Şimdi Ara

Fenerbahce Atromitos Şifresiz (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
2
Favori
5.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hackman2011

Next cihazlarinda biss 1ve 0000 diye yaz
    Sıd yada service İD 1fff gir açılır
    tarif edermisin sana zahmet yapamadım ya :(
    tarif edermisin sana zahmet yapamadım ya :(
  • Digitürk'ün 85.kanalına tivibuspor u eklediği gibi söylentiler var digitürk lüler bi bakabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgapnp

Digitürk'ün 85.kanalına tivibuspor u eklediği gibi söylentiler var digitürk lüler bi bakabilir mi?

Turksata eklenmiş diyorlar hocam eve gidince bakıcam bakalım 31 kanal buluyordu arayınca belki 32 olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tolgabjk T kullanıcısına yanıt
    Aramadan once bı 85.kanalınıza bakın hocam varmı eger yoksa oyle arayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onea54

D-smart da izlemek mümkün mü arkadaşlar tivibuspor u ?

mümkün kanal ekleme bölümüne gelin transponderı manuele getirin hd için sistem ayarı DVBS2 frekans 11853 polirazasyon Yatay sembol 25000 fe 2/3 yapın mavi tuşa basın buluyo
    Hocam işyerinde digiturk phi 7100 cihazı var. Gelişmiş menüden kanal eklemeye çalıştım olmadı bir türlü. Teknik servisi aradım tivibu spor turksat 4a dan yayın yapıyor sizin uydunuz eutelsat dedi. Bu kanalı izleyemezsiniz dedi. Şimdi aklıma geldi peki bu digiturkteki tüm kanallar eutelsattan mı yayın yapıyor onları nasıl izleyebiliyoruz. Onlar da turksat kanalı değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pratik Adam

Hocam işyerinde digiturk phi 7100 cihazı var. Gelişmiş menüden kanal eklemeye çalıştım olmadı bir türlü. Teknik servisi aradım tivibu spor turksat 4a dan yayın yapıyor sizin uydunuz eutelsat dedi. Bu kanalı izleyemezsiniz dedi. Şimdi aklıma geldi peki bu digiturkteki tüm kanallar eutelsattan mı yayın yapıyor onları nasıl izleyebiliyoruz. Onlar da turksat kanalı değil mi?

Hocam turksat kanalları ama eutesattan ayrı yayın alıyor aynı kanallar. Ben az önce görüştüm turksat hattını bağlayıp kanal arattırırsam çıkarmış o şekilde. Eutelsat hakkında henüz bilgi gelmedi bize dedi mh

• Ne yaptımsa da bulamadim hd frekansida olmuyo SD frekans da tivibu3-4 hd kanallari var ama tivibu hd çıkmıyor cildircam bi yardim edin lütfen

O zaman benim recevire turksata çevrili çanağa bağlayıp arama yapmam lâzım öyle belki çıkar

• quote:

O zaman benim recevire turksata çevrili çanağa bağlayıp arama yapmam lâzım öyle belki çıkar

Öyle dedi müşteri hizmetleri bakalım eve gidince bende denerim hemen olacak mı diye.

• emre681905 E kullanıcısına yanıt
    Arkadasım sen 11853 H 25000 i arat ayrıca FEC SORARSA OTOMATİK yap tekrar dene ve de uydu alıcının modelini söyle bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgabjk

quote:

Öyle dedi müşteri hizmetleri bakalım eve gidince bende denerim hemen olacak mı diye.

Evde hd uydu alıcısı var kanalı yükledim mis gibi görüntü ama akşam işte olacağım orda da sadece digiturk var.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tolgabjk

quote:

Evde hd uydu alıcısı var kanalı yükledim mis gibi görüntü ama akşam işte olacağım orda da sadece digiturk var.

Kısmet değilmiş hocam o zaman

• Denedim kardesim olmuyor dahili plips uydu alicili TV var onda tivibu 3-4 hd kanallari var tivibu hd yok deniyorum çıkmıyor eski nexstar harici uydu alicisi taktim yine olmuyor

• Arkadasim tivibuspor sd suan biss ile sifreli. Senden kaynaklanmiyor sorun. Phlips sinde dahili uydu alicinla şu frekansi yazarmisin, 11853 H 25000

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ARYEKE kullanıcısına yanıt
    Bende LG 42 LA 660 S var şimdi arkadaşlar ben evde boya badana isleri ile ugrasiyorum LG LED TV Tivibuspor eklemeyi anlatacam pc kurayim 1 saat içinde atarım

• arkadaşlar next 2000 ekledim kanalı ama şifreli yazıyor biss kısmını bulamadım nerden girebilirim?
  • samsung smart tv dahili hd uydu alıcısında tivibuspor sd - 3-4 bulundu ama tivibuspor hd bulunmuyor nasıl ekliyebilcez bu kanalı ?
  • Dsmart 777. Kanalı açılan var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: deu_ultraslan

quote:

Orijinalden alıntı: onea54

D-smart da izlemek mümkün mü arkadaşlar tivibuspor u ?

mümkün kanal ekleme bölümüne gelin transponderı manuele getirin hd için sistem ayarı DVBS2 frekans 11853 polirazasyon Yatay sembol 25000 fe 2/3 yapın mavi tuşa basın buluyo

Lazım olabilir

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.