Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (391. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 389390391392393
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İkiside var çok şükür
  • quote:

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

Bu Ahmet Selim Kul daha Hadergjonay'ın Huddersfield'in oyuncusu olduğunu bilmiyor. Lol.

Bu da ahmet ercanlar gibi tweet silen tayfadan heralde, 2 gün önce birisi retweet yapmış gördüm alevler malevler sosa fenerbahçede son dakika diye,şimdi baktım tweeeti silmiş.Sağdan soldan ne görse yazıyor eğer tutarsa ben demedim mi ulan olmazsa tweet deleted.
  • Kara Mithat kullanıcısına yanıt
    Bi ara lungtu en yüksek kurtarma yüzdesi olan kaleci en iyisi de o mu olmuş oluyor? Top yavaş mı geldi hızlı mı geldi nasıl bir açıdan vurdun topa kim vuruyor nereden geldi 50 metreden mi geldi altıpastan mı vurdu hepsi aynı torbaya atılıyor. Bu istatistiğin elle tutulur tarafı yok yani ha izledim beğenmiyorum dersin adamı o da bence yanlış da yine daha tutarlı olur.
  • Ne alaka ya

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Affection and Hatred

Bi ara lungtu en yüksek kurtarma yüzdesi olan kaleci en iyisi de o mu olmuş oluyor? Top yavaş mı geldi hızlı mı geldi nasıl bir açıdan vurdun topa kim vuruyor nereden geldi 50 metreden mi geldi altıpastan mı vurdu hepsi aynı torbaya atılıyor. Bu istatistiğin elle tutulur tarafı yok yani ha izledim beğenmiyorum dersin adamı o da bence yanlış da yine daha tutarlı olur.
    Verdiğin bilgi yanlış lung en yüksek kurtarma yüzdesine sahip değil en yüksek kurtarma sayısına sahipti,küme düşen takımın kalecisi olduğu için üzerine en çok şut çekilen kaleci olduğu için değersiz bir istatistik.Kurtarış yüzdesi altaydan fazla olsa da yine de yeterli değil tabiki de.

Dediğin kurtarış yüzdesini 1 maç üzerinden yapmış olsan haklısın ama koca bir sezon üzerinden yapılan bir istatistik.En yüksek kurtarış yüzdesi olan 3 kaleci muslera-uğurcan-mert herkes tarafından ligin en iyi 3 kalecisi olarak görülüyorlar sence bu tesadüf mü ?İstatistik evet %100 doğruluk payı olmasa bile bence kurtarış yüzdesinden bir kalecinin iyi mi kötü mü olduğunu büyük oranda çıkarabiliriz.

Ben de isterim altay iyi olsun benim taraftarı olduğum takımın kalecisi,ama bu sezon yenmiyecek çok gol yedirdi takıma.

• Ahmet Bulut iş başında. Adam bizim takımdan birilerini başka takıma götürüp yeni oyuncular getirecek bize. Kendisi Tolgay Arslan'ın, teknik direktör Kenan Koçak'ın ve sportif direktör Emre Belözoğlu'nun menajeri. Görüyorsunuz döngüyü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KingOfShadows -- 15 Ağustos 2020; 1:59:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ahmet Bulut iş başında. Adam bizim takımdan birilerini başka takıma götürüp yeni oyuncular getirecek bize. Kendisi Tolgay Arslan'ın, teknik direktör Kenan Koçak'ın ve sportif direktör Emre Belözoğlu'nun menajeri. Görüyorsunuz döngüyü

Dorukhan in menajeri de Ahmet Bulut diye biliyorum.

Valência haberleri gerçek değildir umarım.
    TRT Spor geçen seneki haline döndü galiba :) Her gün birilerini getiriyorlar.
    Forvet ve sağ açık mevkisini Yunanistan dan bulmuşuz işte. Yaşları ve maliyetleri de uygun, birde Thiam aldık mı forvet hattı kapanır.
    Stoper mevkisinde adı geçenlerden bir tek Lemos a içim ısınmadı. Geçen sene Zanka da aynı şeyi yaşadık.

• Alpha Centauri kullanıcısına yanıt
    vitor hocam... çok şey kaybettik çok.
  • Limit olayının çözülmesi lazım artık. Bir şey yapmak lazım. TFF arttırmaz. Yüzde 40 asima çıkarsa yine olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperepla -- 15 Ağustos 2020; 4:6:23 >
  • Günaydın renktaşlar

Dimitrios Limnios ve Malang Sarr transferlerini çok istiyorum. Ama çok zor gözüküyor. Limnios'un 10 ay sözleşmesi kalmış ve menajeri de Mirsad Türkcan. PAOK'un en önemli oyuncularından olan Limnios'un sözleşmesinde çıkış maddesi yoksa bu transfer zor. Malang Sarr'ın ise peşinde bizim dışımızda bir sürü köklü kulüpler mevcut. Oyuncuya sosyal medyadan yaptığımız 'Come to Fenerbahçe' çağrısına devam etmeliyiz. Sarr bize gelirse direk 11 oynayacak. Diğer ismi geçen büyük kulüplerde ancak rotasyon oyuncusu olabilir. Bakalım süreç nasıl işleyecek.

• quote:

Günaydın renktaşlar

Dimitrios Limnios ve Malang Sarr transferlerini çok istiyorum. Ama çok zor gözüküyor. Limnios'un 10 ay sözleşmesi kalmış ve menajeri de Mirsad Türkcan. PAOK'un en önemli oyuncularından olan Limnios'un sözleşmesinde çıkış maddesi yoksa bu transfer zor. Malang Sarr'ın ise peşinde bizim dışımızda bir sürü köklü kulüpler mevcut. Oyuncuya sosyal medyadan yaptığımız 'Come to Fenerbahçe' çağrısına devam etmeliyiz. Sarr bize gelirse direk 11 oynayacak. Diğer ismi geçen büyük kulüplerde ancak rotasyon oyuncusu olabilir. Bakalım süreç nasıl işleyecek.
    Limnios u almak zor değil renktaş.

Adı geçen oyunculardan
    Stoper > Sarr ve Santos
    Orta saha > Sosa
    Kanat > Limnios, Thiam
    Forvet > Livaja
    Kaleye > Tarık geri alalım Rize den.

Burada sadece Liminos ve Livaja ya para vereceğiz. Toplamda ödeyeceğimiz para maksimum 6m euro olur.
    16m + Santos a Vedat'ı satsak elimizde 10m para kalıyor.
    Genç bir sağ bek alıp transferi.

Harun ve Deniz > Thiam

Gustavo, Zajc, Tolgay, Zanka, Alper, Mevlut ve forvet hattında Frey ile Allahyar dan birinin gönderilmesi gerekiyor.

Kadroda gereksiz bir tane adam bile tutulmamali. Bu adama vereceğin parayı alt yapıya ayır bak nasıl oyuncular çıkıyor.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanchize

Benim de hayalimdeki ortasaha
    Milletin anlamadığı nokta şu, ne CL de varız ne uefada. Rakiplerimiz kasımpaşa, ankaragücü, malatya,rize gibi takımlar. Üç tane ayağı düzgün orta sahası olan takımın içinden geçebileceği bir ligdeyiz üstelik. Nedir bu gustavo sevdası ya Kötü oyuncu mu hayır, ama 33 yaşında ve yıllık 3m küsür para veriyorsak ve sadece Türkiyede oynuyorsak gereksiz oyuncu.

Alıntıları Göster
    Altına imzamı atarım. Sanki Ronaldo'lar, Messi'ler var ligde. Zaten savunma yapmayı bildikten sonra şu orta sahanın sıkıntı yaratacağını sanmıyorum, yedeklerde de Tolga ve Jailson olursa duruma göre bu arkadaşlardan birini sahaya koyarsın.

• Sosa gelirse uzaktan şutları, oyunu yönlendirmesi, duran top becerisi ve dikey paslarıyla talımın çehresini değiştirir. 2 sene oynasa yeter.

Sene başından beri diyoruz gg ve dirar sağ için yetersiz. Nazım sangare kesinlikle alınmalı. Sol taraf bence problem olmaktan çıktı. Stopere ligin en az gol yiyen takımlarından SS dan başarılı futboluyla öne çıkan appindangoye alınabilir. Godoydan cardona da iyi bir stoper olduğu konuşuluyor. İyi ikili olabilirler. Forvete mandzukiç olsa tadından yenmez.

Adı geçen; lemos, enner valencia, lijova, alparslan... Bunlar umarım sadece adı geçen isimlerdir...

Takımdan tolgay, alper, mevlüt, dirar, zanka, harun, zajc, deniz ve gustavo kadro sadeliği ve kaynak yaratmak için gönderilmelidir.

Ozan/ dorukhan, ozan/ljaic transferleri de umarım olmaz. Harun, deniz, alper, tolgay var onlarla yapılsın bu işlem

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

İnşallah doğrudur hocam ama Ekrem Konur kadar mavi tiki olup kolpacı olan bir adam görmedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mpolat35

İnşallah doğrudur hocam ama Ekrem Konur kadar mavi tiki olup kolpacı olan bir adam görmedim

Alıntıları Göster
    https://twitter.com/Ekremkonur/status/1294356581635756033?s=19

https://twitter.com/sercanhamzaolu/status/1294374966574690306?s=19

Bence bu spor gazetecileri denen güruh birbirinden kopya çeken söylenti doğrulanınca sanki futbolcuyu kendi transfer etmiş gibi yayılan tipler.

• Vedattan gelecek paranın bir kısmını visca’ya basalım zaten seneye sözleşmesi bitecek emre faktörüyle ucuza ayarlarız ne vereceği belli olan transferlerden olur hiç maceraya gerek yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sanki bu sene 88-89 havasnı ve birlikteliğini yakalamış gibi hissediyorum.

aynı o yıllarda da geçen 2-3 sezon başarısızlıktan sonra 88-89 sezonu başında da yapılan oğuz aykut turan hakan tecimer transferlerinden sonra şampiyonluk inancı çok yüksek seviyelere çıkmıştı..
    şimdi en fazla şampiyonluk bekleme 7 sene diyoruz ya.o zaman en büyük şampiyonluksuz geçen yıl olmuştu. 85-89 arası.o yılladaki taraftar bütünleşmesi ve kaliteli transferlerle şampiyonluğu çok rahat almıştık.inşallah yine aynı bütünleşmeyle önümüzdeki yıl yine aynı altın çağımızı yaşayıp şampiyon olacağız.
  • Diego Perotti'yi ciddi ciddi alacak galiba bizimkiler, TM'den sakatlık geçmişine bakınca içim karardı:

19/20 sezonu: Toplam 78 gün, kaçırılan maç 13.
    18/19 sezonu: Toplam 127 gün, kaçırılan maç 24.
    17/18 sezonu: Toplam 63 gün, kaçırılan maç 14.

En iyi ihtimalle sezonun üçte birini kaçırır bu adam.
  • 
Sayfa: önceki 389390391392393
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.