Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (4487. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
126.466
Cevap
158
Favori
2.078.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 44854486448744884489
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    En az fabregas kadar zor transfer. Bana göre mümkün değil.
    Manu'nun asla gözden çıkaracağı bir adam değil.

İngiltereden anca Adrien Silva V.Moses falan kiralanabilir. Bunlar da hiç oynamayan, kadrolarda düşünülmeyen oyuncular. Katkı sağlayacağını sanmıyorum.

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Klibiyle biraz alakasız bir şarkı, klibi genç kız klibi şarkı aman aman

Alıntıları Göster
    Kadının kendisi kliple alakasız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lauren Cohan

Mata yazanlar var sosyal medyada.
    En az fabregas kadar zor transfer. Bana göre mümkün değil.
    Manu'nun asla gözden çıkaracağı bir adam değil.

İngiltereden anca Adrien Silva V.Moses falan kiralanabilir. Bunlar da hiç oynamayan, kadrolarda düşünülmeyen oyuncular. Katkı sağlayacağını sanmıyorum.
    Sözcü, Silva tamam diyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Aatıf messih
  • faho kullanıcısına yanıt
    Ancak tabloda mor renk olarak gösterdiğimiz 5 pozisyonun en az 3’üne mümkünse de dördüne oyuncu transfer etmek için görüşmelerimiz, pazarlıklarımız(yabancı ya da Türk) devam etmektedir.

Adamın dediği bu hocam. Nasıl maksimum 2 diye anladın ?

2 kişi bitmek üzere dedi. O kısımla karıştırdın sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: İzole Bant

Nereden geldiği önemli değil ciddi anlamda Aatıf Fenerin en iyi oyuncusu.Kendisinin bu noktada bir suçu yok kapasitesi belli,Aatıf'ın en iyi oyuncu olduğu takımı kuranlarda kabahat

Alıntıları Göster
    Takımın en yeteneklisi değl ama belki en yararlısıydı, geçen seneki katkısı ortada zaten. Bu adamdan faydalanmak varken kovmaları iyiye işaret değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi supernova034 -- 17 Ocak 2019; 16:41:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnondraX

Kadının kendisi kliple alakasız

Alıntıları Göster
    Pastırmalı yumurta konuşan Erman Toroğlu gibi olduk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: supernova034

Takımın en yeteneklisi değl ama belki en yararlısıydı, geçen seneki katkısı ortada zaten. Bu adamdan faydalanmak varken kovmaları iyiye işaret değil.

Alıntıları Göster
    Kovulmadı, satıldı.
  • İzole Bant kullanıcısına yanıt
    Seni seviyoruz.Gerçek Fenerli
  • Herneyse. Gönderilmek istendi mi?, istendi.
  • quote:

Herneyse. Gönderilmek istendi mi?, istendi.
    Ne oldu sol tarafta oynayan bir oyuncu azaldı, belki yeni bir kanat oyuncusu gelecektr.
  • quote:

Ne oldu sol tarafta oynayan bir oyuncu azaldı, belki yeni bir kanat oyuncusu gelecektr.

Alıntıları Göster
    Başkan için Ayew baştacı olurken, Slimani ve Benzia gibi adamlar dururken, Atıf'ın ısrarla gönderilmek istenmesi bence yanlış.
  • Mata ile görüştüğümüz haberleri doğru. Hoca öncelikle orta saha istemiş. Daha sonra kanat transferi var. Forvet almak istiyor hoca ama eldeki 3 tane forvetide en azından bu sezon değerlendirmek istiyor. Sezon sonu ikisi yolcu çünkü. Bunu bildikleri için kafaları sahada değil.

Dört transfer yapılabilir. Şener bizde kalmak istiyormuş. Yakında sözleşme yenileriz.

Önceki yönetimin yaptığı son sözleşmeler yüzünden eli kolu bağlı bu sene yönetimin. Bu sezon sadece geçiş olarak bakıldı. Minimum ücretle maksimum başarı istendi ancak hesaplar tutmadı. Sezon sonu gideceklere göre daha kapsamlı çalışmalar olacak.

O 100 futbolcu dedikleri bu sezonda alınacaklar değil. Genel bir liste. Hepsi alınacak veya hepsi bize gelmek istiyor diye birşey yok. Bunu erken söylemesi seçim içindi. Normalde her kulübün böyle listeleri olur. Seçim geç bittiği için bazı şeyler hemen yapılamadı. Mali yapının denetlenmesi Eylül sonunu bulduğu için artık seneye bakarız denildi.

Yarım saatlik konuşmalardan iki üç cümle seçip gaza gelmeyin. O kadar saçma ve gereksiz şeylerle eleştiri yapılıyor ki, ister istemez zeka seviyesini sorgulattırıyor bazılarınız.

Comolli diye bir tutturdular gidiyor. Adam ne teknik ekibe ne de yonetime karışıyor. Aldığı isimleri kendi başına alabilir mi bu mümkün mü yahu? Burası İngiltere gibi değil. Oradaki gibi sistem yok. Alınabilecek olan oyuncuların listesi ve videoları derlenip, hocaya sunuluyor ve hoca kendi kafasına göre seçim yapıyor. Comolli'nin gorevi ise yönetim ve teknik heyet arasındaki köprüyü kurmak. Suçlu ve günah keçisi arıyor millet. Üstelik spor medyası gibi kanser bir oluşuma bu kadar olaydan sonra bile hala inanmakta ısrar ediyor.

Al bak dünkü Ertem Şener'in yaptığına... adam masum bir şekilde başına geleceklerden habersiz adamın biri ile fotoğraf çekiyor. O afam buraya gelip, röportaj yaptığını söylüyor ve hayali senaryolar ile milleti galeyana getiriyor. Başka yerde yapsa anında kapı önüne koyulur ama burası Türkiye...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Alıntıları Göster
    Atıf haricinde birde Barış ayrıldı takımdan. Kanat ihtimali yüksek ihtimal, zaten başkan dün orta saha ilk öncelik dedi.
    Soldado'nun gitme durumu var, giderse birde forvet alınır.

Bu gelen futbolcular tutarsa takım tamamen farklı bir kimliğe bürünür.
  • supernova034 kullanıcısına yanıt
    Ben mi yanlış takım izledim acaba çok merak ediyorum. Aatıf bu takımın en yararlısı falan değildi. Onun orta sahada saçma sapan kaptırdığı toplarla birçok gol yedi bu takım hem yerel ligde hem Avrupa'da. Takımın ileriye top götürme konusunda en sıkıntılı olduğu dönemde bu adam ileride aldığı topu ayağında tutup önliberonun bölgesine kadar geri getiren adamdı.

Aatıf iyi bir rotasyon oyuncusu. Kendine bakan, kendini hazır tutan bir isim. Bedelsiz transfer edilmişti. Katkı alınmaya çalışıldı. Ayrıca bana göre bu ülkede top oynamış en profesyonel Arap kökenli oyuncudur kendisi. Onun dışında pozitif bir yanını söylemem mümkün değil maalesef.
  • quote:

Başkan için Ayew baştacı olurken, Slimani ve Benzia gibi adamlar dururken, Atıf'ın ısrarla gönderilmek istenmesi bence yanlış.

Alıntıları Göster
    Başkan beğeniyor ama başkan beğeniyor diye değil Ersun Yanal beğeniyor diye kalıyor bu adamlar.

@mpolat35 Hepsinin yerli olmayacağını varsayarsak yabancı oyunculardan Kameni hariç bir kaç kişi daha gidecek sanırım. O zaman gerçekten takımın çehresi değişir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AutumnLeaf

Ben mi yanlış takım izledim acaba çok merak ediyorum. Aatıf bu takımın en yararlısı falan değildi. Onun orta sahada saçma sapan kaptırdığı toplarla birçok gol yedi bu takım hem yerel ligde hem Avrupa'da. Takımın ileriye top götürme konusunda en sıkıntılı olduğu dönemde bu adam ileride aldığı topu ayağında tutup önliberonun bölgesine kadar geri getiren adamdı.

Aatıf iyi bir rotasyon oyuncusu. Kendine bakan, kendini hazır tutan bir isim. Bedelsiz transfer edilmişti. Katkı alınmaya çalışıldı. Ayrıca bana göre bu ülkede top oynamış en profesyonel Arap kökenli oyuncudur kendisi. Onun dışında pozitif bir yanını söylemem mümkün değil maalesef.
    Son paragrafta yazdıklarını baz alarak söylüyorum. Elimizdeki adamlar rotasyon oyuncusu bile değiller.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi supernova034 -- 17 Ocak 2019; 16:58:13 >

• Hay, Aatıf'ınız batsın ya. Kanat transferi yapılacakmış zaten. Aatıf dururken Valbuena'yı mı yollayalım?
  • quote:

Başkan beğeniyor ama başkan beğeniyor diye değil Ersun Yanal beğeniyor diye kalıyor bu adamlar.

@mpolat35 Hepsinin yerli olmayacağını varsayarsak yabancı oyunculardan Kameni hariç bir kaç kişi daha gidecek sanırım. O zaman gerçekten takımın çehresi değişir.

Alıntıları Göster
    Kameni zaten sayılmıyor hocam. Kameni'ye lisans çıkartılmadı 15. kişi olduğu için. Takımdan sadece Kameni'nin ayrılması 1 yabancı futbolcu hakkı doğurur.
    Soldado ayrılırsa 2, başka yabancı gönderirsek 3 tane yabancı oyuncu alabiliriz :)

• 
Sayfa: önceki 44854486448744884489
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.