Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (4914. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
126.466
Cevap
158
Favori
2.078.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 49124913491449154916
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Futbol Direktörü

Bu hesap fake değil. Konuyu takip ediyordum ve üye değildim. Konuya düşüncelerimi yazmak ve gelişmeleri paylaşmak için üye oldum. Bu kadar.
    Trol hesapsin. Dayanamaz bir iki haftaya kufur eder banlanirsin. Daha dun kufurvari mesajlarin vardi silindi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uefa'non gs'ye olan toleransı ile bize olanı arasında dağlar kdr fark var.
    Daha geçen ayki gözden geçirmeleri bizimle ilgili olsa idi kesin 1-2 sene men çıkardı. Adamlar onu atlatıp üstüne 13m transfer yapıştırıyorlar.

• Transfer politikamız süper nerde kendi takımında sorun yaratmış tutunamamış oyuncu varsa alıyoruz üstüne üstelik ciddi rakamlar veriyoruz pes doğrusu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elan Morin Tedronai kullanıcısına yanıt
    1.5 yıl sonra 35 yaşında oluyorsa oynatmayın hocam
  • Mr. Robot34 kullanıcısına yanıt
    Swensea başkanı ferin kalacağını söyledi. Zaten sakatlandı ferde önemli değilmiş herhalde.
  • Gs Diagne ve Mitroglou'yu,Malatya da Aboubakar Kamara'yı bitirdi bugün.16092 üye kına yaksın FB tarihinin en rezil yönetimini başımıza musallat ettikleri için.Başkan olacak adam çıkıp spor programı yapıyor takımın eksik mevkilerini sayıp buralara transfer yapacağız diye yalan söylüyor.Futboldan anlamadığı gibi yöneticilikten de zerre anlamıyor.Transfer yapamayacağız dese kimse bir şey demeyecekti insanları beklentiye niye sokuyorsun ? Sen başkan mısın spor yorumcusu musun ?
  • edirneli86 E kullanıcısına yanıt
    Azizci mi Tüm internet geçmişimi tarat bir tane Aziz lehine yorumumu bul formanı yollayım. Transfer süreci iyi yönetilmedi başkanın bunda payı büyük. Bunu yazmak onu sevmiyoruz demek mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: freudunpiposu

1.5 yıl sonra 35 yaşında oluyorsa oynatmayın hocam
    Hocam isla 31 ise şener 30. Demek istediğim bu.

• MR. Vizyon açık külünüz ayağına her şeyi ortaya döktüğünden transfer yapamıyoruz.

GS eminim en az bizim kadar kötü durumdadır ama adamlar yapıyor. Bizimki yapsa yarın bir gün Avrupa kulüpleri verdiği verileri gösterecek. Fenerbahçe’nin bu kadar borcu vardı onu da men edin, diye.

Tarihin en kötü yönetimi. Türk futbolu bu kadar kötüsünü görmemiştir.

• mpolat35 kullanıcısına yanıt
    Tam olarak anlamadım ama başkanları kiralamayı düşünmüyor nakit para istiyoruz dedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

@geng

Niye durup durup gs kadrosu şöyle böyle yazıyorsun? Gslilerin konusu varken bu konuyla ne alakası var? Her gün aynı şey arkadaş, yasak değil mi böyle trollük yapmak? Her gün gslileri dolduruyorsun bu konuya.
    Dikkat edersen gs mesajlarini ilk ben atmiyorum, kadro kaliteli, tebrik ederim falan yaziyorlar, ben de bunun dogru olmadigini yaziyorum.
    Forumu takip eden biri trol olmadigimi zaten bilir. Bu sitemi bana degil gs hakkinda yorum yapanlara yazmalısın, ilk acan ben degilim gs konusunu.

• Herşey son dakikada olmak zorunda mı? Bu Comolli denen herifin amacı eldeki mevcut koşullara göre transfer yapmak değil mi? Hayır elde para da var ama neyi bekliyor bu adam? Transfer olup olmayacağı da meçhul rakipler bir şekilde futbolcu alıyor birşeyler yapıyor, biz neyin peşindeyiz onu da bilmiyorum...

Yıllardır son gün son saat son dakikada transfer çıkarmanın peşindeyiz.

Boş yere rakip takım taraftarlarına fanatiklik yapmayın onlar bizim durumumuzda olsa kendinizi zor tutardınız o kadar diyeyim.

Ali Koç eğer çıraklık atıyorsa çok sağlam bir ders çıkarması gerekiyor orası belli oldu.
  • SON DAKİKA!!
    Nicolas Castillo, Türkiye’ye doğru yola çıkıyor. Satın alma opsiyonu 10,00 mil. €

• Elan Morin Tedronai kullanıcısına yanıt
    8 numara ve bek sıkıntısı var dünyada, Türkiye'de sağ açıklar ve en kötüsü stoperler bek oluyor. Galatasaray ve Beşiktaş derbilerinde pozisyon olmayan yerden asistler yaptı Şener, bunu yapacak Türk bek yok. İsla da bunu yapamaz o tarz değil.
  • mpolat35 kullanıcısına yanıt
    furbolda buna panik tranferi denir

• Bu saatten sonra Emenike dışında beni heyecanlandıracak transfer olacağını düşünmüyorum.

• Castillo dun ki gibi 4+4 gibi ise Diagne'den iyi hamle olur. Sene başı iç geçirmiştim ulan keşke şöyle bir forvetimiz olsa diye lütfen mantıklı maliyetle alınmış olsun.

• GS Serdar Aziz ile sözleşme feshetmiş. Sanırım bize gelecek. Çünkü ya kalırım ya FB'ye giderim demiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dulcet -- 30 Ocak 2019; 20:44:19 >
  • castillo hayırlı olsun buna itiraz etmem iyi topçu gergedan reis

• 1 sene hazırlanan Mr. Vizyon’dan son gün transferleri. Maşallah scout ekibinin 1 transfer başarısı da yok. Tüm transferler bilindik adamlar.

• 
Sayfa: önceki 49124913491449154916
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.