Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (4483. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
126.467
Cevap
158
Favori
2.078.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 44814482448344844485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oh be gitmiş sonunda sanırım rahatladık acaba bonservis falan aldıkmı merak ettim kene gibi yapışan adam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kante1907

Aatıf gitti darısı Roman Neustader denen futbol katilinin başına.
    +Kameni
    +Reyes
    +Isla

(kiralıkları saymıyorum)
  • Bir çöp gitti, geriye kaldı 65464135354 tane.
  • Rize'ye bak Fenerin en iyi topçusunu alıyor.

Müthiş vizyon hız kesmeden devam ediyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aatıf gitti. transfer yok, bu nasıl iş?

kim gol atacak bu takımda? transfer gelmezse bu takım küme düşer. eljif yerine ortasaha, bir golcü forvet ve skor katkısı verecek kanat oyuncusu lazım. en azından aatıf kalsa ve sürekli oynasa 4-5 tane atardı. şimdi ne olacak? çok kötü yönetiliyoruz. benim umumdum yavaş yavaş tükeniyor.

• Atıfı Messi yapanlar biz kaç yıldır başka kişiyi izliyoruz herhalde.Cok iyi oldu çöplerden biri gitti.

• Serdar Aziz gelecekse Roman ile yollar ayrılmalı.
  • Kameniyide sallayıp yabancı alıcaklar işte

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Lady Sylvanas Windrunner kullanıcısına yanıt
    Madrid’ten gelmişti değil mi ? Ben yanlış mı hatırlıyorum ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Aichera

Madrid’ten gelmişti değil mi ? Ben yanlış mı hatırlıyorum ?
    Nereden geldiği önemli değil ciddi anlamda Aatıf Fenerin en iyi oyuncusu.Kendisinin bu noktada bir suçu yok kapasitesi belli,Aatıf'ın en iyi oyuncu olduğu takımı kuranlarda kabahat
  • İzole Bant kullanıcısına yanıt
    Atıf geldiği ilk sezondan itibaren gönderilmeye çalışılıyor. Her sene başında aynısını yaşıyoruz. Atıf Fener’in en iyi oyuncusu , Hasan Ali vazgeçilmezi ise zaten olduğumuz noktayı hak etmişiz demektir.

En iyi oyuncusu ise verelim 3 milyon 4 yıllık daha sözleşme yapalım. Nede olsa Fenerbahçeden oyuncu gidemez.

• Kimi gönderecekti? Hem transfer istiyorsunuz hemde aatif gitmesin. Kimi göndereceksin

• aatıf gitti kameni gidecek. silva & moses & serdar hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

aatıf gitti kameni gidecek. silva & moses & serdar hayırlı olsun
    Mata gelecek diye hype yaptık o kadar :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05471E679 -- 17 Ocak 2019; 12:25:16 >
  • juan mata gelmez. epl'den andre silva & victor moses paketini komolli hazırladı beklemede

• Rizespor'dan yapılan açıklama şu şekilde:

Çaykur Rizespor’umuz Fenerbahçe’de forma giyen Faslı oyuncu Aatif Chahechouhe ile yıl sonuna kadar anlaşma sağladı.

Transferin gerçekleşmesinde özel çaba sarf eden Fenerbahçe Kulübü Başkanı Sayın Ali Koç’a ayrıca teşekkür ederiz.

Aatif Chahechouhe’ya kulübümüze hoş geldin diyor, başarılar diliyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: mpolat35

Göztepe Baba Rahman'ı almış
    Birkaç gün önce getirelim dediğimde burada işi ne, hayal görme, gelmez, çelsi kiralamaz denmişti bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elan Morin Tedronai -- 17 Ocak 2019; 12:35:31 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alpha Centauri kullanıcısına yanıt
    Adrien Silva Hocam

• Sarri zaten Moses'i kesinlikle 1 dk bile oynatmayacağını belirtmiş,gerek yönetime gerekse oyuncuya,Chelsea 1.5 yıllık bir kiralama yapmak istiyor,tekrar ayak bağı olmasını istemiyor oyuncunun sene başında.

Asıl soru şu,Premier Ligde yığınla takım var Moses'i isteyecek en başta Huddersfield ve ardından Fulham mesela,Huddersfield en altta ve son kozlarını oynayacaklar ligde kalma adına, hocayı da kovdular zaten.Diğer aday da Newcastle,cimri başkanları sever bu tip işleri

Moses adlı arkadaş bize gelmesi için nasıl bir kontrat vereceğiz kendisine?Kabul edilebilir bir rakam olmayacağı aşikar.Böyle olacaksa hiç gelmesin.

Bonservisi olmayan Jonathan Bamba'yı bile kafalayamayıp Lille takımına kaptıran Comolli'lik bir durum yok arkadaşlar Moses mevzusunda,az para ya da fazla para var sadece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faho -- 17 Ocak 2019; 12:34:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ExcessiveScreen

Adrien Silva Hocam
    Aynen
  • 
Sayfa: önceki 44814482448344844485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.