Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (4488. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126.466
Cevap
158
Favori
2.078.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 44864487448844894490
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mpolat35

Kameni zaten sayılmıyor hocam. Kameni'ye lisans çıkartılmadı 15. kişi olduğu için. Takımdan sadece Kameni'nin ayrılması 1 yabancı futbolcu hakkı doğurur.
    Soldado ayrılırsa 2, başka yabancı gönderirsek 3 tane yabancı oyuncu alabiliriz :)

Alıntıları Göster
    Bozuk yazmışım Kameni'nin etki etmediğini anlatmaya çalışmıştım ama olmamış.
  • Mata geliyorsa Zlatanda gelsin, basın parayı zlatanı alın yanına birde Mesut tamamdır bu iş :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MaXiLoPeZ kullanıcısına yanıt
    Comolli'nin yetkileri alındı iddiası için '' comolli tek patrondur'' dedi.

''Takımın içinde bulunduğu durumun sorumlusu ben ve arkadaşlarımdır. 7 aylık tabloda başarısız durumdayız. Taraftarlardan özür diliyorum. Çok mahcubuz'' cümlelerini de kullandı ama siz lafı cımbızla çektiğiniz için duymamışsınız! sanırım.

Aatıf duyarı da gördük

Transferler Bursaspor maçına yetişmeyecek gibi duruyor. Bugün gelse bile 3 antrenman ile ilk 11 oynamazlar. En geç pazartesi bahsettiği 3-4 transferin bitmesi gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kakà -- 17 Ocak 2019; 17:10:44 >
  • AutumnLeaf A kullanıcısına yanıt
    sana birisi atıfın dirarla birlikte göbekli olan fotoğrafını atsın, benim vücudum daha iyi atıftan. Dirar ise mükemmel vücuda sahip. Fakat ben aralarında Dirar'ın gitmesini Atıf'ın kalmasını seçerdim. Atıf tekniği olmasa da bilekleri yumuşak bir adam. Dirar'dan önce ama yine de son tercih benim için. Ayrıca ilk paragrafın son cümlesi atıf'ın beyinsizliğini de çok güzel özetliyor.
  • Cardiff Niasse'de alıyor. Kenneth Zohore'ye çökmek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Caner-Medley -- 17 Ocak 2019; 17:24:29 >
  • aatıf'tan hiçbir zaman tam randıman alamadık.evet kötü bir futbolcu değildi ama bizi maçlarda kurtaran biri hiç olmadı,sivas gibi takımlarda kral olur göreceksiniz rize'de daha başarılı olacak. geçen yıl devre arası da göndermeye çalıştık gitmemişti.burada önemli olan yerine gelecek oyuncudan katkı alabilecekmiyiz.eğer alırsak kimse aatıf'ı aramaz
    aynen guiliano gittiğine oh be penaltı reyiz'den kurtulduk diye göbek atan taraftar asist ve gol katkısı yapamayan benzia gelince penaltı reyiz'i arar hale geldik
    aynısını hayvandao - şaban olayında da görüyoruz.şaban gol atamayıca hayvandao aranır hale geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alpha Centauri -- 17 Ocak 2019; 17:26:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

aatıf'tan hiçbir zaman tam randıman alamadık.evet kötü bir futbolcu değildi ama bizi maçlarda kurtaran biri hiç olmadı,sivas gibi takımlarda kral olur göreceksiniz rize'de daha başarılı olacak. geçen yıl devre arası da göndermeye çalıştık gitmemişti.burada önemli olan yerine gelecek oyuncudan katkı alabilecekmiyiz.eğer alırsak kimse aatıf'ı aramaz
    aynen guiliano gittiğine oh be penaltı reyiz'den kurtulduk diye göbek atan taraftar asist ve gol katkısı yapamayan benzia gelince penaltı reyiz'i arar hale geldik
    aynısını hayvandao - şaban olayında da görüyoruz.şaban gol atamayıca hayvandao aranır hale geldi
    Hocam Gui öyle böyle gol atıyordu. Tamam tarz olarak ben de pek beğenmezdim. İstediğim tarzda bir futbolcu değildi ama gol atıyordu. Fernandao da öyle. Bizim klasımıza yakışmayan bir futbolcuydu bence ama o da atıyordu yani gol. Ama Atıf ne yaptı da gelen gideni aratır durumu yaşayalım? Hem Fernandao ve Gui bir saygısızlık yapmadı bildiğim kadarıyla işine gücüne baktı ikisi de. Atıf hem performans yok hem abuk sabuk işlere kalkıştı.

• Anasının babasını tanıyamayacağı adam göksel Gümüşdağ demiş ki bize devlet sponsor olma ihtimali 0. Gerçekten halkın zekasıyla dalga geçiyorlar ki hala anlamıyor bizim halkın iradesi. Güzel işmiş ya keşke bizim de u15 takımızı igdaş üstlense de oyuncu çıkartsak ?
  • Alpha Centauri kullanıcısına yanıt
    Giunun isminin atıfla aynı metinde geçmesi kendisine hakarettir.

• tugtim kullanıcısına yanıt
    bende guilano'yu beğenmiyordum gösterişsiz top oynuyordu aralara gizlenip golleri çakıyordu.pasör özelliği yoktu. 10 numara değil gizli forvet yani ikinci forvet türünde birisi ama koşan bir yapıda..
    benzia ve özellikle şaban'ın bu kadar verimsiz çıkacağını kimse bilemezdi. şaban gelince ben dahil çoğumuz sevindi son dk alınan benzia'ya da aynı şekilde. guiliano ve hayvandao'un mumla aranması tamamen araplardan verim almamakla alakalı, şaban kaçırdıklarının değil yarısını sadece 1/3'ünü atıp bize sadece 6 puan kazandırsaydı cocu bile kovulmazdı.elimizde hoca yiyen türden forvet var hiç böylesini görmedim
  • Çöpten kurtulduk. Çöpten çöpler niye gitmedi demenin anlamı yok. Çöp çöptür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elan Morin Tedronai -- 17 Ocak 2019; 18:9:10 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bursa maçının iddaa oranları 1/1 ya da 0/1 diyor.

Offf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rem0te -- 17 Ocak 2019; 18:10:19 >
  • Adrien silva hayırlı olsun ama kariyeri tamamen slimaniyle aynı. Çok çekinceliyim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

bende guilano'yu beğenmiyordum gösterişsiz top oynuyordu aralara gizlenip golleri çakıyordu.pasör özelliği yoktu. 10 numara değil gizli forvet yani ikinci forvet türünde birisi ama koşan bir yapıda..
    benzia ve özellikle şaban'ın bu kadar verimsiz çıkacağını kimse bilemezdi. şaban gelince ben dahil çoğumuz sevindi son dk alınan benzia'ya da aynı şekilde. guiliano ve hayvandao'un mumla aranması tamamen araplardan verim almamakla alakalı, şaban kaçırdıklarının değil yarısını sadece 1/3'ünü atıp bize sadece 6 puan kazandırsaydı cocu bile kovulmazdı.elimizde hoca yiyen türden forvet var hiç böylesini görmedim
    2 yılda 2 gol atmış bir forvet. Ben de görmemiştim. Ahmethan oynasa bundan iyiydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Prestige

Adrien silva hayırlı olsun ama kariyeri tamamen slimaniyle aynı. Çok çekinceliyim..
    Ben de bu sebeple soğuk bakıyorum o transfere. 1.5 senedir 20 maça çıkmış çıkmamış. Alışacak oynayacak kiralık ama kafayı buraya verecek vay babam vay.

Cabaye getirirdim ben. Zaten 18 ay götürecek adam arıyoruz. Bari bonservisi bizde olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elan Morin Tedronai -- 17 Ocak 2019; 18:15:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rem0te

Bursa maçının iddaa oranları 1/1 ya da 0/1 diyor.

Offf
    aybaba canavar gibi bir takım ortaya çıkardı. türk futbolu adına çok iyi işler yaptı bu sezon. birçok genç kendini gösterme imkanı buldu. yaş ortalaması 23-24. ancak fenerbahçe’nin tecrübeli ayaklarıyla bu maçı alacağını düşünüyorum. soldado-topal-valbuena-ekici-ayew falan bu tarz ortamları sever. kalede de mutlaka volkan olmalı. harun’a büyük tepki olacaktır bunu kaldıramayabilir. ancak her şekilde çok çok çok zor bir deplasman

• Basına ve dünkü başkanın slaytına bakınca hoca 442'ye dönüş yapabilir. Hücumcu bekler ve kanat forvetler olmadığı için bu düzene dönebiliriz.

Moses Tolgay Jailson Ayew

Frey X

Şeklinde olabilir. Mosesi kanat forvet olarak düşündüğünü sanmıyorum. Özellikle içerideki maçlarda baskılı oynamak mümkün.

• quote:

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

Basına ve dünkü başkanın slaytına bakınca hoca 442'ye dönüş yapabilir. Hücumcu bekler ve kanat forvetler olmadığı için bu düzene dönebiliriz.

Moses Tolgay Jailson Ayew

Frey X

Şeklinde olabilir. Mosesi kanat forvet olarak düşündüğünü sanmıyorum. Özellikle içerideki maçlarda baskılı oynamak mümkün.
    Tolgay gelmez. Silva alındı muhtemelen. Silva alındıysa gelmesin zaten tolgaya ihtiyaç yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Prestige

Adrien silva hayırlı olsun ama kariyeri tamamen slimaniyle aynı. Çok çekinceliyim..
    Benim de aynı nedenden dolayı çekincelerim var.
  • Umarım bu akşam Valbuena dışında as kadroyla çıkarız.
  • 
Sayfa: önceki 44864487448844894490
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.