Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (4915. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
126.466
Cevap
158
Favori
2.078.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 49134914491549164917
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim anlamadığım bir nokta daha var, Ali Koç şeffaf olacağız demişti, Moses'in maliyeti açıklandı mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • serdar azizin sözleşmesi feshedilmiş
  • Serdar bize gelir umarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: oikidoki

Sen galatasaraydan hic bir topcu fenerde ilk onbirde oynayamaz doye mesaj attin mi attin. 3 5 gun once.

Sonra ayni mesaja muslera belki diye ekleme yaptin. O da belki haa.

Daha iki saat once volkan ve topal cop once onlar gitmeli mesajin var az geride.

Tek tek ugrastirma. Yazdiginin arkasinda dur. Forum burasi egleniyoruz. Senden daha komigi yok. Kusme haa. Seni kaybetmek istemeyiz.

Alıntıları Göster
    Tamam, Muslera belki oynar dedik, celiski yok burada, kafadan oynar demedim, dikkat et.

Topala hicbir zaman cop demedim, varsa koyarsin buraya, bilakis her zaman kaliteli ve yetenekli bir topcu oldugunu yazmisimdir, Topalin gitmesini istemek yetenek sorunu degil, okudugumuzu dogru anlayalim.
    Volkan icin de her zaman Harundan iyi kaleci oldugunu yazdim, hatta Ersun Yanalin kaleyi Volkana birakacagini yazdim zaman icinde, aksi varsa koyarsin.
    Volkan da gitmeli, cop oldugu icin degil, miadini doldurdugu icin, keza Topal da gitmeli, bazen iki taraf icin de degisim gerekir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• serdar sözleşmesini feshettiyse fullflovar1977 konuya bekleniyorsun

• Galatasaray, Serdar Aziz’in sözleşmesini karşılıklı anlaşarak feshetti.
  • Bedava Serdar almışız, iyi transfer

• Ah başkan ah Comolli yaktı seni ah

• quote:

Orijinalden alıntı: supernova034

Başakşehir Huzurevine döndü. Adamlar nerede yaşlı işi bitmiş adam varsa topladı. GS alır ligi, başak sürdüremez son haftalarda ne yapar eder şampiyonluğu Gs' ye verir.
    sanmam. Ama o kadronun ömrü de max 2 yıl. Tahminimce bu yıl şampiyon olup takımı araplara satacaklar. Araplarda cl için transfer
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

Castillo dun ki gibi 4+4 gibi ise Diagne'den iyi hamle olur. Sene başı iç geçirmiştim ulan keşke şöyle bir forvetimiz olsa diye lütfen mantıklı maliyetle alınmış olsun.
    Rengim 3.8 kiralama, opsiyonu da 9 diyorlar. Böyleyse aman aman pü pü asla değmez.
  • Bende tam bunu bekliyordum. GS yönetimi taraftardan daha fazla tepki görmemek için santrafor transferini açıkladıktan sonra Serdar Aziz ile karşılıklı olarak anlaşarak yollarını ayırdı.Serdar Aziz hayırlı olsun. Bu çok iyi oldu bizim için. Skrtel 2 maç daha cezalıydı.

• Serdar bol bol salonda çalışır artık Tolga Ciğerci ile birlikte
  • Ingoshi kullanıcısına yanıt
    Offfff çok yüksek rengim. İyi oyuncu da saçma sapan işler. FFPyi bu şekilde deliyorsak Valla helal.

• quote:

Orijinalden alıntı: supernova034

Kardeş takılıyorum ama çok kesin konuşuyorsun. Bu kadar kesin konuşuyorsan sonradan ne dediğini de bilmen gerekir. Herkes senin eski mesajlarını ayıklamak zorunda değil yani.

Alıntıları Göster
    Yüzlerce mesajım var, alakasız iki tanesini koyabilmişler, forumu benden iyi bilirsin, çelişkili mesajları şipşak çıkartır, önüne koyar, üzerinden aylar geçse de, yok, koyamıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Robot34

Bu mesaj silindi.
    Resmen şike anlaşması
  • serdar aziz hayırlı olsun ohhhhh allah bereket versin.. gs'den sağlam bedava stoper. biraz biz keriz parası yiyelim. hozam tam bir fazia

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Robot34

Bu mesaj silindi.
    Klasik GS. Şaşırtıcı bir şey yok.

• Serdar'ı bırakmaları güzel oldu. FFP ile hiç işimiz olmadan Türk bir stoper kadromuza katıyoruz.

Serdar hazırsa cuma günü Neustadter yerine oynasın lütfen. Bu stoper bozuntusunu görmek istemiyorum
  • İzole Bant kullanıcısına yanıt
    Şike demeyelim de kurnazlık diyelim

• 
Sayfa: önceki 49134914491549164917
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.