Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (4324. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 43224323432443254326
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • “Adalet” istiyorlarmış sicili bozuklar.
    Bu ülkede adalet olsaydı siz olmazdınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KingOfShadows kullanıcısına yanıt

Ben gustavonun sakatlığının uzamasını canere bağlıyorum caner varsa ben oynamam demiş olabilir zamanın stoper oynamamak için yapmıştı bence haklıda çünkü emrenin sosa novak için caneri yakacağını düşünmem ama gustavo için yapılmış olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: ratsx

“Adalet” istiyorlarmış sicili bozuklar.
    Bu ülkede adalet olsaydı siz olmazdınız.

Adaletin terazisini şaştıranların istediği adalet değil ayrıcalık istiyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Caner hakkında söylenecek çok şey yok. Eski hocası yıllar öncesinden yapmış tespiti.

Alıntıları Göster

daha bu seneki konuşması.

-caner'in kalmasını istemiyordum çok. gökhan kalabilirdi.

arsızı onca şeye rağmen yine aldılar ne diyeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: mete2649

Ben gustavonun sakatlığının uzamasını canere bağlıyorum caner varsa ben oynamam demiş olabilir zamanın stoper oynamamak için yapmıştı bence haklıda çünkü emrenin sosa novak için caneri yakacağını düşünmem ama gustavo için yapılmış olabilir

Olabilir tabii. El kol hareketi yapıyordu Gustavo'ya. Zaten Caner dışında sol bek oynayabilecek 2 oyuncumuz mevcut. Biri Szalai diğeri Novak. O yüzden oyna devam  

• BU GECE TÜRK FUTBOLU SALDIRIYA UĞRAMIŞTIR!

ADALET DEĞİL, AYRICALIK İSTEYENLER FUTBOLUMUZU İSTİLA ETMEYE ÇALIŞMIŞTIR!

Fatih Terim başta olmak üzere, Arda Turan ve Abdurrahim Albayrak PFDK'ya sevk edilmeli ve en ağır cezaları almalıdır..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu Caner-Erol hoca mevzusunda Erol hocanın da suçu var. Sen TD'sin. Orduda nasıl üst rütbe höt dediğinde herkes susuyorsa, takımda da sen höt diyeceksin herkes susacak. Tabii karakter meselesi. Ben askerde usta olarak acemi birliğinde kaldım, acemilerle uğraşıyordum, insanlara bağıran çağıran, lider kişilikte bir insan değilim, o yüzden zorlandım baya, Erol hoca da öyle sanırım.

• kepirlikerem K kullanıcısına yanıt
    İyi ye aynı şeyi söylüyorum bende... bu kadroyla çok bile puan almışsınız... gazla, bazen hakemle gidiyorsunuz şimdilik ama bir yerde patlarsınız sizde... ha ilk golü yememeye bakın, sizde 5 te 1 yapabilmişsiniz yenik duruma düştüğünüz maçlarda...
  • man utd kullanıcısına yanıt

Nerdeee onlar hakkını arayan namuslu dürüst insanlar tüm medya ya göre de haksızlıklara karşı çıkan türk futbolunun üstüne insanlar

Bu olaylardan burnuma pis kokular geliyor sanki bi ezber yapılmış gibi hele tacizcinin konuşma fenerin maçlarını hep örnek göstermesi

Cezayı da verirler şimdi en düşükten cezayı ona da yaparlar bizi engellemeye çalışıyorlar hiçbir suçumuz yok edebiyatı

• Bu gs'nin hakem hakem diye ağlaması kadar gereksiz, saçma bir şey yok. Maçı izlemedim ama özetini izledim. Tamamen objektif bakıyorum Hakem dört dörtlük yönetmiş. Bir kere Mustafa bilerek dirsek atıyor direkt kırmızı kart. Tam vuruş anında arkadaki görüntüden çok belli oluyor bilerek vurduğu. Arda'nın elide penaltı. Yok dizinden sekmişte falan filan. Bizim bin tane golümüz yendi. Geçen sene Ankaragücü maçında adamın ayağından eline çarptı devamında gol oldu verdi hakem. Demek ki veriliyormuş. Gs'nin golüde gol. Donk topa müdahale ediyor faul yok orada. Falcao penaltı isterken kendini atıyor penaltı değil sarı da değil çünkü rakip oyuncuyla temas halinde.

• Spider-Man S kullanıcısına yanıt

Eski hocası Aboubakarı kessin de görelim sözünün eri miymiş değil miymiş

• quote:

Orijinalden alıntı: Be4die

Adaletin terazisini şaştıranların istediği adalet değil ayrıcalık istiyorlar.

Alıntıları Göster

Zaten her konuda ayrıcalık yapılıyor kendilerine.

Bu sene yabancı kısıtlaması nedeniyle transfer yapamıyorlardı. Yabancı sayısı arttırıldı.

Yine parasal nedenden dolayı transfer yapamıyorlardı, arkasında kamu bankası olanlar tarafından para aktarıldı transfer yaptılar.

İttire ittire iki senede bir şampiyon yapılıyorlar. Her sene olsalar yine ağlayacaklar, yine mağduru oynayacaklar. Yine Fenerbahçe kollanıyor diye salyaları sümüklerine karışacak ağlamaktan.

• ADALET ISTEYENLERE BAKIN HELE.

ÖNCE Bİ AYNAYA BAKIN KARDEŞ ..

• AĞLIYORLAR :)

İNGA İNGA İNGAAAAAAAAAAAAAAA

• quote:

Orijinalden alıntı: uur.35

Bu mesaj silindi.

Mesaj 10 saattir duruyor.

Gs bölümde hakem dedik diye 14 sn de mesajımız siliniyor ama burada 10 saattir silinmeyen ceza almayan mesaja bakın!!!

Evet Fenerbahçe bölümdeki "moderatörler" fanatik. Evet siz gık diyince ceza veriyorlar. Örnekte olduğu gibi. İstediğinizi yazamıyorsunuz Fenerbahçe bölümünde..

Adalet lazım "fanatik" adminler size ceza yağdırıyor..

Gık yazamadığımız gs bölümüne karşı at koşturulan Fenerbahçe bölümü..

Adalet isteyen gs liler.

Hayırlı işler.

• Ankaragücü'nü 8-0 yendiklerinde de adalet aramışlar mı?
  • 
Sayfa: önceki 43224323432443254326
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.