Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir Kullanıcı, 7 Masaüstü Kullanıcı
126.576
Cevap
211
Favori
1.932.095
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    128 Mesaj

Sunucu :Bu tablo Türk futbolunun geriye gittiğini gösterir mi sizce

Aziz Yıldırım :Selamünaleyküm

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    İzole Bant kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1968 Mesaj

Milyon basacak kişi sayısı 10-15 kişiyi geçmez bence hocam. Genelde böyle insanlar bir menfaat olmadan pek elleri cebine gitmez. Koç'a yalakalık yapmak istese ne beklentisi olacak? 1 milyon verdi klübe diye koskoca kurumsal Koç holding adama iş mi paslayacak. Fason üretim işi mi verecek. Siyaset olsa 10 milyon basacak 1000 kişi çıkar ama.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    edgar1899 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    1679 Mesaj

Hocam sadece gelecekte kulüp yönetimine girme ihtimali, ilişki kurma ihtimali. Milyon bizler için çok para bu adamlar 1 haftalık tatilde İsviçre de yiyor o parayı.

|
    |
    tugtim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: ExcessiveScreen

Sunucu :Bu tablo Türk futbolunun geriye gittiğini gösterir mi sizce

Aziz Yıldırım :Selamünaleyküm

Alıntıları Göster
    Yapma bunu :( tam da Alex'in gittiği maçın yayını bu. Alex bu maçtan önce hafta başı gitmişti.
    |
    |

Desktop: MSI Z97S SLI PLUS // i5 4690k (Turbo Boost 3.9 GHz.) // Hyper 212 Evo CPU Soğutucusu (160 mm) // Gigabyte G1 GTX 970 ; stok hız 1380-7010 mhz // Corsair Vengeance PRO 2x4 DDR3, 1600 mhz // CORSAIR SPEC-02 MidT // Corsair VS 650 PSU (12v = 50A) // Samsung 850 Evo 120 GB // Seagate Barracuda 1 TB 64 mb 7200rpm (ST10000DM003-1CH162)
  • Yüzbaşı
    634 Mesaj

|
    |
    |
    |

PSN ID : CyberKingX
  • Yarbay
    3191 Mesaj

|
    |
    Para yardımı için en kolay yol gsm şirketleri ile anlaşıp faturaya ek tutar yada sms kampanyası gibi şeyler olabilir. Küçük gibi gözükebilir ama her ay sürekli ödeme olabilir bu yolla. O zaman 5 milyon Fenerbahce li aylık 5 TL ödeyebilir. Öğrencisi de , forma almaya gücü yetmeyen taraftar da bu kampanyaya rahat şekilde destek verebilir.

Bunun haricinde büyük meblağ verecek olanlar olacaktır yine. Ama kampanyanın genele yayılması için bu tarz bir kampanya şart.

|
    |

Fanatikler atar genelde ama öyle aman aman milyon olmaz bana göre başta acun bile gelebilir sabancının torunları falan olabilir örnek verdim fenerlimi bilmem. Ama bizim gibi insan 50-100 tl atar. Ama bu seferde olası bir kötü sonuçta beddua etmeye bile gidebilir olay herşey olabilir.
    |
    |

Hocam ferit Şahenk 5 milyon euro tek transfer için vermiş adam. Nihat Özdemir 10 milyon euro verelim diyen adam. Fenerbahçenin camia gücünü bence fazla küçümsüyorsunuz. Sadece 1907 Derneğinden silkelesen 50-60 milyon çıkar. Bu adamlar cebinden tribün yapmış adamlar. Bugün adamların bindiği ve senelik değiştirdiği en ucuz araç 1 milyon.

|
    |
    ICromwelleI kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Başkan, basın konusunda Türkiye'nin ne kadar geride olduğunu gözler önüne serdi arkadaşlar. 30-31 taşında dedi diye Mata'yı çekip çıkardınız. Bir kişi ortaya atmış, herkes Mata diyip duruyor. Böyle oyuncular için beklentiye girmeyin. Kesin gelmez demiyorum ama sanki adam imzalamış gibi davranıyorsunuz. Başkan sadece imza kaldı manasına gelen şeyler söyledi, levent ümit erol ise henüz Manchester'a yeni teklif yapıldığını söylüyor. Buradan bile bir şeyler çıkartabilirsiniz.

Leicester yerel kaynakları Adrien Silva haberi girmişler.
    https://www.leicestermercury.co.uk/sport/football/transfer-news/leicester-citys-adrien-silva-waiting-2435228

Bu arada, Ersin Düzen ''forvet alınmayacakmış, Comolli söyledi''demişti. Kimseye güven kalmadı şu ülkede.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kakà -- 17 Ocak 2019; 1:32:26 >

Mutluluk Fenerbahçeli Olmaktır
  • Yüzbaşı
    397 Mesaj
    Güzel bir program olmuş. En çok "Balkanlar veya birkaç ülkeden pilot takım satın alma fikrimiz var." kısmına sevindim. Geçen mesajlarımdan birisinde söz etmiştim artık vakti geldi diye. Transfer konusunda elimizin kolumuzun bağlı olması çok kötü bir durum ama üstesinden gelebileceğimizi düşünüyorum.

Bağış konusuna gelince Yapı Kredi'deki Fenerbahçe Kredi Kartı olayını revize etmeleri yeterli olacaktır. Yıllık net aidat yerine her alışverişte yapılan alışveriş tutarının %1'i tuttuğunuz takıma aktarılır gibi bir yaklaşım ile işi çok rahat çözebilirler. Ancak buradan gelen geliri FFP kapsamında gösterip gösteremeyecekleri muamma.

Aslında başkanın söyledikleri çok net. Başkan ne derse basın üstüne 100 katıp öyle yazıyor. "Gerekirse gözümü karartacağız" dediğinde hemen yazıp çizmeye başlamışlardı ama adamın yaklaşımı çok net. UEFA bize kolaylık sağlamazsa yerel ligde başarılı olmak için harcama yapabiliriz diyor. Ama illa suyu bulandıracak bir medya olduğundan dolayı herkesin işi çok zor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AutumnLeaf -- 17 Ocak 2019; 1:39:35 >
    |
    |

|
    |

Gereksiz kişileri takımdan çıkarınca takımdaki aidiyet duygusu artacaktır bence. Trabzon dan Onur ve Burak gidince adamlar kendine geldi.

|
    |

Orijinalden alıntı: Kakà

Başkan, basın konusunda Türkiye'nin ne kadar geride olduğunu gözler önüne serdi arkadaşlar. 30-31 taşında dedi diye Mata'yı çekip çıkardınız. Bir kişi ortaya atmış, herkes Mata diyip duruyor. Böyle oyuncular için beklentiye girmeyin. Kesin gelmez demiyorum ama sanki adam imzalamış gibi davranıyorsunuz. Başkan sadece imza kaldı manasına gelen şeyler söyledi, levent ümit erol ise henüz Manchester'a yeni teklif yapıldığını söylüyor. Buradan bile bir şeyler çıkartabilirsiniz.

Leicester yerel kaynakları Adrien Silva haberi girmişler.
    https://www.leicestermercury.co.uk/sport/football/transfer-news/leicester-citys-adrien-silva-waiting-2435228

Bu arada, Ersin Düzen ''forvet alınmayacakmış, Comolli söyledi''demişti. Kimseye güven kalmadı şu ülkede.
    Hocam hayalini kurmak, geyiğini yapmak eğlenceli matanın. Silva büyük ihtimalle gelir, iyi de adam ama ben uzun süreli ve uygun opsiyonlu olmadıkça kiralık oyuncuya karşıyım. Elimizde para da varken bonservisiyle almamız lazım en azından ortasaha gibi önemli bir mevkiyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Bilemiyorum hocam iyi bir organize ve kampanya yönetimi ile her şey olabilir bana göre ilk yaptığı hatalar olmasın ve her zaman böyle camiaya sesleniş programı olması lazım.
    |
    |

Bonservisi ile imkansız gibi yalnız kiralık formülü olacak bence 6 ay var ama bana göre 15-20 arası bir şey isterler hadi 10 isteseler bizim bütçe biter zaten. Ama bu adamı aldıkmı ilerde çine araplara satma imkanımız bile olur 34-35 yaşında.

Lüe şu anda twetterda fenomen oldu adam bütün her yerde sükse yaptı her yer onun paylaşımını yapıyor herhalde ali koç 30-31 yaşında adamlarda olacak diyince sanırım. Ters tepebilir.
    |
    |
    Elan Morin Tedronai kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

Bonservisi ile imkansız gibi yalnız kiralık formülü olacak bence 6 ay var ama bana göre 15-20 arası bir şey isterler hadi 10 isteseler bizim bütçe biter zaten. Ama bu adamı aldıkmı ilerde çine araplara satma imkanımız bile olur 34-35 yaşında.

Lüe şu anda twetterda fenomen oldu adam bütün her yerde sükse yaptı her yer onun paylaşımını yapıyor herhalde ali koç 30-31 yaşında adamlarda olacak diyince sanırım. Ters tepebilir.

Alıntıları Göster
    Silvayı bonservisiyle alalım demiyorum ki. 5-7 milyon euro arasına adam bulunabilir brezilyada, arjantinde. Bize dribbler adam lazım demiyor muyuz? Arjantin dribbling konusunda takıntılı bir ülke. Oralara bakılabilir.

|
    |

|
    |

Çakma bunlar çakma azizci bunlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
son dakika
seo paketleri
SEO
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.