Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (804. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 802803804805806
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: august landmesser

fenerbahçede uzun yıllardır çift forvet oynanmıyor olması hatta dünyada da artık pek tercih edilmiyor olması bu sezon aniden fenerbahçenin oynamayacağı anlamına gelmiyo tabi...

gerçi erol bulut hangi sistemleri oynayacağı zaten açıkladı ama belli de olmaz belki burayı okuyodur sistemi değiştirir.

"arkadaşlar uzun zamandır oynamadığımız bir sisteme dönüyoruz tekrar... donanımhaberde gördüm biri paylaşmış, çift forvet"

ahahahaha
    quote:

"arkadaşlar uzun zamandır oynamadığımız bir sisteme dönüyoruz tekrar... donanımhaberde gördüm biri paylaşmış, çift forvet"

ahahahaha

Öyle afilli süslü cümleler kurup kendini futbol dahisi göstermeye çalışacağına. Okumayı öğren öncelikle..

Fenerbahçe kesinlikle 4-4-2 oynamalı mı yazmışım ??

Tamam sen profesör Dambuldorsun. Erol hoca 4-4-2 yi ağzına almadığı için; o sistemi de deneyemez denememeli.
    Hatta kimse oynamadığı için oynatmamalı. Keşke Donanımhaberdeki Prof. Dambuldorları okusaydı da, 4-4-2 hiç denemeseydi.

Pardon Erol Hoca oynatmamıştır 4-4-2. Geçenki maçı nasıl seyrettiysem(!) Bir ara Fenerbahçe 4-4-2 ye döndü gibi görmüşüm.

--------------------------------
    “Elinizdeki malzemeye göre sistemi belirlersiniz. Elinizde kanat oyuncusu yoksa 4-4-2 ya da 3-5-2 oynarsınız. Bunu önceden belirlemek çok önemli. Bir takıma gittiğinizde bunu iyi düşünmelisiniz. O takıma uyacak sistemi bulmalısınız. Yönetime 10 oyuncu gönder, 15 oyuncu al diyemezsiniz.”
    https://www.sporx.com/futbol/ekstra/erol-bulut-fenerbahce-bir-daha-yanlis-yapmayacaktirSXGLQ46957SXQ?sira=4

Bu Fenerbahçe Teknik Direkterü Erol Bulut değildir. Başka bir Erol Bulut'tur.
    O kesinlikle 4-4-2'yi; değil oynatmak, ağzına bile almaz (!)

Bu son mesajımdı konu ile alakalı. Buyur meydan senin...
    Artık senin gibilerle çok fazla uğraşmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cdemir -- 6 Eylül 2020; 17:35:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: adjustik

bu oyuncuya hiç sıcak değilim bunu alacağımıza Rondon u alsak çok daha iyi olur bence

Alıntıları Göster
    Rondon çok daha iyi olur tabii. Ama onunda gelmesi çok zor. Kalinic için ATM bonservis felan da istiyormuş. Aman Allah korusun. Bedava verseler 2 kere düşünürüm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaliteli transferler hızlı bi şekilde takıma katılmalı, net performans verebilecek az oyuncu var elimizde bu kadar emek boşa gitmez umarım son anda

• The Mandalorian kullanıcısına yanıt
    kimse kusura bakmasın ben kitabın orta yerinden konuşurum biraz... yazarken kimseden blok yemeyim, herkesle dost arkadaş olayım, buna sempatik görüneyim derdim yok.

geçen yıl bu zamanlar daha tek 1 maç dahi oynamamışken garry ve deniz türüçü de yerden yere vuruyorum diye bütün forumun %99 saldırıyodu..bugün bir tanesinin 11inde garry deniz türüç yok. aynı adam şimdi mert hakanı beğenmiyorum diye saldırıyo

bu adamlar forumun transfer bağımlıları mesela @mpolat35 @adjustik.. gelen her oyuncuya sevinir her oyuncuya hüloağğğ, sezon ortasında aynı adama en çok o söver hiç şaşmaz..
  • ne yazmış diye bakim dedim yine boş bir mesaj neymiş her transfere seviniyormuşuz hüloğğğğ muş trollüğüde geçtin be birader neyse daha bakmam yazdıklarına keşke blokladıklarımız hiç gözükmese forumda
  • quote:

kimse kusura bakmasın ben kitabın orta yerinden konuşurum biraz... yazarken kimseden blok yemeyim, herkesle dost arkadaş olayım, buna sempatik görüneyim derdim yok.

geçen yıl bu zamanlar daha tek 1 maç dahi oynamamışken garry ve deniz türüçü de yerden yere vuruyorum diye bütün forumun %99 saldırıyodu..bugün bir tanesinin 11inde garry deniz türüç yok. aynı adam şimdi mert hakanı beğenmiyorum diye saldırıyo

bu adamlar forumun transfer bağımlıları mesela @mpolat35 @adjustik.. gelen her oyuncuya sevinir her oyuncuya hüloağğğ, sezon ortasında aynı adama en çok o söver hiç şaşmaz..
    Kusura bakma işte üslup farkı, neyi savunursan savun neyi sevmezsen sevme istersen benim zıttım ne varsa onu yaz ama ben tartışmayı hakaret etmeden, seviyeli, düzgün bir üslupla yapmayı severim. Bu olmayacaksa çok bir anlamı yok ben buraya kavga etmeye değil, kafa dağıtmaya geliyorum.

• cdemir kullanıcısına yanıt
    illa çift forvet oynasın diyosun yani fenerbahçe ona göre forvet seçimi yapsın... dünya futbolunda biraz eskide kalmadı mı çift forvet? üstelik erol bulut da açıklama yaptı, düşünmüyo öyle bir sistem.

valencia yanında thiam mı? ama bir de klasik, koşmayan ama hücumda inanılmaz yaratıcı bir 10 numara lazım, günümüz futbolunda pek yetişmiyo onu nerden bulacaz

bir de o klasik koşmayan 10 numara günümüz futbolunda orta sahada bi zaafiyet ortaya çıkarmaz mı? madem o 10 numara ortasahada sorun yaratacak onun yerine çok yaratıcı skor da yapabilen kanat alıp 3 lü forvet oynamak daha mantıklı değil mi
    dediğin gibi inzaghi çok uyanık TD olarak murici kapmış olabilir bilmiyorum... o zaman galiba bende nagelssman saflığı var, ben de muric yerine sörlotha talip olurdum

üslup konusuna gelirsek
    mert hakan msjını alıntılayıp bana muric yazarsan, uslubumu ona göre ayarlarım
  • August landmesser bloğu hak eden bir üyedir. FAZLASINI VERMEYİN BU ÜYEYE.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

dediğin gibi inzaghi çok uyanık TD olarak murici kapmış olabilir bilmiyorum... o zaman galiba bende nagelssman saflığı var, ben de muric yerine sörlotha talip olurdum

üslup konusuna gelirsek
    mert hakan msjını alıntılayıp bana muric yazarsan, uslubumu ona göre ayarlarım
    Saflık değil ki Vedat kalitesinde iki adamı düşünelim, birisi Kosova'lı diğeri İngiliz olsun ben kültüre daha çabuk uyum sağlar diye Kosova'lıyı tercih ederim. Tabi sadece bu diye demiyorum, pek çok değişken söz konusu... Lazio Vedat riskini alıyor öncelikle iyi bir oyuncu, ligde ve milli takımda da kendini kanıtlamış bir isim bu sezon ayrıca kulübünde pek çok balkan kökenli oyuncu var. Leipzig çok daha farklı bir kulüp, adamlar 25 yaş üstü oyuncu transfer etmiyorlar, kulübü hep çevre ülkelerden doldurmuşlar vs. vs. daha çok şey yazılabilir. İkisini karşılaştırmak çok anlamsız.

İkisi de bağlantılı şeylerdi, iyi dilekte bulundum sadece, geçen yıl birisiyle Ersun başarısız olacak diye tartışmıştık ama sonunda umarım ben yanılırım demiştim bunun gibi bir şey.

• ersuncular foruma tekrar dönmüş hoşgeldin ersun reis @SniperShepard

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi august landmesser -- 6 Eylül 2020; 18:6:47 >
  • quote:

illa çift forvet oynasın diyosun yani fenerbahçe ona göre forvet seçimi yapsın... dünya futbolunda biraz eskide kalmadı mı çift forvet? üstelik erol bulut da açıklama yaptı, düşünmüyo öyle bir sistem.

valencia yanında thiam mı? ama bir de klasik, koşmayan ama hücumda inanılmaz yaratıcı bir 10 numara lazım, günümüz futbolunda pek yetişmiyo onu nerden bulacaz

bir de o klasik koşmayan 10 numara günümüz futbolunda orta sahada bi zaafiyet ortaya çıkarmaz mı? madem o 10 numara ortasahada sorun yaratacak onun yerine çok yaratıcı skor da yapabilen kanat alıp 3 lü forvet oynamak daha mantıklı değil mi
    quote:

illa çift forvet oynasın diyosun yani

Çift demedim. 4 dedim. 4 santraforlu sistem çok iyi olur Fenerbahçe için..

Hala söylediklerimi, kesinlikle öyle olmalı demişim gibi algılayıp, kendi kendine bir şeyler yazıp duruyorsun.

Bana söyleme, git Erol hocaya söyle. (Sonuçta teknik direktör ben değilim. O)
    "Sen nasıl hocasın, gerekirse 4-4-2 de oynanır diye, nasıl açıklama yaparsın." diye..

• Ne garip takım tutanlar var ya gerçekten bazen anlamıyorum, Yok aysuncu yok ersuncu yok adı çıkan oyuncuya beğeni atma filan
  • Zahavi gelmicek gibihttps://hoop.photo/share/P2FivVwsJ6YwDIqoCyvaD3InLq43

Şu trollu alintilama lütfen.
    Transferlere hulogg diyormuşuz. Açsın baksın geçen sene Deniz için ne demişim. Bu adamı hiç istemiyordum. Bu senede Lemos, Valência ve Caner'e karşı soğuktum. Ben şahsen Caner i sevmeyen birisiyim ama şuana kadar adam iyi oynadı beni utandırdı. İnşallah Lemos ve Valência da çok iyi oynar beni utandırır.

• al işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 6 Eylül 2020; 18:26:51 >
  • deniz 10 numarada oynarsa faydasını görürüz. ben geçen sene istiyordum deniz'i. 10 gol 10 asist barajına çıkmış bir oyuncu tek sezonda. ki teknik ve şutları iyi gerçekten. tek sıkıntısı yavaş. şu saatten sonra kanatta oynatmanın bir anlamı yok deniz'i.

kanat için düşünüyorlarsa satsınlar, 10 numara için düşünülüyorsa kalsın. iyi rotasyonlar orayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: We Will Dominate

deniz 10 numarada oynarsa faydasını görürüz. ben geçen sene istiyordum deniz'i. 10 gol 10 asist barajına çıkmış bir oyuncu tek sezonda. ki teknik ve şutları iyi gerçekten. tek sıkıntısı yavaş. şu saatten sonra kanatta oynatmanın bir anlamı yok deniz'i.

kanat için düşünüyorlarsa satsınlar, 10 numara için düşünülüyorsa kalsın. iyi rotasyonlar orayı.
    Hocam zaten son 2 maçtır 10 numarada oynadı diye hatırlıyorum sanki. Pek de etkili değildi. Ama doğruya doğru Kayseri'de 10 numarada beğeniyordum, hatta kanatta oynadığında da sol ayağıyla açtığı muz ortalar falan çoğu kişiyi mest ediyordu. Ama bizde etkili olamadı gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DBF37AF64

Rvp geldiğinde ben her gün adını sayıklıyordum.Rvp gol falan diye kendi kendime bağırıyordum

Sonra en büyük düşmanı ben oldum.

VAN der wiel d3 yetenek olaak gökhanı 5 e katlar ama kafa ve disiplin işte.

Gökhan türk futbolun gördüğü en disiplinli adamlardan biridir
    Gökhan için antreman disiplini 0 diyolar.

Zamanında antreman saat kaçta bitiyorsa hemen çıkıp gidiyormuş.

Hatta takımca antremandan önce fitness gitmişler Gökhan ilk gün gelmiş 2. gün gelmemiş

Alex, Semih ve Emre quizde söylemişti.
  • Fulton F kullanıcısına yanıt
    hocam öyle de adamın arkasında gustavo-tolga oynuyor yanlarında ilk defa beraber oynayan oyuncular sinan'dır, thiam'dır ileride desen frey yine ilk defa oynuyorlar. normal yani.

fırsat verilirse ben daha iyi olacağına inanıyorum. 10 numara için gayet teknik ve etkili bir oyuncu bence. fırsat verilmeyecekse, kanatta oynatılacaksa satılsın. oyuncuya da yazık edilmesin.
  • 
Sayfa: önceki 802803804805806
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.