Şimdi Ara

Fenerbahçe Beko | 26.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı (3087. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
85.006
Cevap
213
Favori
2.068.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30853086308730883089
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Baskonia bu maci alsa bile saha avantajini alsa bile final four bizim olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ggg

• Panayı tutacağım hic aklıma gelmezdi

• pana gümbür gümbür 6-21 ilk çeyrekten son 1 dakka

TRT SPOR CANLI
  • ulan panathiokos 6-24 noluyor lan bastır panatiakos
  • Panathinaikos da az çakal değil ilk 4 kokusunu aldılar nasıl oynuyorlar fener deplasmanda Madrid e yenilir bizde taraftar desteğiyle cska yi yeneriz ilk 4 e gireriz düşüncesindeler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Loser kulubun baska bir loser subesi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aziz yıldırıma baya saydırmışlar

• Yanlız Pao kalan maçlarını kayıpsız geçebilir. Bu durumda Fener'in depte Real' i yenmesi gerekir. İşler çok karışık şu an.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boby yerine langford olsa keşke

• ve beklenen oldu ilk 4 şansı zora girdi.gerçi 4.olsada umudum azdı ama saha avantajını kaybedersek final four hayal olur artık.
  • Cska ile liderlik mücadelesi veren Real'i şu oyunla deplasmanda yeneceğimizi düşünmek duruma duygusal yaklaşmak olur.O yüzden Barcelona maçını alıp 18 galibiyetle bitireceğimizi düşünüyorum.Panathiankos ve Baskonia'nın fikstürlerine baktığımızdaysa bunun 4.lük için yetmeyeceği açıkça görülüyor.

Eğer takım önümüzdeki birkaç haftada inanılmaz bir patlama yapıp bizi şaşırtmazsa İstanbul'daki f4 u altın tepsiyle rakiplerimize sunmuş olacağız.

Umarım dediklerim gerçekleşmez de üst üste 3. f4 ü de yapmayı başarabiliriz.

• Off 2 gündür uzun uzun yazıyorum Baskonia'dan korkmayın bu takım Real/Maccabi'yi süpürmüş tüm takımları deplasmanda yenmiş diye.Ama herkeste korku,bittik biz, elendik,abv hepinizin modu vardı.Pana deplasmanda rahat şekilde önde.Keşke baskonia yense de bizle eşleşse sırf şu korkanlara yine ders olur.Ekpe'nin de dediği gibi tam kadro olursak kimse bizi hafife almasın Tek dileğim sağlıklı olmamız.Tüm seneyi düşününce hiç 2-3 hafta tam kadro olabildik mi hatırlayamıyorum.

• Kalan maçlarda hem Pao hem Bask 2/2 yapar ve FB tek galibiyet alırsa 6. olacak değil mi?

Şu an için en kötü senaryo bu sanırım, 6.olup Oly ile eşleşmek.

Bence Pao' un kazanması çok kötü oldu.

• Vesely iyice kabak tadı vermeye başladı artık. Geçen sene şampiyonluğu onun yüzünden kaybettik eyvallah dedik ama bu sezon başıdan beri skandal. Sezona giremedi. Bugünkü mağlubiyet eksiklere bakılırsa normaldi. Bu takıma inancımız her zaman tam.Her ne kadar sene başından beri inişli çıkışlı oynayıp bir türlü form tutturamasak da CSKA'yı 2 maçta da devirmiş bir takımdan bahsediyoruz sonuçta.

• kapatin subeyi kardezim

• helal pao maçı aldı yürü beeee
  • Formda olsak Olympiakos'u da eler geçeriz ama şu durumda ev sahibi avantajımız olsa bile elenme ihtimalimiz var. O yüzden rahat olun, önemli olan 2 hafta sonra sıramızın ne olacağı değil. Sloukas ve Datome'nin nasıl döneceği asıl önemli noktalar. Tam kadro oynayabilsek rahatlayacağız ama kesin bir sorun çıkıyor, bu sene ekstra bir uğursuzluk var. Zaten şuan fikstüre bakınca benim tahminim 3'lü averaja kalacak. Yanılmıyorsam 3 lü averajda biz son sırada kalıyoruz, tek şansımız var o da haftaya hem Pana'nın hem de Baskonia'nın kaybetmesi. O yüzden tavsiyem Olympiakos eşleşmesine hazır olun :). Şimdi Efes diyen olacaktır ama hem Oly hem de Real maçları onlar için çok zor, haftaya kazanırlarsa olay çok daha farklı noktalara gidiyor.
  • Ben Real Madrid'i yenebileceğimizi düşünüyorum

Oyuncular bariz maç seçiyor Real maçında da canla başla oynarlar ilk 4te kalıcaz inşallah

• İşler çok karıştı ama en azından kaderimiz kendi elimizde. 2/2 yaparsak bekle bizi F4. Baskonia kazansaydı bu bile yetmeyecekti. Ha zor mu çok zor ama inanırsak yenemeyeceğimiz takım yok
  • 
Sayfa: önceki 30853086308730883089
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.