Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (3286. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32843285328632873288
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Dilerim bu seri devam eder ve seneye Mesut'un da dediği gibi Çempiyıns Lig'e katılırız.

• quote:

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türk genç oyuncuya yatırım yapmaya karşıyım ben. Para ve popülariteye ulaşınca orası burası ayrı oynuyor genelinin. Türkiye'de oynayıp da 28-29 yaşına gelmeden istikrar yakalayan bir Türk oyuncu pek çıkmıyor maalesef. Gökhan Gönül gibi erkenden evlenecekse falan gelsinler valla. Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]  Ozan Tufan evlendikten sonra performansını da gördük.

Emre Belözoğlu özel olarak çok istiyormuş da çok büyük hata eder bence. GS 6m€ + Ömer Bayram verecekmiş. 7'ye falan da çıkarlar bırakalım alsınlar işte. Pelkas'ı 1.5 m€'ya aldık beyler. 10 tane İrfan eder adam. Milli takımda bile banko değil. Alırsak bomboş yatırım olur. Çocuk Marsilya'ya gitmeye de sıcak bakmıyormuş. Aman uzak dursun Instagram'da takipçi kasmak istiyor muhtemelen.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-82AD9505E

Samatta'ya neden 10 verilir ki? Kariyerli değil, mevkii orası değil, yıldız değil. Bari yazın düzeltseler. Koskoca adama Anadolu topçusu gibi 3-4 yıl boyunca 67 giydirmesinler.

Ali koç basın toplantısında Mesut seneye 10 numara giyecek Samatta izin verirse dedi

• KingOfShadows kullanıcısına yanıt
    Oyun olarak çok benzetiyorum bu adamı. Sonu benzemez inşallah
  • Thiam
    Pelkas Ozil Valencia

veya

Samatta
    Thiam Ozil Pelkas

Sizce nasıl olmalı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnondraX -- 27 Ocak 2021; 21:34:55 >
  • Gerçekten çok saçma sapan bi iş yapılmış bi kere santrfora 10 numara verilmez hele hele samattaya hiç verilmez mbappe gibi santforlar hakeder ancak 10 numarayı...

Ama forma alacak olanlar genede 10 numara yazdırsın ben şahsen öyle yapacam zaten şunun şurasında 4 ay sonra 10 numarayı giyecek o yüzden 67 numara yazdırmaya gerek yok

• quote:

Orijinalden alıntı: AnondraX

Thiam
    Pelkas Ozil Valencia

veya

Samatta
    Thiam Ozil Pelkas

Sizce nasıl olmalı?

Pelkas illa kanat oynayacaksa sağda olmalı.

• O kadar çok transfer yapıldı ki sosyal medya ekibi transfer tanıtım için yeni fikirler bulamaz oldu. Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: AnondraX

Ali koç basın toplantısında Mesut seneye 10 numara giyecek Samatta izin verirse dedi

Alıntıları Göster

Hocam samattadan niye izin isteniyor yönetim istediği kişiden formayı alır istediğine verir ne yani samatta izin vermezse giyemeyecekmi mesut 10 numarayı ? Öyle bi dünya yok...

• quote:

Orijinalden alıntı: erenfb1907

Hocam samattadan niye izin isteniyor yönetim istediği kişiden formayı alır istediğine verir ne yani samatta izin vermezse giyemeyecekmi mesut 10 numarayı ? Öyle bi dünya yok...

Alıntıları Göster

Sormak zorunda değiller ama nezaketen sorarlar.

• erenfb1907 kullanıcısına yanıt

Şaka tonuyla söyledi onu aslında. Ozile kesin verilecek 10 numara. Samatta istemese bile verilecek ama niye istemesin yani 30 yaşına gelmiş adam da banane vermem diyecek hali yok. 9 numara cissedeydi sanırım. O gidince 9 numarayı alır Samatta da

• AnondraX kullanıcısına yanıt

Daha Osayi var. Bir de üstüne hala forvet alınacaksa ohoo kimse işin içinden çıkamaz.

Eğer hepsi hazır olursa ilk dörtlüyü oynatırım ben bu arada. Diğerlerini sonradan oyuna sokardım. Osayi de Valencia ile forma rekabetine girsin. Samatta da Pelkas, Mesut, Thiam'dan biri oyundan çıkarsa girer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volvox7 -- 27 Ocak 2021; 21:52:10 >
  • Attilanın önceki maçlarını izlemiş olan var mı hızlı mı Attila kafamdaki tek soru işareti bu onun hakkındaki

• volvox7 kullanıcısına yanıt

Osayi bence rotasyon oyuncusu olarak kullanılır. Veya zor maçlarda kontra arayacağımız maçlarda kullanılır. Çalımı hızı çok iyi ama şutları pasları fazla iyi olmayan biriyse benim düşündüğüm gibi, ilk 11 oyuncusu yapmamalıyız.

• Be4die kullanıcısına yanıt

Marcel kadar olmasa da hızlı bir oyuncu

• Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

Beşiktaş yener bu Trabzonu Haftasonu

Alıntıları Göster

bence de bjk daha iyi

maçta kimin ne oynadığı belli değil. spikerler evlere şenlik. açı berbat. eziyet gibi

• Rakip takımlar ;

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 32843285328632873288
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.