembe günü çok önemli

• quote:

Orijinalden alıntı: PERENAL.

çok fazla süre aldılar. perşembe günü yorgun olacağız. bu kadar zorlamaya gerek yoktu. ilk sekiz için perşembe günü çok önemli

Alıntıları Göster

Fazla yıpratıcı bir maç değildi problem olmaz bence

• Seneye Cisse, Samatta, Mert Hakan gibi çöp transferler
    yapmaya devam etmemiz için basketbol takımının bütçesini daha da düşürmeliyiz!!

• Maçın tekrarını FBTV’de izledim. Oyunun durduğu bölümleri falan kesip yayınlıyorlar. Fazla reklam da girmeyince sadece maçı izliyorsunuz hızlı hızlı, başarılı.

Eric Green iyi bir performans göstermiş ama üzerinde sıfıra yakın bir baskı, eski başarısız olduğu takıma karşı oynamanın verdiği motivasyon, takımında O’na verdikleri serbestlik var. Euroleague seviyesinde başarılı olması zor bence, oynadığı takımın rolünü çok iyi belirlemesi lazım.

Bobby Dixon tahminim 1-2 sene daha oynamak isteyecektir. Kendi isteğiyle sene sonunda emekli olursa çok şık olur ama olmazsa her ne kadar gönlümüzde yeri ayrı olsa da başka bir takımda devam etmesini isterim.

De Colo oynamasa bu maç da riske girebilirmiş. CSKA’da oynarken bizim takımın tek eksiğinin O olduğunu düşünüyordum, tek oyuncu seç takımına deseler seçimim Nando olurdu. Geçen seneki performansıyla büyük hayal kırıklığı yaşadım ama bu sene ne kadar özel bir oyuncu olduğunu her maç hatırlatıyor. İyi ki Fenerbahçe formasını giydiği günleri gördük, yoksa içimde kalırdı.

Bahçeşehir uzun bir süre oyunun içinde kalmış ama bir noktada dirençleri kırılmış. Stimaç kullandığı 7-8 serbest atışı kaçırdı herhalde. Yazık gerçekten, oynamadığı takım kalmadı böyle alt-orta seviye oyuncunun basketbol liginde. En azından vasat oyuncuların ikamesini kendimiz yetiştirmemiz lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 15 Mart 2021; 8:38:7 >
  • Barcelona, Efes ve Milano ilk 3 sırayı paylaşacak gibi. İlk 8'e girecek diğer 5 takım için 8 aday var.

• Metality kullanıcısına yanıt

şu fikstürü gördükçe afakanlar basıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Metality

Barcelona, Efes ve Milano ilk 3 sırayı paylaşacak gibi. İlk 8'e girecek diğer 5 takım için 8 aday var.

Öyle bir geçiyor ki Euroleague bu sene hangi takımın fikstürüne bakarsam bakayım kolay diyemedim. Herkes birbirini yendi , yenebiliyor. Sadece Khimki ile oynayacak takımlar bir adım galibiyet önde gibi.

• Metality kullanıcısına yanıt

barça ve efes %100 ilk ikide bitirir milano ise 3. bitirir bizim barça ve efesten kaçıp milano veya cska eşleşmemiz f4 için daha iyi olur zaten f4 şansımız çok düşük bari diş geçirme ihtimalimiz olan takımlarla kapışalım

• Yine çok kritik bir hafta. Bayern Efesle, real cska ile oynuyor.Bu maçı kazanmamız lazım inşallah guduriç oynar yarın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pertev13 -- 17 Mart 2021; 16:30:58 >
  • Zalgiris maçı 20.45'te açık kanalda.

Bu maçı kaybedersek F4'ü zaten unuturuz da play-off şansımız da büyük oranda zora girer. Koca bir sezonun emeğini hiç etmemek için önümüzdeki 2 maçı kazanmamız lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 18 Mart 2021; 9:52:31 >
  • 
Sayfa: önceki 39313932393339343935
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.