Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (4913. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
126.467
Cevap
158
Favori
2.077.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 49114912491349144915
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: edirneli86

Bu mesaj silindi.
    Terbiyenizi takının. Burada ali koçu kaç kez destekledim. Geçmiş mesajlarım da duruyor. Ama yüzlerine bulaştırdılar. Kadro dışı kalan adamları bile alamıyorlar. Yani hiç teklif yapmasak , adamlar zaten fifalık olacak. Biz ne yaptık ? Masada bir anda güçsüz duruma düştük.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: geng

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Gs'den nefret etmem diyen adam her mesajında GS'ye gönderme yapıyor.
    Kadromuzda 1 tane oyuncuyu alacakmış.Buna ben değil burada fenerliler bile güler. Doğru düzgün bonservisli kanat oyuncun bile yok.Kaleciyi alacakmış.
    Bekinde kadro dışı kalmış teneke bağlanmış dirar diğer tarafta Hak'la ismaili oynatan takım söylüyor bunu.Bizim yedek sağ bek Linnes bile sizde sağ ve sol As bek olur.
    Orta sahaya girmiyorum bile.Fenerin bu hale gelmesinin başlıca nedeni orta sahanızın ptt 1. ligten bozma olması. Bizim orta saha rotasyonun 5. yedeği olur sizin orta saha oyuncularınız.
    Diagne haberleri var.Tüm kadronuzu satılığa çıkartın diagnenin bonservisini çıkartamazsınız.
    küme düşmemeye oynuyorlar şampiyonluğa oynayan takımda sadece kaleci alacaklarmış. Sanki şuanki yeriniz kötü sanstan kaynaklanıyor da öyle konuşuyorsun.
    Resmen küme düşmemeye oynayan takımlar gibi oynuyorsun. Bu mesaj yüzünden birde fanatik adminden ban yeriz ama ACI GERÇEKLER bunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.Rodriguez -- 30 Ocak 2019; 20:7:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

@geng

Niye durup durup gs kadrosu şöyle böyle yazıyorsun? Gslilerin konusu varken bu konuyla ne alakası var? Her gün aynı şey arkadaş, yasak değil mi böyle trollük yapmak? Her gün gslileri dolduruyorsun bu konuya.
    Ya birak yazsin. GS li olarak sikayetci degilim. Ben bu halde alper potuk cok iyi bize gelsin diyebiliyorum. O kendi trol takilsin. Guluyoruz biz ona. Basaksehir le diger kokulu takimdan iyidir sizinle atismak. Ben fenerli ile atisirim. Digerleri ile isim olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Alfred Blalock

yoo ben seviyorum Biraz fenerbahçe düşmanı ama o ayrı

Alıntıları Göster
    İlk 3 döneminde şimdiye nazaran daha çirkefti. Mersin maçında topu yere vurup 9 maç almıştı mesela. Ama 4. döneminde karakter olarak çok daha olgunlaştı.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lan yine mutsuz mutsuz ekrana bakıyoruz tüküreyim böyle işe...

Şener duyarı kasanları da gördük ya ne desem bilemiyorum artık cidden çok fazla futbol cahili adam var.

• Ulan bende de nerdeyse herkes bloklu. Bir sayfada 2-3 mesaj görüyorum sadece. Diğerleri bloklu olduğu için gözükmüyor. Enkaz bırakan eski yönetimi övenleri, vasat futbolcu severleri ve trolleri blokluyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PayneKillers

Fatih Terim sayesinde. Göreve gelince başladığı altyapı çalışmaları baya meyve veriyor. Daha birkaç ay önce kimsenin adını bilmediği adamdan 11 kazandık. Kişiliğini sevmiyor olabilirsiniz ama teknik direktörlüğe laf eden ağır futbol cahili veya holigandır.

Alıntıları Göster
    Ftnin kişiliğini de teknik direktörlüğünü de severim. Eğlenceli adam hareketler konuşmalar falan komik . Bizdekiler hep somurtuyor surat asık.

• quote:

Orijinalden alıntı: geng

Tamam, koy onume iste, mesaj duruyor orada.

Alıntıları Göster
    Kardeş takılıyorum ama çok kesin konuşuyorsun. Bu kadar kesin konuşuyorsan sonradan ne dediğini de bilmen gerekir. Herkes senin eski mesajlarını ayıklamak zorunda değil yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi supernova034 -- 30 Ocak 2019; 20:10:3 >
  • Fer ne oldu arkadaşlar gelirse çok iyi olur sizin adınıza yattı mı transferi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Futbol Direktörü

Ulan bende de nerdeyse herkes bloklu. Bir sayfada 2-3 mesaj görüyorum sadece. Diğerleri bloklu olduğu için gözükmüyor. Enkaz bırakan eski yönetimi övenleri, vasat futbolcu severleri ve trolleri blokluyorum.
    Kimin fakeisin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: supernova034

Kardeş takılıyorum ama çok kesin konuşuyorsun. Bu kadar kesin konuşuyorsan sonradan ne dediğini de bilmen gerekir. Herkes senin eski mesajlarını ayıklamak zorunda değil yani.

Alıntıları Göster
    Söylemeyeyim dedim ama o arkadaşa kalsa Ali Koç geldiğinde Aykut Kocaman kesin kalacak gibi konuşuyordu hatta eski mesajlarını bulup konuya da atmıştım. Tabi şimdi yine inkâr eder, mesajlarımı bul der, uğraşamam.
  • Elan Morin Tedronai kullanıcısına yanıt
    Öyle ağır, öyle hantal sanki kararsızlıktan karar alamıyor gibi hareket ediyor yönetim. İnanılmaz şaşkınım ya.

Vizyondan, modern yönetimden, şeffaflıktan bahsederek gelen bir yönetimin 30 sene öncenin yönetimleri gibi çalışmasını, suratımıza söylenen bu kadar yalanı affedemiyorum.

Slimani kalıyormuş. Tv’lerde 5 mio eu’ya adam kiralamışız diye şov yapan yönetimin muhteşem bir eseri...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Th3M4NIMAL

Öyle ağır, öyle hantal sanki kararsızlıktan karar alamıyor gibi hareket ediyor yönetim. İnanılmaz şaşkınım ya.

Vizyondan, modern yönetimden, şeffaflıktan bahsederek gelen bir yönetimin 30 sene öncenin yönetimleri gibi çalışmasını, suratımıza söylenen bu kadar yalanı affedemiyorum.

Slimani kalıyormuş. Tv’lerde 5 mio eu’ya adam kiralamışız diye şov yapan yönetimin muhteşem bir eseri...
    Malatya fulhamdan adam getiriyor biz getiremiyoruz. Komolli ne işe yarar?

• Spider-Man S kullanıcısına yanıt
    Bu hesap fake değil. Konuyu takip ediyordum ve üye değildim. Konuya düşüncelerimi yazmak ve gelişmeleri paylaşmak için üye oldum. Bu kadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Futbol Direktörü

Gerçekse gram akıl yok bunlarda.
    3.8m kiralık bedeli nedir Allah aşkına

• quote:

Orijinalden alıntı: Fulton

Söylemeyeyim dedim ama o arkadaşa kalsa Ali Koç geldiğinde Aykut Kocaman kesin kalacak gibi konuşuyordu hatta eski mesajlarını bulup konuya da atmıştım. Tabi şimdi yine inkâr eder, mesajlarımı bul der, uğraşamam.

Alıntıları Göster
    ???

Bu da bonus olsun

(ersun soldadoyu tercih etti)

• Elan Morin Tedronai kullanıcısına yanıt
    Ne Comollisi dostum. Comolli sadece başkanın ve semih özsoyun paravanı. Bak ankaragücünün ve diğer takımların transferlerine. Planlı belli. Bizimki tamamen rezalet. Sen gidermisin ? Hayır. Peki sen gider misin ? Hayır...

• geng G kullanıcısına yanıt
    Özgüven eksikliği var bana göre durmadan transfer yapıyorlar fabregas,gelson martines, şimdide kagawa ne olacak bilmiyorum sanırım orta sahayı güçlendirmek istediler. Top yapamıyorlar yalnız dün guingamp maçında izledim 2 gol atıp skoru koruyamadılar thuram geldi çaktı gitti.

Diğer soruna ise Moses konusunda daha belli değil hiç bir şey. Moses iyi bir oyuncu belki kırk yılda bir iyi bir transferi olabilir ama daha zamanı var.
  • 
Sayfa: önceki 49114912491349144915
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.