Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (2072. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20702071207220732074
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: C.Rodriguez

Bizimkiler pet şişesi atmış siz stadı yakıyordunuz.Hazmedemeyip dışarda kamu malına zarar veriyordunuz.Aç onları da izle

Alıntıları Göster

biz fetöcü futbolculara, hakemlere, polis amirlerine karşı mücadele ediyorduk o gün... arada polis arabası devrilmiş yakılmış normal bunlar, adamlar ele geçirmişler napalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi august landmesser -- 25 Kasım 2020; 14:58:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Olcaysson

#WeBelieveYouSamatta slimani 3-4 maç kötü oynadı diye yerden yere vurduk adam bi daha bizde oynayamadı, bizden gittiği monacoda çatır çatır oynadı tek suçlu TARAFTARDIR. samattanın yanında olmalıyız

Samatta'nın kumaşı iyi. Kaliteli bir oyuncu bende şuan kötü gözükmesinin sebebi ileri de çok topla buluşturamıyoruz. Samatta ileride çok topla buluşturucaksan forvet oynatacaksın veya forvet arkası deneyeceksin.

Trabzon maçında ikinci yarı bir ara orta alana kaydırdı hoca onu. Önce Cisse arkasında Zamatta şeklinde. Samatta o kısa sürede baya olumlu işler yaptı. Bir pozisyonda darma duman etti TS orta alanını. Diğer oyuncuların yapamadığını yapıp.

Samatta forvet arkası veya kanatta oynayabilir bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: august landmesser

biz fetöcü futbolculara, hakemlere, polis amirlerine karşı mücadele ediyorduk o gün... arada polis arabası devrilmiş yakılmış normal bunlar, adamlar ele geçirmişler napalım

Alıntıları Göster
    yav he he

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuna gıt kardes.

SANA TEK BIR SEY SOYLIYEYIM . AŞAGIYA BIRAKTIM

MUGDAT

• quote:

Orijinalden alıntı: kalavar

Konuna gıt kardes.

SANA TEK BIR SEY SOYLIYEYIM . AŞAGIYA BIRAKTIM

MUGDAT

Yasak mı var ?
    Zorunuza giden bir şey olunca hemen karşı saldırıya geçiyorsunuz.
    Arkadaş ortalamış bende gelişine voleyi çaktım.Fenerbahçeli olmasan bana hak verirdin. Fanatiklik böyle bir şey işte

Ben bu konuya hep alıntılar üzerinden yazarım , direkt bir mesajım kolay kolay olmaz. Biri laf atarsa cevabını alır.Konuma gidecek bir durum yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.Rodriguez -- 25 Kasım 2020; 15:21:50 >
  • quote:

Yasak mı var ?
    Zorunuza giden bir şey olunca hemen karşı saldırıya geçiyorsunuz.
    Arkadaş ortalamış bende gelişine voleyi çaktım.Fenerbahçeli olmasan bana hak verirdin. Fanatiklik böyle bir şey işte

Ben bu konuya hep alıntılar üzerinden yazarım , direkt bir mesajım kolay kolay olmaz. Biri laf atarsa cevabını alır.Konuma gidecek bir durum yok.

Alıntıları Göster

HADI MUGDAT KARDES YALLAH

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

• rakibekırmızıbizepenaltıspor taraftarlarıyla münakaşa etmeyin evladım,kendi kendine dolansın dursunlar.

• quote:

Bu mesaj silindi.

HADI gslı kardes . güle güle .

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]
  • Hocam bunu defalarca söyledim, imzama da yazmıştım bir ara.

DH Yönetici, Bölüm Yetkilisi rütbeli kişiler mesajlara direkt uyarı veremez. Uyarı talep ederler. Bu talepler de Admin onayına sunulur. Mesaj silindi ve işlem yapılmadı düşüncesi bu prosedür yüzünden oluşuyor genellikle. Bu tüm forumda geçerli. Uyarı isteniyor ancak yoğunluğa göre onaylanması 1 haftayı, 10 günü bile bulabiliyor. Bu durumlarda üye eğer kural dışı davranışına devam ediyorsa 24 saatlik geçici uzaklaştırma yetkimiz var sadece.

Yanlışlık yapıldığını düşündüğünüz durumlarda mutlaka bölüm yetkililerinize ulaşıp incelenmesini isteyin. Bu tüm taraftarlar için geçerli. Silinen mesaj da olsa üyenin profilini iletebilirsiniz. Silinen mesajları görebiliyor yöneticiler.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • ya gelmiş ağlakspor ağlıyor burda şuna 120 günü çakın ya adam ırzına geçti forumun biz düz mesaj atık diye 120 gün alıyoruz

bu arada erol bulut'un 3-4-3 veya 3-4-1-2 gibi dizilişlerle artık sahaya çıkması lazım bu takım bireysel özelliklerle gol atıyor bu takım daha iyi oynar erol hocanın kendiside diyor memnun değilim diye zaten ama hocam o zaman farklı bir şeyler deneyeceksin

• Andres Escobar kullanıcısına yanıt
    Yazdığım mesajda hiç bir hakaret vs yok. Ama sen son mesajından ötürü ceza alacaksın.Takipteyim cezası yoksa o kelimeyi kullanmaktan çekinmeyiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.Rodriguez -- 25 Kasım 2020; 15:52:21 >
  • Benim de sizin foruma yazdığım son mesajlarda hakaret yoktu ama adminin uzaklaştırdı :D Muğdat'ı çok seviyor galiba.

Ayrıca sen sizin şike olayınız dış basında çarşaf çarşaf dolandı diyip de banlanmadın, ben şike ''iması'' yaptığım için banlandım. Öyle adil bir yöneticiniz var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shieldwall -- 25 Kasım 2020; 15:55:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Samatta'nın kumaşı iyi. Kaliteli bir oyuncu bende şuan kötü gözükmesinin sebebi ileri de çok topla buluşturamıyoruz. Samatta ileride çok topla buluşturucaksan forvet oynatacaksın veya forvet arkası deneyeceksin.

Trabzon maçında ikinci yarı bir ara orta alana kaydırdı hoca onu. Önce Cisse arkasında Zamatta şeklinde. Samatta o kısa sürede baya olumlu işler yaptı. Bir pozisyonda darma duman etti TS orta alanını. Diğer oyuncuların yapamadığını yapıp.

Samatta forvet arkası veya kanatta oynayabilir bence.

Alıntıları Göster

Van Persie'ye olan samattaya'da oluyor. Sorun aynı , çözüm basit. Erol buluta kalıyor iş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Yazdığım mesajda hiç bir hakaret vs yok. Ama sen son mesajından ötürü ceza alacaksın.Takipteyim cezası yoksa o kelimeyi kullanmaktan çekinmeyiz

umrumda mı kardeşim banlanmam 11 yıldır forumdayım toplamda 3 yıl banlanmışımdır banane

ama sen sakın gelip milleti salak yerine koyma caz yapma

gelip milleti tahrik ediyorsun sürekli her hafta burdasın biz gs bjk bölümüne yazdıkmı 120 gün alıyoruz sende alıcaksın zaten son mesajların

hayde naşşş

• Arkadaşlar şekil A da olduğu gibi kendisi itiraf etti zaten.Buraya geliyor,sizleri tahrik ediyor sonra da siz karşılık verince sizi şikayet edip aradan sıyrılıyor.

Bunlara yanıt vermeyin engelleyin ya da şikayet edin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Andres Escobar

umrumda mı kardeşim banlanmam 11 yıldır forumdayım toplamda 3 yıl banlanmışımdır banane

ama sen sakın gelip milleti salak yerine koyma caz yapma

gelip milleti tahrik ediyorsun sürekli her hafta burdasın biz gs bjk bölümüne yazdıkmı 120 gün alıyoruz sende alıcaksın zaten son mesajların

hayde naşşş

Alıntıları Göster
    Benim alıntıladığım mesaja gayet yerinde cevap vermişim. Tam bir orta kafa golü gibi
    Buraya durup dururken mesaj atmıyorum. Biri bir şey söyleyince kapak gibi cevap veriyorum çıkıyorum. Sonra fenerlilerde alınıyor üzerime oynuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.Rodriguez -- 25 Kasım 2020; 16:18:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kara Mithat

Arkadaşlar şekil A da olduğu gibi kendisi itiraf etti zaten.Buraya geliyor,sizleri tahrik ediyor sonra da siz karşılık verince sizi şikayet edip aradan sıyrılıyor.

Bunlara yanıt vermeyin engelleyin ya da şikayet edin.

Güzelce cevabını aldı arkadaş.

• Alaycı mesajlara müsamaha göstereceğimizi söyledik. Ama ipin ucunu kaçırıyorsunuz. Konuda ne zaman Fenerbahçe maçı olsa ardı ardına insanları gaza getiriyorsunuz burada. Trollük boyutuna ulaştı çünkü artık.

120 gün bölüm cezanız hali hazırda bekliyor. Aynı davranışlara devam ederseniz 240 güne çıkacak.

• Ed Wood kullanıcısına yanıt

Hocam neden uyarıyorsunuz ki? Neden korumacı olamıyorsunuz diğer takım adminleri gibi? Verin sınırsızı rahatlayalım ya. Siz bu üyeye 120 gün vereceksiniz adam 121. günde gelip yine trollüğünü yapacak. O zaman ne olacak bir 120 gün daha mı vereceksiniz? Sınırsızı verin rahatlayalım.

• 
Sayfa: önceki 20702071207220732074
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.