Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (389. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
119
Favori
4.176.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 387388389390391
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    8 oldu sinan engin keyiften 4 köşe şimdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kara Mithat

Ben liseye giderken altay daha portakalda vitamindi,burası özgür bir forum gustavoya jailsona bütün sezon salladılar hasan ali aslında iyi dediler düşünce özgürlüğü dedik sustuk.Bundan sonra ben de gördüğümü yazıyorum isteyen bloklasın şimdiden.
    98 doğumlu biri 90 doğumlu biri liseye giderken portakalda nasıl vitamin oluyor merak ettim. Düşünce özgürlüğü güzel bir şeydir ama bir insanı sürekli eleştirmek düşünce özgürlüğünü aşan bir durum.

Seni ne zaman görsem sürekli Altay'ı eleştirip duruyorsun. Bir insanın kusurlarını arayıp durursan sürekli ve sadece onlar ilgili olumsuz eleştiri yaparsın. Olumlu yönlerini bile görmezsin. Bardağın sürekli boş tarafına bakıyorsun.

Ben de yeri geldi eleştirdim lig sırasında ama övdüğüm zamanlarda oldu. Çünkü eksikleri dışında olumlu yönlerini de gördüm. Altay çalışırsa iyi bir kaleci olup iyi yerlere gelecektir.

Yetenek her zaman her şey demek değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

SON DAKİKA!!

Umarım bonservis verilmez.
    Babasinin hayrina vermicekya o ne demek ???

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bjkliler bayernlilerden daha çok sevindi sekize :D

seneye başak bayern ile eşleşirse feci eğleneceğiz
  • -alo messi ben emre abin

• Affection and Hatred kullanıcısına yanıt
    Neyi iyi yapar hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kara Mithat

Ben liseye giderken altay daha portakalda vitamindi,burası özgür bir forum gustavoya jailsona bütün sezon salladılar hasan ali aslında iyi dediler düşünce özgürlüğü dedik sustuk.Bundan sonra ben de gördüğümü yazıyorum isteyen bloklasın şimdiden.
    Mithat ağabey karpuzcu değildir o saç gibiler seni de etkilemiş anlaşılan. Kurtarma yüzdesi en saçma istatistiklerden birisidir altay adam gibi adamdır.
  • O değilde Mithat da psikologmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ucuzcufiko

Babasinin hayrina vermicekya o ne demek ???

Alıntıları Göster
    10 ay sözleşmesi kalmış. Maaşı yüksek. Kadroda düşünülmüyor. Avrupadan hiç bir kulüp bu oyuncuya istediği maaşı veremeyeceği için doğal olarak bonservis de vermez. Arap veya Çin kulüpleri bonservis verebilir tabii. Bizim öyle bir lüksümüz yok.

• Veratti, Jorginho, Kimmich gibi dinamik derin oyun kurucuların futbola katkısı ortada. Keşke şu pozisyonu oynayabilecek bir oyuncu bulsak da futbolumuza çağ atlatsak.

• Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

• Affection and Hatred kullanıcısına yanıt
    Kurtarma yüzdesi en yüksek kaleci muslera ligin en iyisi kalecisi deniyor,2. En yüksek kurtarma yüzdesi uğurcan ligin en iyi 2. Kalecisi deniyor 3. Sırada mert günok var.Bence gayet tutarlı gözüküyor liste bizim karpuzcu 15. Sırada falandı galiba.Ama bizim stoprler kötü ama bizim savunma kötü aynen aynen diğer anadolu takımlarında ramos var.

• Keşke... Sosa idare eder. Ama kimmich daha çok Ozan tarzı gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: HastaSiempre1940

Veratti, Jorginho, Kimmich gibi dinamik derin oyun kurucuların futbola katkısı ortada. Keşke şu pozisyonu oynayabilecek bir oyuncu bulsak da futbolumuza çağ atlatsak.
    Tolgay var ya hocam neyinize yetmiyor

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Büyük bir Barca Hater'ı olarak bu gece zevkten kudurdum
  • ya beyler bu perotti kim.Öyle abartılcak bi teknik oyuncuda değil.Kas sakatlığı olan biri işimize hiç yaramaz gibi ya...Nerde kalmış yaşlı oyuncu var ya tutarsa misali alalım bakalım.Bu transfer kesinleşirse kendimi bloklıcam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elonardo

bjkliler bayernlilerden daha çok sevindi sekize :D

seneye başak bayern ile eşleşirse feci eğleneceğiz
    Ben skora şaşırdım ama Bayern'in kazanmasına şaşırmadım. Bayern ne zaman oynasa Barca ile kazanıyor çünkü adamlar her takıma karşı nasıl oynuyorlarsa Barca'ya karşıda aynını oynuyorlar.

Maçı izlemedim ama Bayern nasıl oynamıştır tahmin ediyorum. Barcelonaya önde basarak oynamışlardır. Barcelonaya karşı önde basan her takım kazanır. Yıllardır bunu diyorum herkese. Barca ne kadar iyi olursa olsun ne kadar formda olursa olsun defanstan oyun kurmasına izin vermediğin zaman asla maç kazanamaz.

Bu çok met edilen oyun sistemlerinden kaynaklı bir durum. Ranaldinho döneminden beri Barcelona geriden oyun kuran bir takım ve oyun sisteminde bir b planı yok. Hiç olmadı da. Bu sebeple önde basan rakiplerle oynadığı zaman sıkıntı çekiyorlar. Basa dayalı oyun oynayan bir takım o bas trafiğini bozmanın tek yolu önde basmak veya önde çok baskı kuramasan bile rakip alanda adam tutmak. Tamamen defansa çekilen takımlar şans yanlarında değilse hep kaybediyorlar ve çoğu takım Barcelona'dan korktukları için oyunu kendi yarı alanlarında kabul ediyorlar. Aslında Barcelonanın işini kolaylaştırıyorlar haberleri yok.

Bayen gibi önde basarsan Barcelona'yı yenersin. Kadronun çokta iyi olması gerekmiyor. Üst düzey kadron farsa Bayern gibi fark atarsın iyi kadron varsa 3-4 atarsın ve kötü kadron varsa en azından maç kaybetmezsin.
  • KingOfShadows kullanıcısına yanıt
    Umarım Sosa olmaz o zaman. Hamsik gerçek bir lider.

• perotti çok iyi topçu ama sakatlıkları endişe veriyor

Dimitrios Limnios alınırsa tebrik ederim yönetimi müthiş transfer olur

ayrıca bu aekteki forvetide merak ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeyeranEngineerR -- 15 Ağustos 2020; 0:8:53 >
  • 
Sayfa: önceki 387388389390391
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.