Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (390. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 388389390391392
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

Trt ya bizim transfer listesini ele gerçi ya da çok pis etkileşim kasıyorlar,20 tane adam transfer ettiler 2 günde
  • Adamlar makine gibidir. Audi Cup da bile son saniyeye kadar gol kovalıyorlardı. Bazıları sevmez ama ben bu disipline hayranım, sakızına maçta bile adamlar 10 tane atmak istiyorlar. Bayern resmen Alman Panzeri olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vidal: Bayern Munich are playing against Barcelona, not a Bundesliga team

https://www.marca.com/en/football/barcelona/2020/08/13/5f357cbe46163f347b8b4613.html

Hiçbir zaman büyük konuşmamak lazım. Hele ki futbolda yorumları uç noktalarda keskin ve tek gerçekmiş gibi yapmak saçmalık. Önlibero, çift yönlü, ofanstı defanstı vs. top yuvarlaktır, matematik gibi 2+2=4 diyemezsiniz.

Saygılı olmakta fayda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dulcet -- 15 Ağustos 2020; 0:12:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kara Mithat

Kurtarma yüzdesi en yüksek kaleci muslera ligin en iyisi kalecisi deniyor,2. En yüksek kurtarma yüzdesi uğurcan ligin en iyi 2. Kalecisi deniyor 3. Sırada mert günok var.Bence gayet tutarlı gözüküyor liste bizim karpuzcu 15. Sırada falandı galiba.Ama bizim stoprler kötü ama bizim savunma kötü aynen aynen diğer anadolu takımlarında ramos var.
    Sen o istatistikte maç sayısına baktın mı. Ayrıca gecen de yazdım o istatistik de ayrıntılar önemli. Kurtarılanların kaçı zor şutlar kaçı kolay şutlar. Kaçı kalecinin üzerine gelen şutlar. O listede bunlar yok.

Bunlar olmadan toplam şut sayısına ve kurtarış sayısına bakarak şu iyi şu kötü diyemezsin.

Mesela bir kaleci 200 şut kurtarır bir kaleci 150 şut kurtarır. Böyle bakınca 200 şut kurtaran daha iyi dersin ama 200 şut kurtaranın kurtardığı 110 şut zordur diğer 150 şut kurtaranın ise 120 kurtardığı zordur bu durumda hangisi daha iyidir. Oynayan maç sayısı bile önemli.

Altay 32 maç oynadı. O listede Altay'ın önünde yer alan bazı isimlerin maç sayısı çok daha az. Aynı sayıda oynamış olsalar belki oran olarak Altay'ın gerisine düşecekler bunu bilemezsin.

• dkms1907 kullanıcısına yanıt
    Neye göre, kime göre?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kara Mithat

Trt ya bizim transfer listesini ele gerçi ya da çok pis etkileşim kasıyorlar,20 tane adam transfer ettiler 2 günde

Alıntıları Göster
    Menajerler haber sızdırıyor sanırım.

• Noctivagant kullanıcısına yanıt
    ya tamam altay ligin en iyi kalecisi seni mi kıracam relax ol rahatla gevşe altay harika bir kaleci önündeki savunma oyuncuları kötüydü,altaya gelen toplar da zor şutlardı musleraya hep ölü toplar geldi.
  • Spider-Man S kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam . Almanya karşısındaki brezilya konumuna soktu bayern barça yı helal olsun...
  • Bizim stopere ihtiyacımız var hem de 2 tane baba stopere.
    Serdar aziz ve sadıkla bu iş olmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ---Mert Hakan

Ozan--------Sosa

• quote:

Orijinalden alıntı: freudunpiposu

Neyi iyi yapar hocam?
    Ciddi mi sordun anlamadım ama cevaplayayım. Adam inanılmaz bir şey, tam bir winner. Teknik olarak ekstra bir yeteneği yok, ama bir şekilde süperstar seviyesinde maçlar çıkarıyor. Aklıyla oynuyor, inanılmaz konstantre. İzlemek büyük keyif, maçlarda takip edin anlayacaksınız.
  • arda2007 A kullanıcısına yanıt
    1 tane olsun baba olsun, tartisilmaz olsun, 1 taneye raziyim

• quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

---Mert Hakan

Ozan--------Sosa

Benim de hayalimdeki ortasaha
    Milletin anlamadığı nokta şu, ne CL de varız ne uefada. Rakiplerimiz kasımpaşa, ankaragücü, malatya,rize gibi takımlar. Üç tane ayağı düzgün orta sahası olan takımın içinden geçebileceği bir ligdeyiz üstelik. Nedir bu gustavo sevdası ya Kötü oyuncu mu hayır, ama 33 yaşında ve yıllık 3m küsür para veriyorsak ve sadece Türkiyede oynuyorsak gereksiz oyuncu.

• Affection and Hatred kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum ama bu tarz oyuncu kontenjanını ronaldo dolduruyor bence. Teknik olarak sıradan bir adam Müller. Ancak yıllardır kalitesi düşmeyen bir takimda oynuyor. Bunu da eklemek lazım.

• Şu konudaki 2. yorumum ve yine Altayla ilgili. Altay bize gelmeden önceki sezon ligin en yüksek 4. kurtarış yüzdesine sahip kalecisiymiş. İsteyen istediğini düşünür ama işine gelene göre düşünmek bambaşka bir şey. Korkuyorumki konuya yazanların %50sinden fazlası bloklu oldu artık bende.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanchize

Benim de hayalimdeki ortasaha
    Milletin anlamadığı nokta şu, ne CL de varız ne uefada. Rakiplerimiz kasımpaşa, ankaragücü, malatya,rize gibi takımlar. Üç tane ayağı düzgün orta sahası olan takımın içinden geçebileceği bir ligdeyiz üstelik. Nedir bu gustavo sevdası ya Kötü oyuncu mu hayır, ama 33 yaşında ve yıllık 3m küsür para veriyorsak ve sadece Türkiyede oynuyorsak gereksiz oyuncu.

Alıntıları Göster
    Gustavo gibi oyuncun olsun 620 milyon borcun olsun.

• Bu Ahmet Selim Kul daha Hadergjonay'ın Huddersfield'in oyuncusu olduğunu bilmiyor. Lol.

• Bana göre

• dkms1907 kullanıcısına yanıt
    Bana göre ise gelmesi zor. Para konusunda yan çizdiğini düşünüyorum. Zaten İstanbul'dan korkuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-82AD9505E -- 15 Ağustos 2020; 1:6:30 >
  • 
Sayfa: önceki 388389390391392
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.