Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (5609. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56075608560956105611
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tomthejeer

İrfan ve 8 10 puan fazla mı?

İrfan sizde kaç maç 90 dk oynadı ki bize 10 puan kazandıracaktı? İrfanı forma giymeye başladığı haftalarda gedson formunun zirvesine çıktı ve şu an adeta jet gibi.

İrfan ve gedson u izleyen 100 futbol taraftarından 90ı gedson u seçer. Adamda iki ciğer var, presi 90 dkya yayıyor, jilet gibi top çalıyor, paslar filan fişek zaten.

Alıntıları Göster

Hocam boş konuşuyosun

Sende biliyosun gedsonun irfandan iyi olmadığını

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erenfb1907 -- 13 Mayıs 2021; 13:43:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: erenfb1907

Hocam neden bi tarafı destekleme ihtiyacımız olduğunu düşünüyosun ?

Alıntıları Göster

E sonuçta buraya kadar şampiyon olma umuduyla takip ettiniz. Fırsat elinize de geldi, sivası yenseniz şampiyondunuz.

İnsan ister istemez takip eder ligin sonunu, kim olursa olsun benim için fark etmez biraz kuyruklu yalan bence. Tabii ki fark eder, gs şampiyon olursa fark 4'e çıkar, bjk olursa fark 2'ye iner.

Ben bizim Rize maçında bıraktım ligi. Bu kadar salak bi takım şampiyon olamaz dedim. Bjk maçını ucundan takip ettim bjklelilere sinir olduğumdan. Çok havaya girdiler alkış malkış.

Sonra bizim için bjk yenilecek, fb yenilecek hesabı devreye girdi. Dedim yuh, bu olasılıklar asla yaşanmaz ama oldu. 100 yılda 1 olacak bir şey oldu.

Bunları anlatmamız sebebi, ben ligi salmışken, her ne kadar böbünlenseler de bjknin olmasını istiyordum. İnsan ister istemez ucundan taraf tutuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1A1F3FD31

Bu mesaj silindi.

Bu adam isimci, Emre ve Erol yer değiştirsin, bu sefer Emre takımı iyi yönetti Erol rahat vermedi der. Yazık ki çok fazla izleniyor. Başlığı görünce çıldırdım.

• quote:

E sonuçta buraya kadar şampiyon olma umuduyla takip ettiniz. Fırsat elinize de geldi, sivası yenseniz şampiyondunuz.

İnsan ister istemez takip eder ligin sonunu, kim olursa olsun benim için fark etmez biraz kuyruklu yalan bence. Tabii ki fark eder, gs şampiyon olursa fark 4'e çıkar, bjk olursa fark 2'ye iner.

Ben bizim Rize maçında bıraktım ligi. Bu kadar salak bi takım şampiyon olamaz dedim. Bjk maçını ucundan takip ettim bjklelilere sinir olduğumdan. Çok havaya girdiler alkış malkış.

Sonra bizim için bjk yenilecek, fb yenilecek hesabı devreye girdi. Dedim yuh, bu olasılıklar asla yaşanmaz ama oldu. 100 yılda 1 olacak bir şey oldu.

Bunları anlatmamız sebebi, ben ligi salmışken, her ne kadar böbünlenseler de bjknin olmasını istiyordum. İnsan ister istemez ucundan taraf tutuyor.

Alıntıları Göster

Ben bu forumda bjk aleyhine konuştuğum kadar gs aleyhine konuşmamışımdır

bjk antipatim 10 üzerinden 9 sa gs antipatim 10 üzerinden 5 dir

Ve her zamanda bu ülkede 2 büyük takımın olduğunu geri kalanının figüran olduğunu söyledim

Fakat kendi takımımın çıkarı açısından bakarsak tabiki bjk şampiyonluğu beni gs şampiyonluğundan daha az üzer ama burdan illa birini desteklememiz gerektiği bakışı mantıksız

• İyi bayramlar DH Fenerbahçe ailesi

• quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Her sene şampiyon olan bir takımı yönetiyorsun, harika bir oyuncusun, 116 milli maça çıkmışsın, Milan, Inter, Juventus gibi İtalya'nın ileri gelen kulüplerinde top koşturmuşsun, Conte, Allegri, Ancelotti gibi hocalarla çalışmışsın, elinde harika antrenör ekibi, harika tesisler, Ronaldo gibi yıldız isimler var ama durum ortada...

Bence Pirlo, Xavi gibi adamlar öyle ya da böyle başarılı olacak, zekalarıyla kendilerini kanıtlamış adamlar ama hiç tecrübesi yokken takımın başına getirmekte inanılmaz riskli. Zidane gibi Guardiola gibi büyük isimler dahi alt takımları çalıştırmışlar, anternörlük yapmışlar ki bu isimlerin kariyerleri, çalıştıkları hocaları kimse tartışmaz sanırım. Umarım herkes kalbiyle değil de mantığı ile düşünür.

@Ice Platypus İllüzyon bittiğine göre...

Herkese iyi bayramlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

@Ice Platypus İllüzyon bittiğine göre...

Herkese iyi bayramlar.

Alıntıları Göster
    İyi bayramlar. Bakalım ne olacak Cumartesiden sonra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ice Platypus -- 13 Mayıs 2021; 13:4:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1A1F3FD31

Bu mesaj silindi.

Adam gizli GS'li falan değil, sadece futbol bilgisi yok.

Bence çok başarılı bir yorumcu, güzel geyik çeviriyor, kendini dinletiyor fakat futbol bilgisi kahvehanedeki dayılarla eşit Vole'de Demirtaş var çok daha başarılı bir yorumcu mesela.

• Bizim de artık yüksek bonservis düşük maaşlı genç oyunculara yönelöemiz gerektiğini düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Legend_84

Sezona 20 transferle başlayıp ( biri sozde dünya yıldızı ) rakiplerinden açık ara en iyi kadroya sahip olup ligi anca 3. bitirmeyi başarmak rezaletten başka birşey degil !
    En kötü takımını ligde 2 yapan O begenilmeyen AZİZ Baskanı kulupten resmen kovarak gonderdiler, adamın hayati Fenerbahçeydi, bu kulup için hapis bile yatti, neymiş artık gitmesi lazimmiş ! Neden, niçin ? Cevabi yok !
    Başa gelip 3 yilda en büyük başarisı 3 'lük olan başka bir Fenerbahçe başkanı olduğunu hatırlamıyorum ? Yahu herseyi bırakın bu takım tarihinde hic gormediği sekilde son 2 - 3 haftaya kadar küme düşme potasındaydı, bu durum baska bir buyuk kulupte olsaydi o baskanı kulubun kapsindan iceri almazdilar, bu adamda ne görüldüde bu kadar tahammul edildi ? Belkide genç yakışıklı ve bol paralı bay vizyonun parasini kullanarak bizi Barca, Real seviyesine çikarcagını düşündüler.
    Demekki neymis her paralı olan başkanlıktan ve kulup yöneticiliğinden anlamiyormus!
    Takımın koca bir sezon yapttigi aptalliklara ragmen rakiplerinin son hafta ikrami ile belki olabilir diye yine bizi ümitlendirip sonrada kahretmesinede şaşırmadık,
    Koskoca Fenerbahce takiminin bir oyun sistemi bile yok !
    Topu canere ver 50 metreden 80 tane orta açsın bunlardan biri bizim oyuncuya isabet etcekte biz gol atacağız, sozde dunya yildızi diye aldiğimız yeni Alex olacak dedigimiz mesut sahada toptan ve ikili mucadeleden kaciyor, sahada tek iyi yaptigi sey top ayagina geldiginde en yakinindakine pas vermek !
    Zaten yillardır futbol takimini eskisi kadar takip etmiyen bir sürü taraftar var, Aziz baskanin basketbol dehasi Obradovici getirdiginden en beri en buyuk keyfimiz olan basketbolu takip ediyorduk saolsun bay vizyon onunda içine etti !
    100 küsür yıllık takımin irtibarı hiç bir zaman bu derece zedelenmemişti,
    Umarım sayın KOÇ ve onun muhteşem ekibi bu rezaleti daha fazla devam ettirmeyip tez zamanda defolup giderler !

Hocam bu dediklerine Gs'li olarak katılıyorum.

Fenerliler aziz varkende uzun süre hasret kalmıştı ama. Fakat aziz yine de hakem tff maç tekrarı vs demek yerine soyunma odasını basıyor veya yüklü prim veriyordu futbolcuya. Bu yüzdendir ki selçuk şahin uzun süre gs maçını tek başına aldırdı diye klüpte kaldı.

Ali koç ise en ufak olayda stattan kaçıyor. Geldiğinden beri fantezi deniyor, Kaç td değiştirdiniz bu herif geldi geleli. Her kelimende hak var hocam

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

• quote:

Arkadaşlar Beşiktaşı destekliyorsunuz di mi?

Lütfen bizi desteklemeyen.

Tabi ki Bjkyi destekleyeceğiz. Matematik diye bir gerçek var. Siz şampiyon olursanız fark daha da açılıyor yetişmemiz imkansız hale geliyor.

Ayrıca bu sene şampiyon olursanız seneye şampiyon olma ihtimaliniz yine Bjk den fazla.

Bizimkilerden bazıları da hala 2 takımın da maglup olacagını sanıyor Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

• O değil de "Kaderin bize son maçta şampiyonluk borcu var." yazanlar umutlarını kaybetmiş ama unuttukları bir şey var: Sivas maçı değil Kayseri maçı son maç. İki takımda averaj muhabbetine açık oynayıp yeniliyorlarmış, biz kazanıp şampiyon oluyormuşuz filan. Şaka bi yana 2021/2022 konusundan devam etmek lazım artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShibaNeko -- 13 Mayıs 2021; 15:3:55 >
  • yarin göztepe token çikariyomuş. filarmofoni orkestrasiyla falan uğrşacağiniza bizim kulübünde tokenini çikartsaniz keşke

• quote:

Orijinalden alıntı: ShibaNeko

O değil de "Kaderin bize son maçta şampiyonluk borcu var." yazanlar umutlarını kaybetmiş ama unuttukları bir şey var: Sivas maçı değil Kayseri maçı son maç. İki takımda averaj muhabbetine açık oynayıp yeniliyorlarmış, biz kazanıp şampiyon oluyormuşuz filan. Şaka bi yana 2021/2022 konusundan devam etmek lazım artık.

Beşiktaş'ın kaybetme ihtimali var. Ama GS döve döve yener Malatya'yı.

Şampiyon değil de belki 2. olabiliriz. Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

• Burada herkes bjk kaybedebilir gs yener diyorsa tam tersi çıkar. Hadi totem vol.1
  • Hisse de düzdükleri gibi orda da düzsünler. Fener hissesindeki katakullileri görseydin böyle demezdin. Ankaragücünü yeniyoruz taban oluyor,ligin başı yeniliyoruz 2-3 taban yiyor. Mesut'un paralar falan hep ordan çıkıyor ben artık inandım.
  • 
Sayfa: önceki 56075608560956105611
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.