Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (4528. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
126.466
Cevap
158
Favori
2.078.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45264527452845294530
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ezbere konuşuyorsun hocam 21 maçın 8 i tek farklı kazanılmış gerisi 2 ve daha farklı kazanılmış.

Futbol oyuncuya göre oynanır becerileri ne ise ona göre oynarsın Aykut'da öyle oynattı elinde top yapıcak ortasaha olsa geçen sene belki daha farklı oynatırdı oyuncunun becerisine uygun sistem kurup onu oynamazsan bugünkü duruma düşersin.

Bu takım sene sonuna kadar eğer Soldado gitmeyecekse Soldado-Frey veya Soldado-Slimani oynaması lazım Soldado açacağı alan ile iki kazmaya 5 er gol attırsa kardır sene sonuna kadar çift forvet oynatıp takıma gol attırmak lazım gol atamıyoruz eğer becerin yoksa orda kalabalık olup karambol yaratıp gol ararsın bizimde bunu yapmamız lazım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü Kayı

Ali Koç'un ilk olarak yapması gereken şey taraftarlar arasında fitne tohumu ekenleri görmezden gelecek hatta gerekirse tribünlerden silecek. Bu kulüp belli bir kesimin o gitsin şu gelsin diyerek yönlendireceği bir kulüp değil.

İkinci olarak ise sezon sonu kıyım yapacak iskeleti değiştirecek
    Sezon sonu kümede kalmış bir Fenerbahçe olursa eğer...

Valla bu takımı baştan yenileseler de bu takım 3 sene şampiyonluğa oynayamaz. Transferler yine bu düzeyde olur çünkü. Şaşmaz. Şaşırtmaz. O yüzden şu devre arasında uefa falan tınlamayıp bizi ligde tutacak kalitede transferler yapılmalıydı. Menejer tavsiyesi transferler. Comolli tavsiyesi değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tugtim -- 18 Ocak 2019; 15:44:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • transfer diyorsunuz da yanlış anlamayın ama küme düşme ihtimali daha çok konuşulmaya başlandı.böyle bir ortamda takım fb olsa bile oyuncu niye bu takımda oynamak istesin ki,o yüzden oyuncu ikna etmek yönetimin işini zorlaştırıyor olabilir
  • Takim iki mac kotu sonuc alinca linc baslamis hemen, ekseriya linc edenler Aykut Kocamani sevenler.Dünkü mac evet hicbir umut vaad etmedi, guzel futbol, pozisyon vs hicbir sey yoktu, buna da kabul, ama sen bu gitsin, su gitsin, Ersun Yanal gitsin, Ali Koc gitsin dersen artniyetlisindir demektir.
    Ersun Yanal iyi baslayamadi, Bursa ve Malatya maçları hoca için dönüm maclari, Bursa macini 1-0 da olsa kazanarak baslamak zorundayız baskıyı azaltmak için, arkasindan da Malatya galibiyeti gelirse baskıyı atar takim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geng -- 18 Ocak 2019; 16:0:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SonJnow

ikisinin toplam gol sayisi 7.

Fenerbahcede ilk 11 oynayan iki forvet mevkisi oyuncusu
    Anlamadığın nokta şu ben de zaten diyorum forvet alınsın ama alınmayacaksa bunlar oynasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: geng

Takim iki mac kotu sonuc alinca linc baslamis hemen, ekseriya linc edenler Aykut Kocamani sevenler.Dünkü mac evet hicbir umut vaad etmedi, guzel futbol, pozisyon vs hicbir sey yoktu, buna da kabul, ama sen bu gitsin, su gitsin, Ersun Yanal gitsin, Ali Koc gitsin dersen artniyetlisindir demektir.
    Ersun Yanal iyi baslayamadi, Bursa ve Malatya maçları hoca için dönüm maclari, Bursa macini 1-0 da olsa kazanarak baslamak zorundayız baskıyı azaltmak için, arkasindan da Malatya galibiyeti gelirse baskıyı atar takim.
    Eğer slimani de ısrar ederse zor görünüyor.

• Asıl kıyamet Bursa maçından sonra kopacak gibi.

• Yönetim beklesin transfer için acele etmesin bence. Mayıs ayından sonra Slimani gol yükünü çeker.

Comolli denilen şahıs forvet almayacağız diyor hala.

Başkan hala Comolli futbolun patronu diyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: HastaSiempre1940

Asıl kıyamet Bursa maçından sonra kopacak gibi.
    Asıl kıyamet evimizdeki 2 maçı kazanamazsak kopar. Bursa maçının yolunu yapıyorlar zaten şimdiden. Kamp yorgunluğu hoca moca 1-2 maç istemediğimiz sonuç alabiliriz dedi Ali Koç. Bursapor maçı 3-1 kaybederiz. 1-0 kazanmak istiyorsak futbolu katledip Topal Jailson Ekici çıkıp şansa gol beklemeliyiz.

• Bu takımın 1. forveti Soldado 'dur. Şu ortamda onu satmak akılsızlığın daniskasıdır. Şunu bir netleştirelim artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: geng

Takim iki mac kotu sonuc alinca linc baslamis hemen, ekseriya linc edenler Aykut Kocamani sevenler.Dünkü mac evet hicbir umut vaad etmedi, guzel futbol, pozisyon vs hicbir sey yoktu, buna da kabul, ama sen bu gitsin, su gitsin, Ersun Yanal gitsin, Ali Koc gitsin dersen artniyetlisindir demektir.
    Şaka mısın sen ya ? Takım küme düşecek farkındasınız değil mi ? Şimdi eleştirmiycezde ne zaman eleştircez.

Geçen sene seri galibiyetler alırken de Aykut Kocamanı eleştiriyordunuz.Siz ya futboldan anlamayan hastalıklı bir güruhsunuz ya da fenerli değilsiniz.

• aykutlar, ersunlar azizler, aliler gider fener bahçe kalır kişilerden ibaret değil

• Carbon Dioxide kullanıcısına yanıt
    Kardeşim biz Fenerbahçe'yiz biz 3 puan alsa dahi Aykut Kocaman'ın futbolundan haz almadık. Biz istedik gibi baskılı hücumcu daha seri uyuz uyuz oynamayan bir takımımız olsun. Bunu istediğimiz için suçlu muyuz? Bıraksaydık da Aykut Kocaman ile 4 senede belki bir şampiyonluk umudu ile mi yaşasaydık?

Şimdi diyeceksin ki daha mı iyi oldu 17. Sıradasın. Haklısın beterin beteri varmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: tugtim

Kardeşim biz Fenerbahçe'yiz biz 3 puan alsa dahi Aykut Kocaman'ın futbolundan haz almadık. Biz istedik gibi baskılı hücumcu daha seri uyuz uyuz oynamayan bir takımımız olsun. Bunu istediğimiz için suçlu muyuz? Bıraksaydık da Aykut Kocaman ile 4 senede belki bir şampiyonluk umudu ile mi yaşasaydık?

Şimdi diyeceksin ki daha mı iyi oldu 17. Sıradasın. Haklısın beterin beteri varmış.
    Hocam o 4 senenin sadece 1inde istediği gibi çalışabildi ve şampiyon oldu. 3 Temmuz sürecini tekrar tekrar anlattırma lütfen.Geçen sene şu VAR sistemi olsaydı şampiyon değil miydik ? Tff mhk’ı geçtim devlet bile bize kumpas yaptı.Yalansa yalan de.

• Kayserispor maçı sonrası Ali Koç futbolculara gidişatın neden kötü olduğunu sordu.

Aatif: "Ben neden olduğunu söyleyeyim. Biz geçen sezon kalitesiz bir takımdık. Bu sezon ise buradaki arkadaşlardan özür dileyerek söylüyorum yine kalitesiz takımız."

(Vatan)

Yolun açık olsun kral

• Renktaşlar size kötü bir haberim var. 31 Ocak'ta UEFA ile yapılacak olan FFP görüşmesi düşünülerek bu transfer döneminde eğer oyuncu satışı olmazsa büyük ihtimal transfer yapılmayacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

Bu sene vizyon kelimesini o kadar çok kullandık ki aslında sorunun temel kaynağıda bir başka "vizyon senesi". 2015–16 senesinde Türkiye'de herhangi bir futbol kulübünün yabancıların çok sevdiği tabiri ile o kadar büyük bir "hype" ile yeni sezona girdiğini ben yaşım yettiği kadarıyla görmedim. İsim isim veya forma göre bakmadan düşünürseniz tek eksik o kadar büyük bir gemiye gerçekten kaptanlık yapacak bir hocaydı öyle büyük bir yatırımın başına zaten masrafa girildi ne olacaksa olsun denilip büyük bir hoca getirilse rakiplerin lig başlamadan soğuk terler dökmeye başladığı bir ortamda lig domine edilebilirdi.O sene hüsranla bittiği için bugünkü borç batağı daha da içinden çıkılmaz hal aldı. 1 lig şampiyonluğu ve 1 kez şampiyonlar ligi görse o senenin büyük masrafı zaten amorti ediliyordu.

Forumda Vitor ve ekibini savunan gizli bir tarikat var ancak ne olduysa ve bugün ne çekiyorsak bir ucu bence hala o seneye çıkıyor reklamlarda "Ronaldo'yu da getireceğiz" temalı bir ortamdan Aatıf gitti diye halay çekip Ümraniye'ye yenilmesi süpriz olamayan hale düştüğümüz bu günlere gelmeden önce o sezon kim boştaydı bilemiyorum ama top 20 denilecek listeden büyük egoları idare edebilen, kendi ceketi tüm soyunma odasından daha ağır olacak bir hoca gelse bugün çok başka şeyler konuşuluyor olurdu. Bu taraftar Diego'ya Mevlana, Nani'ye sorumsuz, Persie'ye müzmin sakat sloganı yapıştırdı şimdi bu 3 ismi sahada görsen göz yaşlarını tutamazsın buna bizim hep tek taraflı yaklaşıp aslında hiç olayın aslının bize anlatılmadığı Persie'de özellikle dahil zira kendisinin çay içip tavla oynarken oturduğu koltuktan atacağı golleri atamayan bir forvetimiz var.
    Komik bir mesaj olmuş. Hala sizin gibi düşünenlerin var olduğunu görmek üzücü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Joker. -- 18 Ocak 2019; 16:30:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: İzole Bant

Kayserispor maçı sonrası Ali Koç futbolculara gidişatın neden kötü olduğunu sordu.

Aatif: "Ben neden olduğunu söyleyeyim. Biz geçen sezon kalitesiz bir takımdık. Bu sezon ise buradaki arkadaşlardan özür dileyerek söylüyorum yine kalitesiz takımız."

(Vatan)

Yolun açık olsun kral

İşin komik tarafı bunu söyleyen adam da kalitesizlerden biriydi.

• Atıf bonservisi ile gitmiş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fellaini sakatlanmış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45264527452845294530
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.