Şimdi Ara

Fenerbahçe Beko | 26.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı (3607. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85.006
Cevap
213
Favori
2.068.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36053606360736083609
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

utanmıyor da... ulan anadolu efes ecnebi takımı mı neyin hesabındasın sen?

karaktersiz adam!

fb ruhsuz oynamıyor. ancak 5-6 civarındaki fark bir türlü kapanmadı. 2'ye indiği larkin çıktı 3lük gönderdi. 1'e indi micic çıktı sahneye.

böyle olunca oyuncular maçı kazanmaya dair inancını yitirdi. 3. periyotla fark çift hanelere çıkınca da kafada bitti zaten.
  • CemalSanane kullanıcısına yanıt
    Ne canları sağolsun naptılar Allah aşkına 1. bitirdiğin euroligi gel yenil kime çöp efese boş iş gibi geliyor hele şu gergine yenildiğimize daha üzülüyorum o kadar taraftardan para toplayacaklarına şu şubeyi küçültsünler kaç sene zararı kabul edeceğiz ne için efese yenilmek için mi kaç sene de 1 tane şampiyonluk için mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MambaVino

Efesi kesin olarak mağlup edip finale kalacağız bundan kimsenin şüphesi olmasın . Finalde de artık CSKA gelsin onlardan bir intikam almamız lazım . Finalde kesin alırız diyemem ama CSKA gelirse %65 , Madrid gelirse %50 alırız derim . Bunlar tek maçlı seriler onun için daha çok inanan daha çok savaşan kazanır . Fenerbahçe , Madrid ve CSKA takımlarından birinin kazanması sürpriz değildir . Tek sürpriz yapabilecek takım Efes’tir o da bunu yapamaz . Ergin de kupa bizim olacak diye saçmalamış o işler öyle kolay olmadığını birazdan yaşacağı tecrübe ile anlamış olacak .
    az önce yaşadığı tecrübeyle finale kaldı
  • EL için kesin şampiyonuz diyebiliyor oluşumuz, işler ters gidince hayal kırıklığına uğramamız, bunların olmasını sağlayan, olağan bir hale sokan adam Obradovic, bu adama tek kelam laf eden FB'li değildir. Canınız sağ olsun deyip gelecek sezona bakılacak bu kadar basit.
  • bir f4 şampiyonluğu vardı hedef, o da gitti... loser genleri her branşa sirayet ediyor...
  • İyi güncüler dolmuş yine konuya, Bu güne kadar görmedikleri herşeyi bizlere sunan Obra ve oyunculara tek maç için yazılanları görünce gülsemmi yoksa üzülsemmi bilemiyorum, Birde bırakmayı bilsin filan yazmışlar şaka gibi.
  • Koçun kredisi bu kulüpte çok yüksek, burada sembol bir isim haline geldi. Obra hocaya güvenimiz sonsuz.

Lâkin kadro konusunda ciddi revizyon şart. Oyuncuların ortaya karakter koymaması beni asıl üzen şeydi bugün

• quote:

Orijinalden alıntı: Surfing with the Alien

Hocam herhalde sizinle aynı maçı izlemiyoruz? Adam hepsini oynatıyor zaten. Lütfen maçı gözünüzle izleyin yahu. Başkasının yorumlarını ctrl v yapmayın.

Alıntıları Göster
    Laf ebeliği yapma bana. Sloukas'a tanıdığı özgürlüğün yarısını Dixon'a tanıyor mu bu adam?
  • ergin ataman 4 - 3 obradovic oldu.

ergin hoca kariyerini daha da geliştirecektir.
  • Innovative kullanıcısına yanıt
    Kardeşim yardım kampanyası yapıp bir yerlerimixi yırtıp 50 milyon lira toplayınca seviniyoruz basketbolda her sene 15-20 milyon euro zarar yazıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

Koçun kredisi bu kulüpte çok yüksek, burada sembol bir isim haline geldi. Obra hocaya güvenimiz sonsuz.

Lâkin kadro konusunda ciddi revizyon şart. Oyuncuların ortaya karakter koymaması beni asıl üzen şeydi bugün
    obra üzerine tartışılamayacak bir koç

avrupanın sefiri adam.

ancak kadro mühendisliği için yanına biri şart. kadrolar iyi, dengeli kurulamadığından gitti son 2 sene.
  • Herzamanki fenerbahçe , basketbolu takip etmezdim futbolu da bıraktım zaten. Finallerde kaybetme bizim geleneğimiz, galatasaray final fourda olsa o kupayı alırdı eminim...
  • Şu adını euroligde hiç görmediğim takımın taraftarlarına da sözüm git ötede oyna

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

Koçun kredisi bu kulüpte çok yüksek, burada sembol bir isim haline geldi. Obra hocaya güvenimiz sonsuz.

Guardiola da Mourinho da Dunyanin en iyileri ama Ne Mourinho Chelsea da kaldi Ne De Guardiola Barca da

• Kaybetmeyi hak ettik bugün, yapacak bir şey yok. Seneye daha oturaklı bir kadro bekliyorum hocadan.
  • Ali Koç futbolla kalmadı basketbolu da batırdı.
  • Benim seneye beklediğim zararsız ucuz bir kadro kuruldun yeter zarar ya borcumuz çok harcayacak yer değil burası

• dwho kullanıcısına yanıt
    Yazdığını okumadan cevap verim bu ülkeye bu kupayı ilk getiren basketbolu sevdiren takım yetermi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • efes'i tebrik ederim bugün malesef kazanabilmek adına hiçbir şey yapamadık. Koç'a sonuna kadar güveniyoruz ama bu sezon ciddi anlamda revizyon gerek fb beko'ya yıldız bir bitirici oyuncu lazım hazır cska teodosic'i almışken de colo için nabız yoklamalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Pink

Laf ebeliği yapma bana. Sloukas'a tanıdığı özgürlüğün yarısını Dixon'a tanıyor mu bu adam?

Alıntıları Göster
    Sloukas, Fenerbahçe'nin 1. oyun kurucusu Dixon ise 2. oyun kurucusudur aralarında dakika farkları illaki olacaktır. Gerekeni Obra yapıyor zaten. Seneye umarım takviyelerle daha güçlü hale geliriz. Sloukas, Bobby falan seneye gitmesi gerekiyor.
  • 
Sayfa: önceki 36053606360736083609
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.