Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (3036. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30343035303630373038
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

O üç senede bir şampiyonluk var o da 2006-2007. O yıl da tarihin en kötü topunu oynamış ve rakipsizlikten şampiyon olmuştuk. Hatta sene başı Zico gidecek deniliyordu. Sonra malum iki yabancılı, beşinci antrenörü ile maçlara çıkan GS'ye şampiyonluk verdik, ertesi sene de dördüncü olduk.

Baya efsane yıllarmış...

• The Mandalorian kullanıcısına yanıt

Fener taraftarı kadar kendini dev aynasında gören bir taraftar yok. Biz büyük bir camia ve spor kulübüyüz ama asla büyük bir futbol takımı değiliz. Bir Mönşıngıladbah bile değiliz. Marsilya değiliz. 8 sene önce bunları ezip geçtik ama paramız olduğu için, şimdi parayla değil taktikle, oyunla, anlayışla bir yerlere gelmek zorundayız.

Bunu anlamıyor insanlar. Getir 10 klas yabancı tiki taka oyna istiyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: T@rhuncu

O üç senede bir şampiyonluk var o da 2006-2007. O yıl da tarihin en kötü topunu oynamış ve rakipsizlikten şampiyon olmuştuk. Hatta sene başı Zico gidecek deniliyordu. Sonra malum iki yabancılı, beşinci antrenörü ile maçlara çıkan GS'ye şampiyonluk verdik, ertesi sene de dördüncü olduk.

Baya efsane yıllarmış...

o yıllardaki futbol kalitesi daha iyiydi.

denizli faciası olmasaydı herşey daha farklı olabilirdi.

zico’nun Aziz yüzünden gitmesi ve yerine gelen dede yüzünden takım carlos gibi adamlara rağmen çok bozuk top oynamıştı..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: john mclane

Alanya da fırtına gibi olan cisse fenere geldiğinde çok umutluydum.
    Ama adam bir türlü istenen verimi veremiyor.
    Sizce neden beyler?

Birde takım hala şöyle çatır çatır top oynamıyor..

Kim ne derse desin ben 2006-2009 arası olan feneri unutamıyorum..
    O kadro efsaneydi..

Daum'un ilk iki senesi iyiydi, ilk sene çok iyi mücadele eden takım vardı Hooijdonk önderliğinde.

İkinci sene kadro baya iyi oldu iyi de top oynuyordu takım.

3.sene de iyiydi ama şampiyonluğu verdik son maç

Dediğin yıllara pek katılmıyorum orada yanıltan şampiyonlarligi oluyor. Evet iyiydi şampiyonlar liginde ama o sene şampiyonluğu o darmadağın Gs'ye vermek başarısızlıktır.

• Maç’ın özetini izledim az önce,net penaltımız verilmemiş bu var’da ki hakemler ne yapiyor çok merak ediyorum ? Sivasspor maçı bizim için çok kritik umarım 3 puan alırız.

• quote:

Orijinalden alıntı: alpikom

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Sinirlendin mi seeenn hahahahaha

Blok.

Ikile kendi konuna

• Osayi işi olsa iyi olurdu. Başkanın açıklamalarından çıkardığım sadece bir kanat alınacağı. Ama beklenmedik bir sakatlık olursada transfer olabilir dedi.

• yanına sağlam santrofor şart

• Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

• Son zamanlardaki izledigim en kolay macimiz oldu. Tisserand,gustavo ve o ozan cok iyidi bugun.

• quote:

Orijinalden alıntı: T@rhuncu

Fener taraftarı kadar kendini dev aynasında gören bir taraftar yok. Biz büyük bir camia ve spor kulübüyüz ama asla büyük bir futbol takımı değiliz. Bir Mönşıngıladbah bile değiliz. Marsilya değiliz. 8 sene önce bunları ezip geçtik ama paramız olduğu için, şimdi parayla değil taktikle, oyunla, anlayışla bir yerlere gelmek zorundayız.

Bunu anlamıyor insanlar. Getir 10 klas yabancı tiki taka oyna istiyorlar.

Ya öyle işte, Fenerbahçe'nin Türkiye için tarihi büyüktür ama bugün gelinen noktada kuru kuru büyüklük bir şey ifade etmiyor. Maçlar sahada kazanılıyor, yok dikine yok bilmem ne yapar Fenerbahçe, yok büyüklük zart zurt duymaktan sıkıldım, futbol görmek, zeka görmek istiyorum.

Hoca bunun için çalışıyor bu sefer Fenerbahçe taraftarı engelliyor, bi rahat bırakın kulübü yahu.

• Bir sonra ki satıştan pay işi herhalde bakın sizin genç oyuncunuzu biz oynatıp parlattık bu yüzden pay istiyoruz gibi birşey.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Perottiye cok uzuluyorum yav

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mesut daha formayı giymedi değil mi

• yazıldı mı bilmiyorum, 50 li dakikalarda a.gücü savunmacısı (en çok o müdahale ediyordu, çıksa maç 5-0 olabilirdi.) kırmızı kart görmeliydi, bariz gol atağını kesmekten faul bile çalmadı hakem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 18 Ocak 2021; 23:56:1 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • adam gelmiş konuya hakaret etmiş 1 saat geçecek neredeyse mesaj hala duruyor,acaba nihat özdemir niyet mi okuyamadı.Selpakla makatını silersin demiş iyi bir anlam çıkarmaya çalışıyor galiba üstüne hakaret etmiş tdk sözlüğünde eş anlamlı olduğu birşey var mı ona bakıyor sanırım.

• Osayi-Samuel için qpr 750 bin pound istiyor haberleride yalanmış demek ki. Yağız 4 mil. € istiyorlar diyordu. Bende 3 mil. € diye biliyordum. Tabii bu paralar 5 ay sonra sözleşmesi bitecek oyuncuya verilmez. Üstelik sözleşme imzalamışken. O yüzden ligimizden bir transfer bekliyorum. Ndao ve Yusuf Erdoğan ismi gündeme gelebilir.

• 
Sayfa: önceki 30343035303630373038
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.