Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (2974. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29722973297429752976
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Heyea

Şurda Luyindama'yı iki dakika övdük, şöyle stoperimiz olsa dedik adam iki tane asist yaptı. Şom ağızlılık...  

Adam iyi oynuyordu zaten ama tam bomba ya.Uzak dursun böyle adamlar.Marcao da Luyindama da overrated fazlasıyla

• Beyler farkında mısınız bilmiyorum ama bizim yarışacağımız takım GS değil. Zaten kadrosu berbat transfer de gelmeyecek adamlara üstüne yönetim ve fatih terim durumu malumunuz. Berabere kalsalar ya da GS yense bizim için çok daha iyiydi. Tuhafsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: selodonanımhaber

Çok güçlü etobo, yıkılmadı etobo, durduralamıyor etobo, GS yenildi Etobo....

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maçın hakkı beraberlikti iki tarafında birbirine bariz üstünlüğü yoktu anca böyle bireysel hatalardan gol atılabilirdi şanslı kişi Luyindama oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Shieldwall

Cips, çay ve kuruyemişler hazır akşamı bekliyor muyuz renktaşlar  Umarım berabere biter. Bir tarafın kazanması gerekiyorsa da Beşiktaş kazansın. En azından hakedecek kadar oynuyorlar.

İstediğim oldu, mutluyum. Bu arada GS kazansa daha iyiydi diyenler bence yanlış düşünüyor. GS kazanırsa bir şekilde şampiyonluk yarışına giriyor bunun örneklerini gördük o yüzden erkenden düşmeleri gerek potadan. BJK ile çarpışırız onlar kadar lobileri yok en azından.

• Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

Akşam akşam çok keyiflendim :) Ben hak etmiş olduğum cezayı aldım bakalım bu arkadaş da alacak mı :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Javelin.

Beyler farkında mısınız bilmiyorum ama bizim yarışacağımız takım GS değil. Zaten kadrosu berbat transfer de gelmeyecek adamlara üstüne yönetim ve fatih terim durumu malumunuz. Berabere kalsalar ya da GS yense bizim için çok daha iyiydi. Tuhafsınız.

E ne yapalım hocam adamlar resmen içinden geçtiler galatasarayın. Bu beşiktaşı geçmemiz zor bence, imkansıza yakın. Geçersek mucize olur erol hocanın heykelini dikmek gerekir.

• Haklısın ama yenilmeleri de keyif vermiyor değil Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Transfer dönemimiz tatlı tatlı, eğlenceli, mesut geçiyor ama şaka maka Gustavo'ya da yedek lazım ya. Tolga'yı aylardır gördüğümüz yok, sakat mı ne? Göndersek ya. Değilse amenna. Elbette Gustavo seviyesinde değil ama içim bir nebze rahat eder. Ozan da oynayabiliyor orada ama Ozan'ı kendi görevinde oynatmak lazım.

Eskiden hücum bilen orta saha kıtlığı vardı, şimdi savunma bilen orta saha eksikliği var.

• quote:

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

Alıntıları Göster
    Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

• KingOfShadows kullanıcısına yanıt

Islandık Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

• Beşiktaş zayıf rakibine acımadı

4-0 bile bitebilirdi maç

• Affection and Hatred kullanıcısına yanıt

Erol hocanın değil başkanın heykelini dikin, hala transfer yapıyor Ali Koç. BJK ilder ikinci yarı için doğru düzgün transfer yapamicaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Javelin.

Beyler farkında mısınız bilmiyorum ama bizim yarışacağımız takım GS değil. Zaten kadrosu berbat transfer de gelmeyecek adamlara üstüne yönetim ve fatih terim durumu malumunuz. Berabere kalsalar ya da GS yense bizim için çok daha iyiydi. Tuhafsınız.

Gs nin son haftalarda potada olması demek şampiyon olması demek,hatta sonlara doğru 11 tane eşşek sahaya sürseler yine şampiyon olurlar.herkes bunun sebebini biliyor.

• rakip takım konusuna gidip "terimseksüeller / krem lazım mı" falan diyip şinanay şarkısı atarsan cevap verdiler diye onlar değil sen ceza alırsın. Senin yaptığın net yanlıştı boşuna karşı tarafa ceza bekleme.

zaten çok keyiflendim yazmışsın amacın belli. Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WhyNot? -- 17 Ocak 2021; 21:17:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heyea

Du bakam Fatih Terim hakeme sallayacak mı?  

Bugün hangisi kaybetse hakeme bir şey diyecekti

• quote:

Orijinalden alıntı: selodonanımhaber

Çok güçlü etobo, yıkılmadı etobo, durduralamıyor etobo, GS yenildi Etobo....

Etobo neler yapıyor öyle....

• yarın 7 tane atıp lider olalım

• 
Sayfa: önceki 29722973297429752976
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.