Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (806. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 804805806807808
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • elonardo kullanıcısına yanıt
    Çin liginde.0.9 gol ortalamasıyla oynuyorsa yok 500 bin olursa gelirim yok şu kadar beğenirseniz gelirim sanki bana dünya yıldızı forvet.
    Hem imza parası hem 2.5 milyon maaş fazla bile gelirse gelir gelmezse de ekime kadar..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Javelin.

Zahavi'yi taraftar çok abarttı sebebini bilmiyorum. Adam da doğal olarak şişti ki haklı da. Zahavi'ye gelene kadar farklı opsiyonlar var. Bu kadar büyütülecek bir futbolcu değil.
    Eran Zahavi'nin eşi Shay Zahavi'den açıklama:

"Fenerbahçe taraftarlarının ilgisi inanılmaz. Eran'ın yorumu sonrası beğeni sayısını gördüm. Fenerbahçe taraftarlarının yerinde olsam ben de Zahavi'yi takımımda isterdim."

Buyur buradan yak. Gören de adamı RVP falan sanacak. Zahavi'yi daha düne kadar bizim taraftarlardan veya burada isteyenlerden kaç tanesi biliyordu
  • adam 1,5 m istiyosa 2ye çıkacak, heralde bunlar benden başka forvet görmemişler diye
  • Pivot forvet gelmediği takdirde şampiyonluk hayal. Zahavi vs bunlar rakip defans arasında kaybolur. Güçlü kuvvetli tekniği yüksek bir pivot forvet şart. Bkz: Rondon...
  • august landmesser kullanıcısına yanıt
    Vallahi öyle. Bu takıma Anelka'lar,RVP'ler,Van Hooijdonk'lar geldi.
  • Visca, Godin, Salomon, Zahavi şampiyon Fener he bi de unutmadan yedek sağ bek.
  • Sosyal medyadan bir şeyleri o kadar çok abartıyoruz ki... Şimdi bu adam pazarlığa oturduğunda 2,5m de ister 3m de. Çünkü taraftar beni istiyor diye düşünecek.

Cidden taraftarın kulübe verdiği zararı Aziz vermemiştir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cheryl Mason

Sosyal medyadan bir şeyleri o kadar çok abartıyoruz ki... Şimdi bu adam pazarlığa oturduğunda 2,5m de ister 3m de. Çünkü taraftar beni istiyor diye düşünecek.

Cidden taraftarın kulübe verdiği zararı Aziz vermemiştir.
    araplar ve türkler sosyal medya yabanileri... yapacak bir şey yok. ekonomik durum ve gelişmişlik seviyesi iyi olmayınca elde telefon tüm gün sosyal medya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: f@ithline

Thiam yerine dönüşümlü oynaması daha makul olur Ferdi formda oldukça formayı alır/almalı
    bence de ferdi oynayacaksa da thiam’la forma savaşına girmeli

• İsmi geçenlerden sadece 2'si gelse büyük fark yaratır.
    Rondon ve Godin. Bu ikilisi geldikten sonra gerisi çok önemli değil.
  • Juventus taraftarı Ronaldo için bu kadar yaygara yapmadı. Adamın totosunu kaldırdılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Visca, Godin, Salomon, Zahavi şampiyon Fener he bi de unutmadan yedek sağ bek.
    Salomon kim ayakkabı markasi değil mi o

• quote:

Orijinalden alıntı: f@ithline

Salomon kim ayakkabı markasi değil mi o

Alıntıları Göster
    Zahavi'ye arkadaş olsun diye istediğim İsrail'li topçu
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Visca, Godin, Salomon, Zahavi şampiyon Fener he bi de unutmadan yedek sağ bek.
    visca-godin-salomon ve yedek sağ bek tamamdır cillop
  • Birisi bir hedef gösteriyor ve bizim 500k taraftar koyun gibi sırgulamadan o hedefe koşuyor.
    Bu adam kimdir bu ilgiye değer mi sonucu ne olur gram düşünmek yok.
    Gs falcao transferi gibi koz verdik adama, yönetimden dünyaları ister şimdi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alpha Centauri kullanıcısına yanıt
    Keşke gelse ya. Aktif stoperlar arasında en iyi 20 stoper arasında bu adamı çok rahat yazarsın. Hatta yaşı biraz genç olsaydı ilk 10'a da yazarsın.

Umarım yönetim yokluyordur. Rennes'in elinden alabiliriz bunu
  • son dakika bize itelemesinler allah korusun

• quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

son dakika bize itelemesinler allah korusun

400 maç 74 gol tam bizlik hocam. Muric de giderse Rondon, Zahavi filan derken Valenciayla bu kalır elimize forvet diye.
  • Alpha Centauri kullanıcısına yanıt
    as forvet olarak alınacak adam değil rondon alırsın birde bunu yedek olarak düşünebilirsin belki
  • 
Sayfa: önceki 804805806807808
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.