Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (4473. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
126.466
Cevap
158
Favori
2.078.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 44714472447344744475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Darkstrom

Takımın en ihtiyaç duyulan mevkileri işaretli. Umarım en az üç yeri doldururuz. Özellikle forvet ve ofansif golcü bir orta saha şart oğlu şart. Kanat alacaksak kanat-forvet mutlaka gerekli.
    Komolli forvet transferi yok demişti. Başkan var diyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne tolga övdün be

• Küçük aziz Tv'de taraftarı gazliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: NiTian ErXing

Hayır birde böyle saçma sapan yalan haberler yüzünden adamlara bir ton küfür ediyorlar, ayıptır. Bir şey kesinleşmeden atlamamak lazım. En büyük örneği bu oldu bence.

Alıntıları Göster
    Cocu'nu sözleşmesi şusu busu, başkan da sürekli gazetecileri ya da sosyal medyacıları eleştiriyor yalan haberler oluyor diye hala bunların sözüne güvenip eleştirmek de doğru değil.
  • Başkan tolga ciğerciyi falan boşver 5 transfer diyon açıkla işte çatlıcam. Ffp bahset sezon sonu ne yapacaksın bonservisi nerden bulacan ondan bahset. Ayew ile ne sözleşmesi arkadaş ondan daha sağlam adamlar var.
  • yarın veya öbür gün şu 2 transfer açıklanır. 3. veya olursa 4. transfer de önümüzdeki haftaya kalır.
  • FurkanCbn kullanıcısına yanıt
    şener ve skrtel'in isimlerini andı.doğrusu da bu ikisi daha düşük ücrete kalmalı.ayew kalmaz gider.neus'u yazmama bile gerek yok

• quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Hocam biraz abartmıyor musun? Şuraya yazan 3-5 tane düzgün üyeden birisin ama son zamanlarda fazlaca abartıyorsun gibi geliyor.

Alıntıları Göster
    neyi abartmayayım ki? 17. sıradayız. sezon başı bir sürü hayal vardı hepsi yalan çıktı. ayew ile hala daha sözleşme imzalamak istiyor. şener ve skrtel ile uzatacağız diğerleri ile de görüşeceğiz diyor. mesela ismail ile istersen 500k'ya anlaş yine de takımda tutmaman lazım. zaten şener ve skrtel harici hepsi öyle futbolcular şutla gitsin konuşacak ne var onlarla.

transfer desen hepsi menajer transferi hocam görmüyor musun? ben benim çok abarttığım bir şey olduğunu düşünmüyorum. sadece yeni sezon başlangıcını bekliyorum. ona göre artık tam bir değerlendirme yaparız.

• quote:

Orijinalden alıntı: FurkanCbn

Ya başkanım Allah aşkına içimde 1 gram futbol zevki bırakmadın Allah akıl fikir versin ya,

Hala çıkmış klubün patronu Comolli diyor,
    Hala gelmiş Ayew'i uzatacak diyor,
    Şener Özbayraklı ile sözleşmemizi uzatacağız diğerleri ile tek tek görüşecegiz diyor, neyi ile görüşecen ya sözleşmesi bitmiş kurtulmuşuz Romanla falan sözleşmemi uzatıcan, öyle bir şey yaptığın an bu takımdan ve senden 1 gram ümidim kalmaz,
    3 mevkiye transfer yapacağız diyorsun, yapma bu saatten sonra kardeşim 5 gün sonra maç var yapma
    Ne desin 14ünü de kovacağız hiçbiri 5 para etmez mi desin? Sonra 2. yarı bu futbolcular takımı şeyine takmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 transfer olmaz bence. 3 olur belki 4 olur. 2 transfer imza aşamasında tamam dedi. Ayew'i kiralamak istiyorlat anlaşılan tekrar. Tabii Swensea premier lige tekrar çıkarsa zor.

• quote:

Orijinalden alıntı: FurkanCbn

Ya başkanım Allah aşkına içimde 1 gram futbol zevki bırakmadın Allah akıl fikir versin ya,

Hala çıkmış klubün patronu Comolli diyor,
    Hala gelmiş Ayew'i uzatacak diyor,
    Şener Özbayraklı ile sözleşmemizi uzatacağız diğerleri ile tek tek görüşecegiz diyor, neyi ile görüşecen ya sözleşmesi bitmiş kurtulmuşuz Romanla falan sözleşmemi uzatıcan, öyle bir şey yaptığın an bu takımdan ve senden 1 gram ümidim kalmaz,
    3 mevkiye transfer yapacağız diyorsun, yapma bu saatten sonra kardeşim 5 gün sonra maç var yapma
    Adam tv ye canlı yayına çıkıp bu futbolcularla sözleşme yenilemeyeceğiz mi diyecekti ? Sırf yorum yapmak için yorum yapmayın Allah aşkına, komik oluyorsunuz. Böyle birsey soylenir mi yahu ? Saka mısınız nesiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

şener ve skrtel'in isimlerini andı.doğrusu da bu ikisi daha düşük ücrete kalmalı.ayew kalmaz gider.neus'u yazmama bile gerek yok
    Usta zaten sözleşmesi biten 14 oyuncudan sadece 2 kişi ile sözleşme uzatılması mantıklı. Skrtel ve Şener. Bunlarla uzatacagız dedıkden sonra cok mutlu oldum geri kalan 12'sine .... çektiği için, tak birden dedi ki diğerleriyle tek tek görüşecegiz yanı anlasmaya calısacagız. Su dedigi baya büyük bir problem.
  • Ali Koç çok boş konuşuyor, bu adam bu işi yapamayacak.
  • tugtim kullanıcısına yanıt
    Umarım çıkar swensea abicim ayewin kiralanması taraftarı değilim onun yerine daha iyileri olabilir 2 transfer tamam dedi ama nereye dedi orta sahamı kanatmı anlamadım.
  • Tolgay ve Serdar o transferler boşa umutlanmayın.Transferin son günü ikisi de açıklanır Serdar %100 FB'de,Tolgay belli değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: 207m

Adam tv ye canlı yayına çıkıp bu futbolcularla sözleşme yenilemeyeceğiz mi diyecekti ? Sırf yorum yapmak için yorum yapmayın Allah aşkına, komik oluyorsunuz. Böyle birsey soylenir mi yahu ? Saka mısınız nesiniz ?

Alıntıları Göster
    Hocam o zaman bu konuyu açmayacak ya girmeyecek buralara Allah aşkına, o zaman geçen gün de dedikii sene sonu 14 oyuncumuzun sözleşmesi bitiyor, bizim için büyük bir fırsat bu dedi.

E bu ne demek o zaman, buda büyük bir yanlış. 14 oyuncuya resmen şuan seneye yoksunuz demektir bu, adamların salması demektir ki zaten yerde sürünüyorlar. Siz komik olmayın. Ali Koç feşistiniz mi var yeter artık. Böyle saçma bir başkan görmedim diyeceğimde aklıma Mustafa Cengizle Dursun Özbek falan geliyor.

• Kaçıranlar için başkanın slaytı [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

• İki transfer bitmiş gibi. Başkanımızın gösterdiği 5 transfer bölgesi tam istediğim şekilde olmuş. Ayrıca altyapı maçlarını seyrediyorum. Tablodaki Cebrail, Ömer Faruk ve Melih Bostan gibi dikkatimi çeken gençlerden. Özellikle Ömer Faruk fiziksel gelişimini tamamlarsa Türkiye'deki bonservis rekorunu kırabilir.
  • İzole Bant kullanıcısına yanıt
    Ekstra bir stoper görünüyor listede. Bence de Serdar. Reyes, Skrtel, Roman varken yabancı stoper almazlar. Orta alanda Tolgaydir. Kanat yabancı olur Aatif yerine.

• quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

Umarım çıkar swensea abicim ayewin kiralanması taraftarı değilim onun yerine daha iyileri olabilir 2 transfer tamam dedi ama nereye dedi orta sahamı kanatmı anlamadım.
    Ben de kiralanması taraftarı değilim. Hatta en sevmediğim tip takımdaki.

Bu lafı genele söylüyorum hocam sana değil yanlış anlama.

Adam canlı yayında sözleşmesi bitecek herkesle tek tek görüşecez diyor. Çaktırmadan ipucu da verdi Şener ve Skrtel banko. Diğerlerine siz defolun gidin yenilemicez mi desin adam. Az akıllı olun iyi dinleyin şu konuşmayı.

• 
Sayfa: önceki 44714472447344744475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.